Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: walker
2010-05-04, 21:29
Klinika Handsome Men - piękne włosy od zaraz
Autor Wiadomość
~foka 

Wysłany: 2006-06-03, 12:31   

wexel napisał/a:

witaj "foczko", możesz mi powiedzieć jak po tym okresie czasu sprawują się twoje nowe włosy? Moja żona już też ma wykonane, chciałbym poznać twoją opinie czy jesteś zadowolona. To dość dla nas istotne :) . Powiedz mi czy nie ma sytuacji że wychodzą ci nadmiernie włosy, czy nie masz podrażnień skóry, czy włosy nie tracą koloru i czy przez ten czas włosy wyglądają jak nowe.

pozdro.

witaj, póki co to jestem zadowolona, jedyny mankament to to, że wszystkie koleżanki mi zazdroszczą :P co mnie bardzo wkurza. A tak na powarznie to narazie nic złego się nie dzieje. Jestem zadowolona, ale wydaje mi się że to narazie zbyt krótki okres czasu. Poczekamy zobaczymy.

A z czego jestem zadowolona to możliwość robienia koka :P i warkoczyków, które są sexi :D .........

Niewygodne-pytania.pl
~łysek 

Wysłany: 2006-06-15, 03:14   

czolem. jestem wstepnie zainteresowany zabiegiem w klinice HM. Zapoznalem sie z materialami przeslanymi mi przez firme oraz znalezionymi w internecie na ich temat. Mam 2 konkretne pytania na ktore nie udalo mi sie znalesc odp:

Cena zabiegu ksztaltuje sie od 3000pln w gore, ale czy ktos moze mi napisac maxsymalna gorna granice ceny za nowe sztuczne wlosy wykonane w HM? Tak wiem, ze jest to kwestia indywidualna i dopiero po zobaczeniu moich wlosow na konsultacji bedzie sie mozna okreslic co do ceny... Klopot w tym ze nie jestem zbyt majetny i nawet te 50pln na konsultacje to dla mnie spory wydatek :/

ile Wy daliscie za swoje wlosy?
wygladam tak: jestem rocznik 1985 i mam typ lysienia Nw. 5A (brak wlosow na przedzie glowy, a na czubku tylko wlosy resztkowe). brunet, wlosy europejskie lekko krecone.

dziekuje pozdrawiam - łysek

~foka 

Wysłany: 2006-06-15, 10:53   

witaj, tak, to prawda, ceny są różne. Moja znajoma płaciła np. 7500 zł ale zbiła cene o 1500 zł :P bo zgodziła się na wykonanie zdjęć. Co do trwałości to podczas zabiegów, które się u nich odbywały rozmawiałam z osobami, które miały wykonywaną fryzurę po 7 latach! Wszystko zależy od tego jak dbasz o nowe włosy i jaki ich rodzaj wybierzesz.

Były też osoby, które dostawały zdecydowane zniżki wykonując kolejny zabieg. Była np. babka dość bogata mi się wydaje, która robiła sobie włosy co dwa lata. Nie wnikałam po co, ale mówiła że pierwszy raz płaciła coś koło 7k a teraz 4k. Czyli nie są zdziercy bo robią kolejne fryzurki zdecydowanie taniej.

Ja osobiście miałam do czynienia z pewną firma w Polsce, nie chce pisać o niej złych rzeczy, ale wspomnienia mam nie najlepsze. Jak to mówią co tanie to drogie, i też ja tak uważam. Oni są na rynku od bardzo dawna, i robią to profesjonalnie.

pzdr.

~red_dress 

Wysłany: 2006-07-04, 15:28   

witam :) jestem bardzo zainteresowana tą kliniką handsome man i mam kilka pytań. chciałam się dowiedzieć czy po wykonaniu uzupełnienia oni nauczą jak należy zdejmować "nowe włosy" i je powtórnie zakładać czy należy do nich jeździć? bo z tego co się dowiedziałam należy to uzupełnienie co jakiś czas zdejmować. i jeszcze mam jedno pytanko która z metod jest bardziej kosztowna: pełne uzupełnienie czy zagęszczenie przez które są przeplatane własne włoski? wydawać by się mogło że pełne ale wolałabym się spytać :P bardzo prosiłabym o pomoc
pozdrawiam

~foka 

Wysłany: 2006-07-04, 20:02   

red_dress napisał/a:
witam :) jestem bardzo zainteresowana tą kliniką handsome man i mam kilka pytań. chciałam się dowiedzieć czy po wykonaniu uzupełnienia oni nauczą jak należy zdejmować "nowe włosy" i je powtórnie zakładać czy należy do nich jeździć? bo z tego co się dowiedziałam należy to uzupełnienie co jakiś czas zdejmować. i jeszcze mam jedno pytanko która z metod jest bardziej kosztowna: pełne uzupełnienie czy zagęszczenie przez które są przeplatane własne włoski? wydawać by się mogło że pełne ale wolałabym się spytać :P bardzo prosiłabym o pomoc
pozdrawiam

Witaj, oni muszą ci to pokazać wszystko :P , jak by tego nie robili to by była totalna fuszerka.
Wszystko Ci pokażą, nie ma konieczności ponownie do nich jeździć. Wszystko będziesz robić sama. Co do ceny to generalnie są różne. Siateczki nie polecają, aczkolwiek o niej piszą. Jak się zgodzisz np. na zdjęcia to zniżka Cię czeka.

pzdr.

~red_dress 

Wysłany: 2006-07-04, 21:35   

dzięki foka ;) tylko ja nie zrozumiałam tego z tą siatką :( ja myślałam że obie rzeczy są na siateczce ale Tobie chodziło o to zagęszczenie tak? ja przepraszam że tak głowę zawracam ale dzwoniłam do nich, sekretarka stwierdziła że jak chcę się więcej dowiedzieć to mogą mi materiały wysłać. i jeszcze ostatnie pytanko czy to na prawdę nie ma ŻADNEGO złego wpływu na własne włosy?

~foka 

Wysłany: 2006-07-05, 07:20   

nie ma za co. Odpowiadając na Twoje pierwsze pytanie - tak.
Powinnaś sobie zamówić te materiały, wydaje mi się że uzyskasz w nich odpowiednią ilość informacji. Aczkolwiek 100 % można tylko na konsultacji, wiele osób tego nie rozumie bo myślą że telefonicznie wszystko wytłumaczą. Zbyt wiele czynników skłąda się na wykonanie takiej fryzury :) . Gdyby coś się działo z moimi własnymi to już bym o tym dawno tu napisała :P . Lepiej uprzedzać innych niż pakować ich w bagno. Ja nie mogę narazie nic złego powiedzieć. No może tylko to że w lecie musze je zafarbować, no ale w sumie swoje i tak kiedyś zawsze farbowałam.

~maly_pwr 

Wysłany: 2006-07-12, 22:37   

Foka mam tylko jedno pytanie. Prosze odpowiedz mi.
Wiem ze jestes po zabiegu w Handsome Man.
Chodzi mi mianowicie o to ze te nowe wloski czyli tkzw implanty sa na powiedzmy 5 - 7 lat. I przez te 5 czy 7 lat postepujemy z nimi normalnie jak z wlasnymi, ale nie sciagamy ich z glowy bo to nie peruka czy tupet(sami tak twierdza). Po prostu sa one na stale przymoowane do naszej skory głowy oczywiscie za pomoca tej siatweczki ktora jest jakby splatana z nasza skora glowy.

~foka 

Wysłany: 2006-07-13, 06:17   

nie wiem po ile razy można zadawać to samo pytanie. Przecież na ich stronie jest wszystko dokładnie opisane. Nie zadawaj pytań na któe sam możesz znaleźć odpowiedź.
Jak ci bardzo zależy to się doszukasz ;) i uzyskasz odpowiedź z materiałów, które wysyłają.
Dla mnie bynajmniej to było oczywiste.

~maly_pwr 

Wysłany: 2006-07-13, 10:38   

foka chodzi mi o to ze znalazlem i ze wydaje mi sie ze nie trzweba nic sciagac bo to nie peruka. WIesz ja juz sam nie wiem:).Dlatego pytam sie osoby ktora korzystala z ich uslug. a przeciez nie jest CI ciezko napisac TAK LUB NIE:).

Ale z tego co wiem to jestes bardzo zadowolona:)
Pozdrawiam

~foka 

Wysłany: 2006-07-13, 16:15   

ja mam wykonane taką metodą, która nie wymaga zdejmowania. Peruka to takie coś co przymocowujesz do głowy i widać różnice :) . Peruka nie daje ci możliwości stylu i formy.
No i przede wszystkim czujesz się w tym nie swojo. Ja nie czuje że mam cokolwiek na głowie :) .

Musisz się liczyć z tym, że na forach piszą generalnie niezadowoleni :) i mnie to wcale nie dziwi. Sama tu napisałam bo jak będzie coś nie tak to na pewno napisze i ostrzege, ale póki co nie mam do tego powodów.

~red_dress 

Wysłany: 2006-07-13, 16:23   

ehh Foka przepraszam że tak truję :P ale chciałam Cię spytać jeśli można oczywiśćie ile Ty za swoje zapłaciłaś i jaka długość kolor oraz gęstość jeśli można jakoś opisać czyli to od czego zależy cena. wem że u mnie będzie inaczej bo to do każdego się dobiera ale tak oriętacyjnie :) i pytałam się jak dzwoniłam czy wykonać też można w wawie ale zapomniałam bo przejęta byłam sytuacją :/ więc czy trzeba na zabieg do bielsko białej(chyba) czy do wawy też tak jak na konsultacje?

[ Dodano: 2006-07-13, 17:03 ]
już wiem w wawie też robią, ciekawe tylko czy trzeba też tyle samo czekać w obu miejscowościach :zalamany:

~foka 

Wysłany: 2006-07-13, 18:41   

nie ma za co :)

co do moich włosków to gdzieś chyba pisałam. Jestem blondynką, teraz też jestem blondynką ale mam wykonane na włosach pasemka.

Co do ceny to zapłaciłam 5200 zł. Utargowałam 400 zł z 5600. Z tego co wiem to zabiegi wykonują tu i tu więc nie trzeba jechać specjalnie do jednego z miast.
Nie odpowiem ci czy trzeba czekać tak samo. Sekretarka raczej powinna ci powiedzieć ile się czeka.

~red_dress 

Wysłany: 2006-07-13, 19:43   

heh nie no wiem wiem to było takie pytanie retoryczne bo jak się pytałam to mi powiedzieli że obecnie to ok pół roku :przestraszony: a jakiej masz długości włoski? mi o tym jak się spytałam ile by kosztowało to co bym chciała mieć to powiedziała że ok 10 tys :( no ale trudno nic nie poradzę :)

[ Dodano: 2006-07-13, 22:13 ]
a właśnie jeśli ktoś z osób które skorzystały z handsome jeszcze mógły napisać ile zapłacił i za jaką długość oraz kolor to byłabym wdzięczna :)

~maly_pwr 

Wysłany: 2006-07-15, 11:18   

Ja osobiscie chyba poczekam na cos takiego jak GEN Hair czyli klonowanie naszych wlasnych zdrowych wloskow. Chociaz to pewnie za ladnych pare lat.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi