Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: walker
2010-05-04, 21:29
Klinika Handsome Men - piękne włosy od zaraz
Autor Wiadomość
~canvas

Wysłany: 2006-02-04, 14:47   

Ja skorzystałem z usług kliniki blisko 14 lat temu. Zabieg, któremu się poddałem, nie tylko zmienił mój wygląd, ale przede wszystkim osobowość. Metoda ta jest na tyle pewna, że leczy dogłębne kompleksy. Kto nigdy nie utracił włosów, tego nie zrozumie.
Samo użytkowanie jest praktycznie bezproblemowe, ale...dla człowieka który chce poświęcić czas w celu zadbania o swój wygląd. Nic nie przychodzi za darmo, więc i o nowe włosy trzeba dbać. Odrobina staranności odbija się pozytywnie na kondycji włosów i czasie ich użytkowania.
Polecam

Niewygodne-pytania.pl
~foka 

Wysłany: 2006-02-04, 15:34   

a miałeś wykonywany raz czy kilka razy? bo ja już czekam na nowe włoski i nie wiem czy efekt faktycznie będzie dogłębnie zmieniający moją psychikę :) ....

~canvas

Wysłany: 2006-02-05, 14:31   

Jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Swoją "drugą" fryzurę możesz przenosić trzy, cztery, a nawet pięć lat. A co do spodziewanego efektu, to powinnaś otrzymać szczegółowy opis w klinice. To co mnie przekonało wiele lat temu, to wytłumaczenie i prezentacja tej metody na osobie właściciela firmy. Czy zmieni to Twoją psychikę - nie wiem. Sama na pewno rozważasz co chcesz zmienić w swoim zyciu, co powinno sie w nim wydarzyć jak już będziesz po. Włosy to tylko klucz do realizacji tego zamierzenia.

~OLISA

Wysłany: 2006-02-13, 18:04   

Ajda napisał/a:
Witam

jezeli masz jakies watpliwosci to nie miej zadnych. Sama skorzystalam z ich metod

:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: ..

~kokoszanel 

Wysłany: 2006-02-14, 07:19   

? reklama? :/ ....przecież to forum, ludzie mają tu prawo wyrażać swoje opinie, negatywe bądź pozytywne.....a to że są dobre znaczy że to reklama? dziwne masz postrzeganie świata. Sama mam fryzure wykonaną u nich i w cale nie twierdze aby to była peruka. Nie ma to z peruką nic wspólnego, dlatego nie wprowadzaj zamętu prosze ;) . Poza tym, czy np. Ostałowska albo Popek :P , pozwoliła by sobie na peruke :/ , nie wydaje mi się.

~OLISA

Wysłany: 2006-02-16, 21:56   

Płytke mam starą..w której pani Ostałowska zaznacza wyraźnie, że nowe włosy są dla potrzeb sztuki, chwilowe....Może się myle..Ale koło tej firmy kręce się już troche... Za dwa tygodnie jade na narty do SZczyrku, czyli w końcu dotre na konsultacje, bo marze o normalnych włosach już sto lat, bo przez moje już długo się męcze....i ładuje kase w cuda////Bardzo bym Cię prosiła droga Koko, abyś odezwała się na mój mail(Olisa0wp.pl).....Pozdrawiam i już nie bede wprowadzać zamętu...ale się odezwij!!!!!!!!!

~supermaniek5 

Wysłany: 2006-02-17, 07:29   

mój znajomy był w klinice i zdecydowanie mu odradzono stosowanie ich metod, aczkolwiek facet bardzo chciał. No wiecie. Ego.... Osobiscie uwazam ze ma na lbie cala mase wlosow i nie potrzebuje miec wiecej, prawie jak kobieta sie czasem zachowuje. Ciagle ma malo :P .
Vapauttaan itkevän

Kaipuu menneisyyden
Kiirii ilmassa huutoina kotkien
Ikijärveltä turvatuulta
Käy matka vuorten taa

~adamwp

Wysłany: 2006-02-18, 09:42   

Większość z Was zachwyca się tą metodą. Ja poważnie myślę o wyborze jej i niedawno rozmawiałem o tym z 2 dermatologami. Przy łysieniu męskim i dodaniu nowych włosów trzeba je raz na kilka dni-tygodni po prosu odklejać i zdejmować, a własne pod spodem golić na zero. Dla mnie byłoby to bardzo uciążliwe, poza tym oznacza to, że jest to po prostu peruka przyklejana do skóry głowy.
Skoro to taka świetna metoda, mam prośbę do osób po zabiegu: czy musicie co pewien czas "demontować" te włosy i czy to po prostu rodzaj peruki? Jak rosną własne włosy pod tym implantem?
Dzięki za odp.

~OLISA

Wysłany: 2006-02-19, 12:34   

I właśnie o to mi chodzi...że to bardziej profesjonalna peruka...Jest jeszcze kilka innych metod doczepiania nowych włosów..na klipsy i spinki..itd..I ściągać..to trzeba wystarczy zadzwonić do kliniki..i odpowiedzą na pytanie na temat śiągania, bo muszą, nie bedą kłamać.Mi pan powiedział,że oczywiście, że musze ściągać minium raz w tygodniu do umycia własnych włosow...więc to troche uciążliwe, żebym musiała się chować...przed niezapowiedzianymi gośćmi na przykład i montować włosy... :zawstydzony: A po drugie to trzeb siągać, bo się poprostu nizczy i w momncie kiedy bym w tym spała to zużyło by sie to po miesiącu...a 5 zł..to nie kosztuje/a własne włosy jak są przykryte innymi to na pewno nie jest im za rewelacyjnie/////Pozdro.....I dlaczxego nie odzywają się osoby, które robiły takowy zabieg...??????????????????????????

~terespol 

Wysłany: 2006-02-20, 08:48   

adamwp napisał/a:
Większość z Was zachwyca się tą metodą. Ja poważnie myślę o wyborze jej i niedawno rozmawiałem o tym z 2 dermatologami. Przy łysieniu męskim i dodaniu nowych włosów trzeba je raz na kilka dni-tygodni po prosu odklejać i zdejmować, a własne pod spodem golić na zero. Dla mnie byłoby to bardzo uciążliwe, poza tym oznacza to, że jest to po prostu peruka przyklejana do skóry głowy.
Skoro to taka świetna metoda, mam prośbę do osób po zabiegu: czy musicie co pewien czas "demontować" te włosy i czy to po prostu rodzaj peruki? Jak rosną własne włosy pod tym implantem?
Dzięki za odp.

Musze przyznać że po przeczytaniu twojego listu poczułem się tak samo jak 5 lat temu kiedy walczyłem z problemem wypadania włosów , łysienia. Niestety moja walka sięgnęła dużo dalej niż twoje wizyty u dwóch dermatologów. Jeżeli chcesz to przedstawie ci po krótce jak drążyłem i nadal drąże ten temat.

Włosy zaczęły mi wypadać już będąc na trzecim roku studiów. Wiadomo jak ważne są dla młodego człowieka włosy. Pierwsze co zrobiłem to poszedłem do kliniki dermatologi w Warszawie. Wizyta trwała nad wyraz krutko, ponieważ lekarz powiedział mi że z łysieniem nie da się wygrać medycyną ;) . Wydało mi się to dość dziwne jakim cudem nikt na świecie nie wymyślił nic na łysienie. Przecież jest na świecie tyle łysych glac. Nie czekając długo wybrałem się do kolejnego dermatologa. Jak na ironie ten powidział to samo. :szok:
Nie poddałem się i udałem się do trzeciego aby w końcu ktoś zaczął mnie leczyć chemią. Na wizycie dostałem nadzieję i lekarz przepisał mi najpierw Regaine. Nie ukrywam, że włosy przestały wypadać, ale jak to dla studenta brakło mi pieniędzy na dalszą terapię.
Włosy przestały rosnąć :( , meszek zniknął. TRzy miesięczna przerwa i ponownie zacząłem brać lek, tym razem był to jakiś włoski odpowiednik propeci. Niestety okazało się, że moje Libido spadło, jest to efekt uboczny stosowania tego leku.
Pół roku temu stosowałem też loxon, ten mocniejszy z USA, ale to co się z moją pikawą działo to nie wnikam.

Zacząłem więc zbierać kase na przeszczep. Impreza droga. Zrobili mi Stripa, 1200 graftów.
Efektu nie będę komentować. Fakt, włosy najpierw wypadły, potem odrosły. Miałem nawet co zaczesywać :zawstydzony: , posypałem topiciem i było całkiem całkiem, ale moja radość trwała stosunkowo krótko, ponieważ łysienie nadal postępowało.

Z racji że jestem sprzedawcą handlowym jestem w ciągłym kontakcie z ludźmi. Wygląd odgrywa niebagatelną role. W przypadku kiedy moje włosy były marne to i sprzedaż była niska. Jak komuś zaczną wypadać włosy to dopiero wtedy poznaje ich znaczenie i jak jest postrzegany przez innych.

Słyszałem wiele opini na temat kliniki Handsome Men, ale sam zdecydowałem się na konsultację. Jest wiele metod, które stosują. Każda zależy od tego ile ci włosów pozostało.
Taki dermatolog który ci jakieś szczątkowe informacje udzielał musi nie być wtajemniczony w wszystkie szczegóły ich metod, a śmiem przypuszczać że nie jest. Są różne typy łysienia męskiego, każdy z nas jest przecież inny. Zdecydowałęm się na ich metodę, ponieważ z tych wszystkich, które do tej pory stosowałem jest ona najlepsza! A wierz mi że zastanawiałem się nawet nad kastracją ;) .

Nie chce tu robić żadnej reklamy i siać propagandy, ale nie ukrywam, że nie jest to rozwiązanie najbardziej mi odpowiadające. Na chwile obecną nadal szukam czegoś lepszego. Chce mieć swoje własne rosnące w cebulkach włosy.
Stosowałem prze różne leki, poddałem się nawet przeszczepowi, i żadna z tych metod nie dała mi takiej swobody życia jaką mam teraz.

Nigdy, prze nigdy nie zdecydowałbym się na założenie peruki czy tupetu. To rozwiązanie dla DESPERATOW!!!! Ich metody nie mają z tym nic wspólnego.

Moim skromny zdaniem przyszłość leży w klonowaniu naszych własnych włosów. Wówczas chirurg, który będzie robić przeszczep nie jest ograniczony ilością włosów i wtedy efekt będzie zaje...... :) Czytałem na jakimś amerykańskim forum, że GenHair ma zamiar robić pierwsze próbby kliniczne już w 2012 roku! Ja osobiście czekam na tego typu zabiegi. Jeśli twój problem nie jest aż tak wielki to zdecydowanie radze abyś poczekał, zbierał pieniądze i zdecydował się właśnie na taki zabieg. Ja czekam zniecierpliwiony i na pewno poddam się temu zabiegowi.

Jakiś czas temu chciałem zdecydować się na FUE, ale niestety koszt zbyt duży. Efekty widziałem i mogę powiedzieć że są dobre, ale uzależnione także od naszych własnych oczekiwań. Tylko że łysienie od conajmniej kilku lat musi być zatrzymane. W Polsce na chwilę obecną tego nie robią.

Najlepszym sposobem na łysienie jest pogodzenie się z nim. Trudno to sobie wytłumaczyć, ale najprościej ogolić się na glace i po problemie. Sam kiedyś tak zrobiłem, ale kiedy szef mnie zobaczył to o mały włos nie wyleciałem z pracy. Myśle że powinieneś pojechać na konsultację i sam zdecydować czy tego chcesz czy nie. Do takiej decyzji trzeba dojrzeć.

Droga OLISO, pragnę cię wyciągnąć z powielanego wielokrotnie błędu. Zabieg miałem wykonany tylko raz, a od tego czasu minęły 4 lata i moje włoski są w 95% w idealnym stanie. Jak dbasz tak masz. Należy dokładnie poznać co to jest peruka, treska czy tupet.
Zanim zdecydowałem się na ich metodę to dokładnie prześledziłem i analizowałem różne, różniaste metody. Byłem w kilku polskich perukarniach, na końcu pojechałem do nich. Moje wyobrażenie na temat ich metod zupełnie się zmieniło. Co ja tu będę pisać, trzeba pojechać i samemu się zapoznać i ewentualnie podjąć decyzję na TAK lub NIE. Wybór zawsze należy do ciebie. Mnie nikt do niczego nie namawiał, właściciel rzetelnie przedstawił mi wszystkie szczegóły ich metod. Nie zdecydowałem się na pierwszej wizycie. Przemyślałem temat i pojechałem drugi raz. Wielkim plusem jest to że w czasie trwania konsultacji mają też zabiegi. Można porozmawiać z osobami przed i po zabiegu.

Nadal czegoś szukam, nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznych forach. Jak coś nowego się pojawi to na pewno o tym się ludzie dowiedzą.

Jak by był jakiś cudowny lek to pewnie bym go sprzedawał :P .
pzdr.[/scroll]

~OLISA

Wysłany: 2006-02-20, 21:42   

Dzięki za odp..Bardzo nawet dzięki...Ale widze, ze koniecznie musze pojechać i zobaczyć sama jak wygląda ,,monowanie' włosków HM/////POZDRAWIAM wszystkich, którzy myślą częściej o włoskach niż o czym kolwiek innym....A przecież to takie w sumie ;niedorzeczne :)

~foka 

Wysłany: 2006-03-29, 20:57   

witajcie, dość długo nic nie pisałam, ale w końcu się przełamałam. Byłam, zrobiłam i jestem na chwilę obecną zadowolona, zobaczymy co będzie dalej w praktyce i w "praniu". Jak coś złego się zacznie dziać to od razu napisze.

~wexel 

Wysłany: 2006-05-04, 06:53   

foka napisał/a:
witajcie, dość długo nic nie pisałam, ale w końcu się przełamałam. Byłam, zrobiłam i jestem na chwilę obecną zadowolona, zobaczymy co będzie dalej w praktyce i w "praniu". Jak coś złego się zacznie dziać to od razu napisze.

witaj "foczko", możesz mi powiedzieć jak po tym okresie czasu sprawują się twoje nowe włosy? Moja żona już też ma wykonane, chciałbym poznać twoją opinie czy jesteś zadowolona. To dość dla nas istotne :) . Powiedz mi czy nie ma sytuacji że wychodzą ci nadmiernie włosy, czy nie masz podrażnień skóry, czy włosy nie tracą koloru i czy przez ten czas włosy wyglądają jak nowe.

pozdro.

~maxx 

Wysłany: 2006-05-05, 21:21   

czesc. mozecie powiedziec na czym dokladnie polega ten zabieg. z gory dzieki

~terespol 

Wysłany: 2006-05-05, 22:57   

potrafisz czytać forum? zobacz sobie na ich stronę internetową to się dowiesz. Ja wystarczająco opisałem postem powyżej więc nie zadawaj głupich i zupełnie nie na miejscu pytań :zalamany: :przestraszony:

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi