Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: walker
2010-05-04, 21:29
Klinika Handsome Men - piękne włosy od zaraz
Autor Wiadomość
~MonaLiza 

Wysłany: 2005-11-25, 21:40   Klinika Handsome Men - piękne włosy od zaraz

Z racji, że moje problemy włosowe się nie zakończyły to szukałam dalej. Znalazłam pewną Klinike w Bielsku. Byłam na konsultacji i to co mi ten facet zaproponował jest poprostu niesamowite. Po zastosowaniu ich systemu moje włosy będą gęste, lśniące i przede wszystkim nie zniszczą mi moich własnych!!!! Na zabieg mam czekać ok. 2 miesiące. Opinie osób któłre były w tym samym czasie w klinice są bardzo pochlebne, zwłaszcza że nową pacjentką jest Dominika Ostałowska i P. Barbara Wrzesińska :)

Niewygodne-pytania.pl
~Ajda 

Wysłany: 2005-11-27, 21:34   

Witam

jezeli masz jakies watpliwosci to nie miej zadnych. Sama skorzystalam z ich metod juz prawie 6 lat temu, w pazdzierniku powtorzylam zabieg :) . Nie ukrywam, ze jestem bardzo zadowolona. Sama korzystalam z tych pseudo firm co doplataja wlosy i skutki byly oplakane :( . Teraz jeszcze moja znajoma musze namowic i bedzie git hihihi.... Ale zeby bylo zabawniej to moj maz teraz chce cos zrobic z lysinka bo ja odmlodnialam 15 lat i mlodziaki sie za mna ogladaja a pierwszej mlodosci nie jestem :P .......

pozdro....

~wexel 

Wysłany: 2005-11-28, 14:20   

Możesz się pochwalić swoją czupryna? Chciałbym zobaczyć jaki jest efekt po zabiegu. Moja małżonka jest zainteresowana zabiegiem. Nie ukrywam, że te 3 znane Panie z ich strony www są dość przekonywujące.

~Ajda 

Wysłany: 2005-11-28, 21:16   

jasne ze ci pokaze, podaj mi meil.

~wexel 

Wysłany: 2005-11-28, 21:19   

podeslalem ci na priva.

~wexel 

Wysłany: 2005-11-28, 21:30   

pokazalem wlasnie mojej zonie, jest zachwycona. nasuwa się nam zatem kilka pytań.
Jaki był koszt zabiegu, czy to boli i czy jest różnica pomiędzy dowiązanymi włosami a tym zabiegiem w HM. Z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieje ze do rozmowy dolacza sie inni bo im wiecej opini tym lepiej.

~Mózg 

Wysłany: 2005-11-29, 08:10   

No to i ja sie dołącze. Widziałem Ostałowska na zdjęciu i powiem tylko tyle: wkońcu kobieta ma normalne wlosy, bo jak sie kiedyś obcieła do serialu to pozal sie boze. Teraz wyglada cudownie.

~swarovski 

Wysłany: 2005-11-30, 13:41   

W dziale ZNANI jest Pani Wrzesińska, teraz naprawdę pięknie wygląda, wcześniej miała straszne szkuty :kwasny: . Z tego co widziałem to Adrianna Gerczew też miała robione. Chyba Miss byla

~Ajda 

Wysłany: 2005-11-30, 13:50   

wexel napisał/a:
pokazalem wlasnie mojej zonie, jest zachwycona. nasuwa się nam zatem kilka pytań.
Jaki był koszt zabiegu, czy to boli i czy jest różnica pomiędzy dowiązanymi włosami a tym zabiegiem w HM. Z góry dziękuje za odpowiedz. Mam nadzieje ze do rozmowy dolacza sie inni bo im wiecej opini tym lepiej.

Koszt zabiegu uzależniony był od moich preferencji, cena zaczyna się od 3 tysięcy złotych.
Zabieg nic mnie nie bolał, tam się nie używa skalpela!!!
Różnicy jak sam widzisz nie ma najmniejszej, włosy są wspaniałe. Zamów film od nich, wszystko jest dokładnie pokazane i opisane. Teraz wysyłają film z osobami znanymi.
Można też zamówić :) , sama byłam ciekawa co to jest bo Pani z sekretariatu zadzwoniła i mi zaproponowała. Czekam i zobaczymy co to będzie :) .....

~MonaLiza 

Wysłany: 2005-12-01, 15:06   

swarovski napisał/a:
W dziale ZNANI jest Pani Wrzesińska, teraz naprawdę pięknie wygląda, wcześniej miała straszne szkuty :kwasny: . Z tego co widziałem to Adrianna Gerczew też miała robione. Chyba Miss byla

Dzis dostałam płyte CD i jest tam jeszcze Anna Popek :) .... nie ma jej na stonie internetowej.
To ta co wystepuje w tym programie "ZAŁÓŻ SIĘ".... wygląda świetnie

~wexel 

Wysłany: 2005-12-01, 17:42   

Ajda, a jak dlugo czekalas na zabieg? dzis zamówiłem katalog wraz z płytami DVD.
Jeszcze jedno pytanie i nie bede cie meczyc. Czy mialas okazje rozmawiac z osobami po zabiegu :P na miejscu w Klinice?

~Ajda 

Wysłany: 2005-12-01, 23:59   

elo

na zabieg czekałam ok. 3 miesiące, ale za drugim razem były to dwa miesiące. Tak, miałam okazje rozmawiać z innymi pacjentami. Na zabiegi jest sporo osób. W końcu oni tylko robią w Polsce takie rzeczy, na takim wysokim poziomie.

~foka 

Wysłany: 2005-12-03, 18:58   

witam, a powiedz mi Ajda czy daja jakies znizki bo nie jestem zbyt majetna :( ....

~Ajda 

Wysłany: 2005-12-04, 18:59   

Pan, który przeprowadza konsultacje jest niezwykle miłym i uprzejmym człowiekiem. Rzadko się spotyka ludzi, którzy nie chcą naciągnąć a pomóc. Dlaczego to piszę? Bo jak byłam pierwszy raz to stanowczo mi odradził wykonywania nowej fryzury. Dlaczego? Bo miałam jeszcze wystarczającą ilość włosów i nie było konieczności robienia uzupełnienia. Dopiero po trzech latach przyjechałam ponownie i wtedy się zdecydowałam. Miało to sens.
Ja dostałam zniżke za zgodę na wykonanie zdjęć i publikowanie ich w reklamach itd....

~foka 

Wysłany: 2005-12-13, 16:31   

umówiłam się na konsultację w styczniu :) , zobaczymy co z tego wyniknie

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi