Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Wypadają mi włosy a chce sie uchronić przed obcięciem :((
Autor Wiadomość
~Gabriel 

Wysłany: 2006-09-14, 11:24   Wypadają mi włosy a chce sie uchronić przed obcięciem :((

Witam wszystkich.

Mam duzy problem a mianowicie :

Włosy zapuszczam od ponad 3 lat, nigdy nie miałem z nimi problemów były bardzo gęste, błyszczące i zdrowe . Jednak od jakiegoś czasu ( jakieś 4 - 5 miesiecy ) włosy stały sie bardzo słabe, zaczeły wypadać w duzych ilosciach, każde mycie wiąże sie z garścia wypadniętych włosów - o czesanie juz nawet nie mówie :| Zaczeły sie pojawiać przeżedzenia i zakola . Nie wiem co robić, biore skrzyp polny ale wydaje mi sie ze to nie pomaga . Jestem juz w takiej sytacji że mysle o obcięciu ( a bardzo bym tego nie chcial ).

Może ktoś kto mial taką sytacje i udało mu sie uratowac włosy przed obcieciem moze mi pomuc i doradzić co mam zrobić aby uchronić je przed obcieciem .

Mam jeszcze drugie pytanie : Czy tryb życia może mieć na to wpływ - stres, spędzanie wielu godzin przed monitorem, nieprawidłowe odżywianie ????

Błagam o pomoc :zalamany: bo jest to dla mnie bardzo ważne .

Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Gabriel 2006-09-14, 11:27, w całości zmieniany 1 raz  

Niewygodne-pytania.pl
~poprostu 

Wysłany: 2006-09-15, 09:06   
   Skąd o nas wiesz: Z innego źródła

Gabriel napisał/a:
Mam jeszcze drugie pytanie : Czy tryb życia może mieć na to wpływ - stres, spędzanie wielu godzin przed monitorem, nieprawidłowe odżywianie ????

No przede wszystkim !! I ja mysle , ze wlasnie niezdrowe odzywianie moze byc powodem wypadania wlosow ......Najprawdopodbniej brtakuje Ci skladnikow odzywczych i jezeli nie zmienisz trybu zycia to zaden skrzyp itp Ci nie pomoga :( mialam podobna sytuacje i to bylo okropne :wszedzie gdzie ja ,tam i byly moje wlosy.....Po jakims czasie je scielam ,bo mialam bardzo dlugie i przeszkadzalo mi to , ale mam nadzieje ze Tobie uda sie je jakos odratowac,zycze powodzenia

[ Dodano: 2006-09-15, 10:10 ]
a , jeszcze chcialam powiuedziec , ze teraz juz z krotszymi wlosami czuje sie lepiej , nie wypadaja mi juz i sa zdrowe :) I Tobie tez to polecam ,bo lepiej jest miec wlosy krotkie i zdrowe niz dlugie i wypadajace .....kiedys odrosna , nie warto marnowac dla nich zdrowia....

~Gabriel 

Wysłany: 2006-09-18, 09:12   

Też tak mysle. Zdycydowałem się na ściecie włosów, potrzymam krutkie przez jakis czas żeby sie wzmocniły , zmienie odzywke i po ok pół roku zaczne zapuszczać od nowa :D co do tego trybu życia to chyba naprawde główna przyczyna i bede musiał coś z tym zrobic :]

Edit : No i wczoraj obciołem włosy, mam nadzieje, że szybko sie przyzwyczaje bo obecnie przechode koszmar :wstyd:
Ostatnio zmieniony przez Gabriel 2006-09-22, 10:17, w całości zmieniany 1 raz  

@walker 

Telefon: Nokia 9300
Sieć GSM: Plus
Wysłany: 2006-09-22, 18:42   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

stres działa destrukcyjnie na włosy. zastosuj kurację INOVE. po 3 miesiącach odrastają nowe włosy.

FAVORITE - Pink Floyd - High Hopes.
FAVORITE - Yamaha R1.
FAVORITE - Francuskie Bordeau.
FAVORITE - Malediwy.......

~miro66 

Wysłany: 2006-11-06, 20:31   

co to jest ta kuracja inove czy moglbys podac jakies szczegoly?

@walker 

Telefon: Nokia 9300
Sieć GSM: Plus
Wysłany: 2006-11-06, 21:09   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

kup sobie w aptece tabletki INOVE włosy

FAVORITE - Pink Floyd - High Hopes.
FAVORITE - Yamaha R1.
FAVORITE - Francuskie Bordeau.
FAVORITE - Malediwy.......

~Matheww 

Wysłany: 2006-11-24, 12:08   

Zmiana trybu zycia i diety tylko w bardzo malym stopniu wplynie na Twoje wlosy, nie mowie , ze w ogole ale tak naprawde kup sobie kompleks witamin do wlosow np. skrzypovita. Natomiast co do samych wlosow to pomoze tylko radykalna kuracja, radzilbym na pierwszy ogien rzucic Anastim firmy Ducray, dokladnie go opisalem w jednym z podobnych tematow zajrzyj tam. Nie licz prosze na to, ze zmiana diety i zazywanie witamin poprawi kondycje wlosow w sposob znaczny!!! Naprawde moga pomoc tylko systematyczne dzialania ...

~Meeri 

Wysłany: 2006-12-10, 12:19   

Mialam taki sam problem. Kiedy mialam krótkie wlosy byly one bujne i nie wypadały mi. Teraz kiedy mam długie zaczeły one mi masowo wypadać. jednak aptekarka poleciła mi tabletki Revalid. Już po miesiącu stosowania zauważylam znaczną poprawę a po trzech miesiącach włosy przestaly mi wypadac! Oczywiście stare włosy muszą wypasc zeby na ich miejsce wyrosły nowe. Ale jestem szczesliwa bo wreszcie nie wypada mi ich tak ogromna ilość jak kiedys. Wreszcie mam zdrowe włosy:D

Polecam wejscie na strone www.revalid.pl

~Mabin 

Wysłany: 2007-01-10, 13:49   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

Witam, pierwszą rzeczą jaką trzeba zrobić to udać się do dermatologa. To jest podstawa. Najlepiej iść prywatnie, bo ci z NFZ-u jakoś olewająco podchodzą do sprawy. Dermatolog przepisał mi PILOXIDIL, jest to preparat bardzo tani. Ale włosy wypadały dalej tak samo jak wcześniej. Dopiero po 20 dniach stosowania wlosy przestały mi wypadać, bardzo mnie to cieszy, polecam ten preparat jest naprawde skuteczny.

~melodia66 

Wysłany: 2007-03-21, 21:09   

Mi rónież wypadały włosy i to bardzo!!! Zmiana diety, to proces długofalowy i nie zawsze sie ich trzymamy. Ja wypróbowałam środek Vichy - Dercos AminexilSP94 i bardzo mi pomógł. Stosuje się dwie kuracje. Najlepiej jedna na jesieni, druga na wiosne. Juz podczas pierwszej widziałam zmiany, pozniej było tylko lepiej :rotfl: Przede wszystkim włosy przestały mi wypadać, wzmocniły się i zrobiły się ładniejsze. Naprawdę polecam.

~zjawa13 

Wysłany: 2007-03-25, 21:50   

Powiedz proszę coś więcej o tym Aminexilu. Sporo o nim słyszałam, ponoć jest skuteczny. Zastanawiam się czy go nie wypróbować. Moje włosy są okropne i wypadają garściami. Mam już przeswity i boję się, że niedługo będę łysa :(

~melodia66 

Wysłany: 2007-03-25, 22:42   

jak wspomniałam wcześniej, zrobiłam sobie dwie kuracje, bo wtedy włos jest jeszcze bardziej wzmocniony. Próbowałam różnych środków, bo też bałam się, że będę łysa:( Aminexil nie dość, że hamuje wypadanie włosów, to jeszcze bardzo je odżywia. [/scroll]

~zjawa13 

Wysłany: 2007-03-26, 17:32   

melodia66 Nie miałaś po nim żadnych skutków ubocznych? Bo do tych wszystkich problemów mam jeszcze bardzo wrażliwą skórę :kwasny:

~melodia66 

Wysłany: 2007-03-27, 21:31   

Nie miałam żadnych skutków ubocznych! Zwróć uwagę na to, że Aminexil jest hipoalergiczny, wiec jesli masz skłonności do alergii, to ten środek jest jak najbardziej dla Ciebie :)

~zjawa13 

Wysłany: 2007-03-30, 12:16   

Czy rzeczywiście Aminexil tak bardzo Ci pomógł??

Odpowiedz do tematu