Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Lupiez->Co jeszcze ??
Autor Wiadomość
~Elektro78 

Wysłany: 2006-05-11, 12:39   Lupiez->Co jeszcze ??

Od dluzszego czasu mam lupiez.Postanowilem sie go wreszcie pozbyc bo juz mnie wqwia ten snieg gdy tylko rusze wlosy.Ale nieidzie mi ta walka zbyt dobrze.Niepomogl mi ani Head&shoulders ani saszetka Nizoralu.Wczesniej uzywalem innych przeciwlupiezowych ale tez nic.Co mi polecacie??Moze powinienem stosowac Nizoral ale regularnie??

Niewygodne-pytania.pl
*piepia 

Telefon: n95
Sieć GSM: Heyah
Wysłany: 2006-05-11, 13:31   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

Elektro78 napisał/a:
Nizoral ale regularnie

Po 1: Nie oplaca sie bo jest dosc drogi
Po 2: Zoxin jest tanszy a to jest to samo tylko ze polskie...
Po 3: Na ebayu niemieckim byl taki szampon na lupiez... dobry byl... ale nie pamietam nazywy...

PS. Ja tez mam lupiez :kwasny:

~Czarny 

Wysłany: 2006-07-13, 12:15   

Dobry temat. Spytam się, czy łupież może przyspieszyć proces utraty włosów?

P.S.
Head&shoulders nie pomógł?:/

~Kamilson 

Telefon: Nokia 6100
Sieć GSM: Plus
Wysłany: 2006-08-11, 09:38   

Hed&shoulder daje naprawde rade poprostu pouzywaj go przez dluzszy czas, ja jakis czas temu mialem straszna lupiez ale po jakims czasie stosowania tez specyfiku (mietowy jest fajny ) z lupieza bylo pozamiatane.
Czybzy brzamilo to troche jak reklama ? :)

~a_a 

Wysłany: 2006-08-14, 21:24   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

jakiś markowy szampon do włosów z łupieżem i po paru myciach powinno zejsc to paskudztwo :]

~kwestionariusz 

Telefon: nokia 6020
Wysłany: 2006-08-14, 21:28   

jabym raczej niepowiedział że każdy markowy szampon będzie dobry,ja po Hed&shoulder miałem więcej łupieżu niż przed umyciem głowy,każdy ma inne włosy,inną skóre głowy i szampon trzeba starannie dobrać albo na podstawie prób i błędów albo jak komuś się chce to niech się do jakiegoś fachowca wybierze chyba dermatologa

Wiadomość:

* Tu znajduje sie link aby go zobaczyc nalezy sie zalogowac. *
* Jezeli nie posiadasz konta to sie zarejestruj. *

~kudłacz 

Wysłany: 2006-08-24, 16:45   

Ja bym polecał ten Nizoral, tylko trochę dłużej poużywać. Co do ceny, to uważam że jest w porządku. Nie kupuje się go za często, a tetańsze zamienniki jakoś nie wzbudzają we mnie zaufania. Tylko on jest zarejestrowanym lekiem i ma gwarantowaną dawkę ketokonazolu. Ja tam jestem zadowolony.

~Desire 

Telefon: LG
Sieć GSM: Plus Gsm
Wysłany: 2006-08-24, 21:15   

co do head&shoulders to moze miałam nie tyle więcej co większy łupież, tzn płatki łupieżu który są zwykle małymi płatkami u mnie zrobiły się wielkimi płatami, a co mi pomogło??? w sumie to nie wiem, ale szamponów nie zmieniałam dalej stosuję timotei i garnier fructis, ale.... wraz z przeprowadzką zmieniło się źródło wody którą myło włosy i problem z łupieżem znikł.( Jakby ktoś pytał to nie wiem czy pomogła mi "twarda", czy "miękka" woda bo się na tym nie znam po prostu wiem, że łupież gdzieś zaginął, no może nie całkiem, ale w takim stopniu może sobie być )

~kudłacz 

Wysłany: 2006-08-25, 16:51   

Słyszałem, że wpływ na to ma również nasza dieta, a także stres. Myślę, że latem dodatkowo, kiedy słońce praży i jest duszno, kiedy się więcej pocimy, też jet większe ryzyko złapania łupieżu. To jest chyba pora kiedy trzeba bardziej uważać.

