Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadają mi włosy a chce sie uchronić przed obcięciem :((
Autor Wiadomość
~melodia66 

Wysłany: 2007-03-31, 13:59   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

Byłam zaskoczona efektem, bo włosy nie dość, że przestały wypadać, to zrobiły się bardzo ładne. Nie miałam problemów z swędzeniem głowy, nie wywołał u mnie łupieżu. Co znaczy, że nie ma w sobie takiej chemii, jak inne środki. Naprawdę bardzo Ci go polecam, bo po sobie widzę, że warto :rotfl:

Niewygodne-pytania.pl
~Gabriel 

Wysłany: 2007-06-11, 11:35   

Witam po długiej przerwie :)

Upłyneło już troche czasu od obcięcia włosów (tak jak napisałem w tym temacie kilka miesięcy temu). Dziś włosy są w dobrej kondycji - nie wypadają w dużych ilościach, (jedynie przy myciu
i przy czesaniu wypadnie pare sztuk ale to przeciesz normalne :) ) są błyszczące i miłe w dotyku. Co najważniejsze powoli odrastają ( obecnie włosy z przodu głowy sięgają mi policzków oraz całkowicie zasłaniają oczy - więc jest nieżle). Rosną i trzymają sie dobrze jedyny problem jaki pojawił się to łupież, którego nie jestem już w stanie zwalczyć. Ale o tym zajme sie w innym topicu. Pozdrawiam

~Endrju2008 

Wysłany: 2008-06-07, 22:25   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

stres zdecydowanie przeszkadza włosom, dlatego warto o nie dbać bo jak zaczną wypadać t już koniec..mój ojciec próbował Vitapilu, to takie ziołowe tabletki na wzmocnienie włosów. Stosował kilka miesięcy i rzeczywiście widać było poprawę :)

~agnesB 

Wysłany: 2010-01-13, 15:57   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

kiedy ja miałam problem z wypadaniem, musiałam szukać innych metod niż tabletki bo miałam poważne problemy z wątrobą. raz trafiłam w aptece na Prolab, bo akurat ktoś przede mną nad tym się zastanawiał :) Akurat czułam desperacką potrzebą szybkiego pozbycia się problemu a Pani w aptece zapewniała, że ten "zestaw" szybciej zadziała (bo można tez pojedynczo używać). I faktycznie-stosowałam ampułki do wmasowywania we włoski przy skórze, szampon i lotion-odżywkę bez spłukiwania. Przyznam, że dziś po prawie 3 m-cach widzę zadowalające efekty...bardzo, he.

Odpowiedz do tematu