Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Hobby/zainteresowania... no co robicie w wolnym czasie?
Autor Wiadomość
~Pic!@

Wysłany: 2005-03-20, 11:06   Hobby/zainteresowania... no co robicie w wolnym czasie?

Jedni zbierają znaczki, niektórzy chodzą na ryby a jeszcze inni grają w golfa (ci nadziani); a co wy robicie w wolnym czasie i co wam to daje?

Niewygodne-pytania.pl
+bLu 

Wysłany: 2005-03-21, 09:33   

net net NET NET ;d
no i czasem foty robie. :P ale ogoolnie net i szlajanie. i mooza o tak...
nie mam hobby.. jestem poosta nastolatka bueehehehehhe :D

mysle ze w dzisiejszych czasach niewiele jest czasu na własne zainteresowania w tym wieku..

@Michał 

Telefon: SE K600i
Sieć GSM: Orange/POP
Zaproszone osoby: ?
Wysłany: 2005-03-22, 09:57   
   Skąd o nas wiesz: Z innego źródła

A ja w wolnym czasie :P siedze tutaj i popraiqam błedy :P czyli tk jak bLu net net :P No ale czasami zdarza mi sie TV poogladac ;) pouczyć sie :lol: jak mi cos przyjdzie jeszcze do głowy to dopisze :P

jerry486 

Wysłany: 2005-03-23, 10:48   

bLu napisał/a:
mysle ze w dzisiejszych czasach niewiele jest czasu na własne zainteresowania w tym wieku..

ze cooo? czasu nie ma?
A net net net ile pozera Ci czasu jestem ciekaw :D

A jesli chodzi o moje zainteresowania to wybiore sie czasem w plener z aparacikiem ..
Teraz jak sie zrobi cieplo to duzo znowu schodze swiata - wypady w gory ..
Dawniej jeszcze dorzucilbym rower, ale najpierw musze go naprawic - wymaga sporych inwestycji ..
Jazda samochodem - nie ma to jak jakis wakacyjny wypad gdzies dalej ..

Jesli pada i musze siedziec w domu i zalozmy ze jest burza i kompa nie idzie wlaczyc no to juz inna sprawa .. ale wtedy po prostu siedze na balkonie, slucham deszczu i burzy - lubie burze. .

~R@mzes

Wysłany: 2005-03-25, 13:55   

Ja zbieram, a wzasadzie to zbieralem znaczki (bo jush mi przeszlo) :wink: teraz to wole Net'a i TV :D

*Kinga. 

Telefon: Samsung F480i
Sieć GSM: Orange
Wysłany: 2005-03-25, 15:38   

Net :D w większości gg :D
A w wakacje rózne koncerty, czasem spacerki, no i dyskoteki :D jesli to można nazwac zainteresowaniem <??>

~angy 

Wysłany: 2005-03-27, 12:10   

net... fotografia, kamera (filmowanie); montaż tego co udało mi sie uchwycić obiektywem chociaż to już podchodiz troche dalej bo zaczełam 'zawodowo' sie tym zajmować ;]

~agusia85

Wysłany: 2005-03-31, 21:06   

Nie wiem jak mozna w necie caly czas siedziec i jak to moze byc czyjes hobby! ale niech bedzie, widac że połowa społeczeństwa jest uzależniona!

Ja w wolnych chwilach spotykam sie z przyjaciółmi, z chłopakiem, chodzę na imprezki, na piwko, a jak mam handrę to ide na zakupy. chodze tez na basen, do sauny, do odnowy biologicznej. mam zróznicowane poglady. ale w necie dłużej niz 2 godz bym nie wytrzymała! :rotfl:

~kapuch

Wysłany: 2005-03-31, 21:25   

Ja przeważnie siedze na necie lub u dziewczyny, albo wypad z kolegami na browara :)

~Madzia 

Wysłany: 2005-04-01, 14:57   

angy ja też uwielbiam fotografować ale niestety niemam takiego profesjonalnego sprzetu :/ a jesli chodzi hobby to sport, sport, sport trenuje sport walki ( ale niebije :D ) niestety niemam jeszcze zkończonych 16 lat i niemoge zrobić tego co kocham a kocham spadochrony :hyhy:

*Kinga. 

Telefon: Samsung F480i
Sieć GSM: Orange
Wysłany: 2005-04-02, 18:59   

Madzia a co dokładniej trenujesz??

~askka 

Wysłany: 2005-04-02, 20:56   

Net to pozeracz czasu,nie popieram wiecznego siedzenia przed kompem choc ciagle przed nim siedze pomimo to,ze jest wiele innych pozytecznych zajec.A tak ogolem to trenuje karate,szkicuje,od czasu do czasu staram sie napisac jakis wiersz,duzo mysle ,a raczej rozmuslam i probuje dojsc do jkis wnioskow.No i zapomnialam o najwazniejszym spotykam sie z kumpelkami i milo spedzamy czas na wariacjach i wyglupianiu sie!!!

~Nikola 

Wysłany: 2005-04-08, 11:36   

ja poza siedzeniem przy kompie :D chodze na taniec (hip-hop) co mi to daje?? poprostu robie to bo lubie a ze nie uprawiam zadnego sportu to przynajmniej jest w tym moim hobby troche ruchu :-)

~Ewelinka

Wysłany: 2005-04-08, 15:12   

Zainteresowania?
Literatura, jazda agresywna na rolkach, teatr (gram); net (glownie fora internetowe); zakupy.
Poza tym interesuje sie resocjalizacja, II wojna swiatowa, psychologia, seksuologia, filozofia, komunikacja interpersonalna. Wieczorami wole czytac poezje Rafala Wojaczka zamiast wychodzic na imprezy...

~kyCia 

Wysłany: 2005-04-08, 22:05   

uwielbiam tanczyc, chlioowac z ludzmi ( znajomymi) kolekcjonuje kazde pamiatki z miejsc w ktorych bylam i jakie dostalam ;] a co do netu tez na nim czasem siedze, ale nie moge tego zaliczyc jako hobby ;]

Odpowiedz do tematu