~Matheww 

Wysłany: 2006-11-24, 11:55   

Coz my Europejczycy z reguly mam wrazliwe i suche lub wrazliwe i tluste skory (lepsze to niz choroby skorne azjatow czy hindusow). Powiem krotko i bez ogrodek... szampon Kerium firmy Laroche-Posay , najlepszy szampon przeciwlupiezowy chyba na swiecie

+Florka 

Telefon: LG KU990
Wysłany: 2006-11-28, 12:02   
   Skąd o nas wiesz: Z innego źródła

Ja używałam Vichy i mi pomógl. Obecnie używam Seboradin z wyciągiem z czarnej rzepy, który zapobiega również wypadaniu włosów. Bo niestety łupież przyczynia się do wypadania włosów, podobnie jak stres i np. jak było teraz długie i upalne lato.
I pamiętaj nic tak nie pomaga jak systematyczność w używaniu leczniczych produktów!
Jestem jak cr@cK- ze mną przeżyjesz prawdziwą euforię..

~kwestionariusz 

Telefon: nokia 6020
Wysłany: 2006-11-28, 12:19   

mój tatko używa płynu Seboradin, czyli po umyciu głowy jeszcze sobie Seboradin wciera, jemu naprawde pomogło, jakiś czas temu zaczął już pomalutku biedaczek tracić włoski a tu prosze, chłopaczynie 50 stuknie za rok a dalej ma nawet bujną czupryne ;) sam czasem troche sobie pożycze tego seboradinu jak widze że po umyciu głowy dalej gdzieś tam łupież siedzi :)

Wiadomość:

* Tu znajduje sie link aby go zobaczyc nalezy sie zalogowac. *
* Jezeli nie posiadasz konta to sie zarejestruj. *

~Ewunia 

Wysłany: 2007-05-11, 12:33   

Widzę że temat trochę stary już... ale odświeżę... ogólnie czytałam opinie na różnych forach... i sporo osób polecało nowy ELSEVE Intensive.. więc spróbowałam i rzeczywiście jest dobry... tak więc polecam go również:)

~Gabriel 

Wysłany: 2007-06-11, 12:00   

Gdy pojawił sie u mnie łupież zaczołem stosować nizoral. Efekty ? łupież nie znikł do tej pory mimo stosowania nizoralu systematycznie. Na dodatek przyczynił się on do wypadania włosów (przed stosowaniem nizoralu włosy nie wypadały mimo iż już wcześniej miałem łupież). Wprawdzie są to małe ilości i głównie wypadają przy czesaniu włosów zaraz po myciu ale jednak sam producent umieścił na opakowaniu informacje, że szampon ten może spowowdować wypadanie włosów.

W moim przypadku Nizoral nie przyniusł żadnych pozytywnych rezultatów w walce z łupieżem.

~Ewunia 

Wysłany: 2007-06-11, 12:21   

No proszę... heh... a większość ludzi nadal używa nazwy Nizoral i H&S jako synonim szamponu przeciwłupieżowego...
A mi kurcze również Nizoral nie pomógł... ani H&S więc już nie wiem jak to jest:> Chyba rzeczywiście wybór szamponu to bardzo indywidualna sprawa...
Bo mi np. jak już pisałam Elseve Intensive bardzo przypadał do gustu... no i co najważniejsze.. pomógł... tak więc nie należy się bać.. trzeba próbować:> Bo nie tylko H&S i Nizoral są na świecie:)

Odpowiedz do tematu