Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: walker
2010-05-04, 21:29
Klinika Handsome Men - piękne włosy od zaraz
Autor Wiadomość
~foka 

Wysłany: 2006-07-15, 17:29   

Musisz rozróżnić klonowanie z zagęszczeniem włosów. Bo nie jesteś w stanie poprawiać natury, no może troszke jak narazie. A niestety chirurgia niesie za sobą wiele negatywnych skutków. Sama jestem po 3 operacja ;) w tym jednej kręgosłupa i dwóch głowy więc coś o tym wiem.

Ja negatywnymi opiniami bym się nie sugerowała. Przy zakupie Mazdy MX6 poczytałam troche na grupach dyskusyjnych przez google i mi się odniechciało bo ludzie pisali jaka to tragedia i wogóle :( , ale w końcu zdecydowałam się i samochodzik ma 7 lat i nic się z nim prawie nie dzieje i jestem z niego bardzo zadowolona. Generalnie ludzie na forach piszą niezadowoleni bo nie znalazłam o tym autku ani jednej pozytywnej :( .

Kobieta łysa czy z przerzedzonymi włosami mój drogi nie może czekać tak jak facet, jesteśmy troche inne ;) .

Niewygodne-pytania.pl
~red_dress 

Wysłany: 2006-07-16, 14:44   

no dokładnie :) niestety jak zwykle kobiety maja gorzej :P ale jeśli rzezczywiście są osoby niezadowolone to wypadało by się dowiedzieć czegoś więcej o nich bo nie chciałabym do nich dołączyć :zalamany: w każdym rozie ponawiam poprzednie pytanie :D

~maly_pwr 

Wysłany: 2006-07-17, 23:22   

Powiem CI foka ze facet czy kobieta to problem jest ten sam. Moze My faceci tak nie mowimy wszystkim o tym ale rowniez nas to bardzo doluje i to psychicznie:(((

~foka 

Wysłany: 2006-08-16, 11:02   

Może i masz rację, nie jestem facetem, ale ogólnie tak się utarło że ozdobą kobiety są jej włosy. Facet na łyso się ogoli i po problemie.

~wexel 

Wysłany: 2006-08-30, 21:05   

no nie byłbym tego taki pewien :) , facte też człowiek, na łyso nie wszystkim pasuje. Ja np. nie mógł bym chodzić na łyso.

~foka 

Wysłany: 2006-09-14, 15:58   

no może zbytnio to uogólniłam, ale jednak widać na ulicach wielu łysych czy łysiejących.

~samuraj 

Wysłany: 2006-09-25, 19:53   

siemka,

wiecie co, byłem na tym www.handsome.com.pl i stronka i efekty mi się podobają, ale mam jedno pytanko, bo nie znalazłem tego info tam. Czy Klinika Handsome Men wykonuje fryzury np. takie do pasa, bo moja kobieta marzy o czymś takim. Próbowała dowiązywać, no ale niestety długość nie ta i nie mogą jej takich długich i naturalnie wyglądających zrobić.
Dajcie znać co i jak jak ktoś coś wie.

pozdro z Darłowa :]

~pietrek 

Wysłany: 2006-10-08, 17:54   

samuraj napisał/a:
siemka,

wiecie co, byłem na tym www.handsome.com.pl i stronka i efekty mi się podobają, ale mam jedno pytanko, bo nie znalazłem tego info tam. Czy Klinika Handsome Men wykonuje fryzury np. takie do pasa, bo moja kobieta marzy o czymś takim. Próbowała dowiązywać, no ale niestety długość nie ta i nie mogą jej takich długich i naturalnie wyglądających zrobić.

Witam!
Z tego co wiem to wykonują wszelkie rodzaje włosów. Nawet jak kobita chce to zrobią jej dready ;) Najlepiej jechać na konsultację ale z tego co słyszałem robią czego dusza zapragnie tylko oczywiście kwestia finansowa.

~Ryży Stefan 

Wysłany: 2006-10-11, 23:06   

samuraj napisał/a:
siemka,

moja znajoma, tzn. dziewczyny koleżanka zrobiła sobie u nich takie włosy pól roku temu do pasa! Wygląda zajebiście!!!!! Ma teraz takie jak http://handsome.com.pl/?pl/przyklady/38/7
ta Gerczew. No może troszke dłuższe, ale wydaje mi się że nie wiele dłuższe.
Jak by co to moge ci dać namiar na tą kobitke, pewnie chętnie ci się pochwali. Wal do mnie na PW.

~pawel. 

Wysłany: 2006-10-17, 22:39   
   Skąd o nas wiesz: Z Banneru reklamowego

wiecie moze ile teraz trzeba czekać na konsultacje a potem na zabieg?

~foka 

Wysłany: 2006-10-31, 11:37   

czekałam na konsultacje jakoś dwa miesiące, na zabieg trzy, ale jak moja znajoma teraz u nich była to musi czekać dłużej bo mają tyle ludzi. Takim się to cieszy zainteresowaniem.

~Ala54

Wysłany: 2006-11-03, 11:06   

czy moze sie ktos mi powiedziec czy takie wlosy mozna tapirowac????

~foka 

Wysłany: 2006-11-03, 11:41   

trwala ondulacja owszem, tapirowanie nie wiem...

@walker 

Telefon: Nokia 9300
Sieć GSM: Plus
Wysłany: 2006-11-04, 20:58   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

ciekawi mnie coś bardziej niż tapirowanie, czy robią też brwi, mam taką znajomą, która straciła brwi na skutek grzybicznych zmian skórnych :(

FAVORITE - Pink Floyd - High Hopes.
FAVORITE - Yamaha R1.
FAVORITE - Francuskie Bordeau.
FAVORITE - Malediwy.......

~foka 

Wysłany: 2006-11-06, 08:53   

brwi i rzęs jej nie zrobią, też kiedyś o to pytałam :( bo moja matka ma właśnie taki poblem, tylko że straciła na stutek oparzenia :(

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi