Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Imię
Autor Wiadomość
+Florka 

Telefon: LG KU990
Sieć GSM: Plus
Wysłany: 2005-11-15, 16:34   Imię
   Skąd o nas wiesz: Z innego źródła

Niedawno zdechł mi krooliś i na pociesznie dostałam nowego. Takiego malutkiego, białego.Oto jego fotka :)

http://taosi.w.interia.pl/kr1.jpg

http://taosi.w.interia.pl/kr2.jpg

http://taosi.w.interia.pl/kr3.jpg

I też mam problem jak ta mała kulka ma mieć na imię :)
Jestem jak cr@cK- ze mną przeżyjesz prawdziwą euforię..
Ostatnio zmieniony przez Florka 2005-11-15, 16:58, w całości zmieniany 1 raz  

Niewygodne-pytania.pl
~Martina. 

Telefon: nokia
Sieć GSM: heyah
Wysłany: 2005-11-15, 16:40   

MARTINA!!!
ewentualnie Marbiuta ;D
- tymi trzema dobrami reggae dziś się z tobą dzieli..

~Fency 

Wysłany: 2005-11-15, 16:42   

czy to dziewczyna? czy chłopak :P ? z resztą to pasuje do obu płci... mi sie podoba imie pineco (czyt.pineko) nie wiem czemu takie głupawe mi do głowy wpadło :D

+Florka 

Telefon: LG KU990
Sieć GSM: Plus
Wysłany: 2005-11-15, 16:44   

Jeszcze nie wiem co to za płeć, bo jest za malutki. Ma dopiero niecały miesiąc. Więc czekam na imiona z obu płci :)
Jestem jak cr@cK- ze mną przeżyjesz prawdziwą euforię..

~Sebo 

Telefon: Siemens AX 72
Sieć GSM: Orange
Wysłany: 2005-11-15, 16:50   

ale fajny zwłaszcza na pierwszej fotce:) a co do imienia to ja nie wymyśle:P

*Kinga. 

Telefon: Samsung F480i
Sieć GSM: Orange
Wysłany: 2005-11-15, 16:57   

Kinio albo Kinia :P

~Fency 

Wysłany: 2005-11-15, 17:00   

jak tak to niech bedzie fenia albo fenio :P

~Martina. 

Wysłany: 2005-11-15, 17:01   

Marbiuta albo Marbiutek ;p

~menta 

Telefon: siemens c75
Sieć GSM: Era
Wysłany: 2005-11-15, 17:33   

a moze Milus :roll:

www.goskam89.fotka.pl :) :) :):):)

~Flame 

Wysłany: 2005-11-16, 22:03   

A moze Flame?? ;)
nazwij go jak chcesz, to Twój królik. :-)

~biuna 

Telefon: Motorola L6
Sieć GSM: Era
Wysłany: 2005-11-18, 16:20   

moja sis ma identycznego :D i nazywa się bobcia xDD
a może too coś znajdziesz? :P
Diana, wąsik, Pateusz, Buba, Utracjusz, Hmtaro, Bijou, Fela, Rysio, Tosia, Duduś, Pusia, Szaruś, Lejek, Fiodor, Frodo, Bruno, Flapens, Tiki, Spinka, Pikuś, Biała, Speedy, Jimmi, Twisty, Gucio, Piksi, ćliczny, Zuzia, Pajda, Wacuś, Paluś, Paluszek, Jerry, Bolo, Morela, Matylda, Elvin, Nina, Tuptuś, Kleo, Neo, Flaszka, Puszka, Szklanka, Miki, Mysia, Dzik, Joe, “atka, Zwinka, Chrupcio, Chomik (po prostu), Spryciulka, Czarnulka, Mysia, Maksio, Pysia, Tupik, Orzeszek, Franka, Wacek, Murzyn, Misia, Tola, Basia, Balbina, Kinia, Mimi, Mini, Monia, Muminka, “atek, Fredek, Walenty, Psotka... Tuptuś
> Sasetka
> Ełmeł
> Kiko
> Kropka
> Arcyponek
> Kiełek
> Pinki
> Mezo
> Kalisto
> Maniek
> Largo
> Ipcio
> Wiertek
> Norek (Nornisław-=-Żeńskie-=-
> Diana > Miniek > Hamciu
> Kika > Pikuś> Pusia > Bu
> Nina Norek (Nornisław> Wiertek > Bercik
> Pinka Hamtaro > Wojtek > Pinek > Lilo > BiBi
Artur, Amadeusz, Anatol, Arsen, Ananas, Alojzy, Arnold, Artis, Albercik, Alfred, Alfons, Aksel, Achilles, Ambroży, Ami, Aleks, Aplauz, Aster, Afro, Agrest, Ares, Amon, Archibald, Alexander
Alfa, Arka, Amelia, Amfa, Aga, Arwena, Aida, Anita, Ayla, Ami, Agrafka, Andromeda, Alma, Alka, Adela, Ana, Ayah, Albi, Anastazja, Andzia, Anga, Amphora
Bazyl, Baron, Bobek, Biały, Bomi, Beniamin, Bekon, Bartuś, Beny, Blejk, Bobby, Booger, Boomer, Borys, Brutus, Bred, Betowen, Besn, Bimber, Beton, Baton, Bombel, Burżuj, Blavik, Bunt, Bodzio, Benek, Baster, Bezimienny, Bokser, Bacuś, Baton, Beton, Blue
Bella, Bambi, Berta, Bianka, Borówka, Buba, Buśka, Buffy, Blanka, Balbina, Bombelka, Bogusia, Betty, Bonawentura, Blanka, Boba, Bela, Baśka, Bomba, Betoniarka
Czarny, Czarlie, Cymbał, Cear, Cynamon, Czubek, Cekin, Cezar, Chinsi, Czaruś, Ciapek, Czupurek, Czaruś, Cokół, Czu-Czo, Cętek, Ciapcio, Chopin, Cheops, Chmurek, Cheddar, Czester
Czarna, Celina, Cecylia, Ciuncha, Ceara, Chinka, Czaja, Czarusia, Calisto, Cytrynka, Chmurka
Dyzio, Dozer, Dudi, Dymitr, Dex, Dionizy, Duduś, Dupek, Darek, Dublin, Dziubek, Domino, Dexter, Dabuś, Dulek, Donald, Dewon, Dołker, Dred, Dudek, Dolar, Diler
Doris, Dudusia, Dragona, Dixi, Didi, Delirka, Dziuba, Daisy, Doty, Doda, Dolly, Dorotka, Dżuma
Eshin, Elfik, Eddie, Einstein, Er, Egon, Edgar, Eustachy, Edmund, Ernest, Edek, Emsik, Elf, Ego, Etwas, Eminem, Edek, Elvis

Ela, Elza, Elma, Enya, Emma, Ekstradycja, Estera, Emanuela, Ebola, Emka, Efka, Eve
Florek, Frodo, Filek, Felix, Farod, Fiodor, Franek, Franc, Fazzy, Fred, Filemon, Filip, Fryderyk, Frajer, Fluś, Fafik, Frosio, Ferdek, Fufel, Fiki, FuksFufcia, Fryga, Fredzia, Frytka, Fifka, Fionna, Filomena, Frania, Fela, Felka, Frela, Fantazja, Fuzzi
Gandalf, Gutek, Guzik, Groszek, George, Gerald, Gotfryd, Gluś, Gamoń, Gumiś, Gruby, Gigant, Gryzek, Generał, Gustlik, Gambon, Grizzli, Guzik, Grubas, Gryzaczek
Gala, Ganja, Gienia, Gryzelda, Gryzia, Glusia, Gloria, Grypa, Gapa, Grucha, Gucia, Gryzatka, Gryzetka, Gilza, Gałka
Hektor, Hieronim, Hektorek, Hiv, Hipolit, Hermes, Hilary, Heliodor, Haszysz, Horacy, Herman, Head, Hubert, Hans, Helmut, Heluś, Hanibal, Harry, Haker, Henry, Heweliusz, Hood, Harry\ Hania, Hydra, Hermenegilda, Hildegarda, Hepi, Harmonia, Heidi, Handra, Helcia, Hulka, Halka, Hera
Igor, Ignacy, Indris, Iti, Indis, Iwas, Igloo, Imbir, Iksel, Ikar, Iks, Iron Irma, India, Ixi, Iluzja, Iga, Ina, Itka, Izet, Ismena, Igiełka
Jony, Jerry, Jaber, Jacuś, Jazi, Jimmy, Jogurt, Jancio, Jango, Joint, Jonatan, Jaremek, Jłzio, Jajek, Janas, Jak, Joker, Jack, JajcuszekJadzia, Jaśmina, Julka, Janka, Jenny
Kuba, Kubek, Klark, Ken, Karol, Kleofas, Katar, Karaluch, Kajtek, Kloszard, Kalejdoskop, Kazio, Kali, Kornel, Koniak, Kumpel, Kasa, Kram, Klops, Keks, Kelly, Kwasek, Kwaśniak, Kwasiszczur, Kumpel, Kiciuś, Koniu, Kacper
Konstancja, Kira, Klaudia, Kora, Kaja, Kredka, Klementyna, Kya, Kasia, Kawa, Kacha, Koka, Kiti, Kropka, Kleopatra, Kaśka, Kuczi, Kropka, Karolinka, Kluska
Leserczucio, Lucek, Lumpex, Latex, Leon, Leonard, Larsen, Laser, Lejek, Lux, Lasso, Lejek, Lukas, Leniwiec, Leszek, Luis, Lampart, LeopoldLula, Lusia, Lukrecja, Lara, Loona, Lala, Luna, Luśka, Lola, Lucerna
“aciak, “apserdak, “atek, “epek, “aks “atka, “ezka
Max, Moryc, Matrix, Mordek, Mars, Monty, Merlin, Miki, Milton, Modi, Maskagas, Madagaskar, Munky, Morfeusz, Marian, Miłek, Magik, Mundek, Mokry, Morte, Mały, Maurycy, Musiał, Morda, Mozart Maga, Mysza, Mycha, Mysia, Madi, Mona, Mimi, Mirabella, Meg, Mela, Miga, Mafia, Malwina, Mut, Manuela, Majka, Moria, Malina, Małpka, Madonna, Mitia, Miga, Marylka, Miśka, Miziołka, Milka, Mokra, Misiunia, Mara, Mimbla, Mozarella, Masakra, Marzenka, Milka
Noniusz, Nemo, Norek, Nikodem, Niuniek, Norman, Necik, Neksel, Nikiel, Niciakm, Neo, Nochalek, Nergal Niuśka, Nata, Nimnul, Natasza, Nadia, Nasza, Niunia, Nelly, Nefertari, Nafta, Nynufara
Ogryzek, Oskar, Orion, Oswald, Opryszek, Ościk, Otis, Otto, Olej, Orka, Olaf, Ozzy, Oliver, Oktan, Owsik, Owal, Ozyrys Omega, Ofelia, Oda, Olimpia, Orka, Oktawia
Pufcio, Pinki, Papcioch, Puzon, Picasso, Pippin, Pulpet, Punio, Paragraf, Puchacz, Pikuś, Polar, Pimpek, Paproch, Parszywek, Pijaczek, Puszek, Puszkin, Peryskop
Pysia, Plamka, Punia, Pusia, Pixi, Puwcia, Ptysia, Pipi, Paulinka, Pestka, Pilsnerka, Popi, Panda, Psotka, Pysia
Quick, Qba Queen
Rudolf, Rex, Robin, Roland, Ryb, Rivo, Rocky, Rubin, Rufus, Ra, Rybak, Roger, Ramzes, Rosół, Rixik, Robbie, Rajan, Radamantys Ruda, Rłża, Rodzynka, Roxia, Rurka
Sean, Skali, Songo, Samael, Szczurosław, Szczuruś, Spike, Silver, Snickers, Sputnik, Staś, Sernik, Salomon, Syriusz, Szur, Snowy, Sergiusz, Stuart, Spidi, Shadow, ćnieżek, Sikun, Saibot, Stefan, Seti, Siusiaczek, Simon, Szczurotygrysek, Szczurnik, Shrek, Szczuru, Sokrates, Samir, Shaki, Snuffy Sonia, Szarlotka, Salami, Sofia, Scully, Sensacja, Sensi, Sierra, Sybilla, Salomea, Skin, Sandra, Skaza, Shazza, ćliwka, Szelma, Szczurka
Tadzio, Tuptuś, Tobi, Tolkien, Teodor, Tisio, Tytus, Tyfus, Tom, Tyran, Tutenchamon, Tomi, Taradat, Tabasco, Tolek, Tupet Tekla, Tradycja, Tede, Tereska, Tusia, Tonia, Tuja, Tequilla, Trinity Uszatek, Utraciusz, Ułi Ultra, Urma Vincent, Vilgefortz Viki, Vanessa, Venus
Wiłrek, Wiercik, Willy, Wezyr, Wirus, Walerian, Wilhelm, Wafel, Wariat, Wiktor, Witalis, Wacek, Whisky, White, Walenty, wąsik, Wacek, Wiesław Wiercipiętka, Wrłżka, Walentynka, Walcia
Xenus Xena, Xentypka, Xara, Xafia
Yeti, Yellow Ytelia Zuzia, Ziuta, Zapałka, Zyta
Zyzio, Zenek, Ziemowit, Zeus, Zygmunt, Zgredek, Zabijaciel, Złodziej, Zuziak
Żńdło, Żelek, Żonkil, Żwirek Żaba, Żarówka

Sara, Lora, Pusia,Misia, Milusia, Chrumcia, Mysia, Mi, Rosa, Plumcia,
Milunia, Sasetka, Roksa, Tupcia, Roborka, Mini, Emi, Dżina, Lalusia,
“atka, Zuzia, Zuza, Pentelka, Igiełka, Nitka, Lisa, Lizze (lizi), Pimpka,
“ezka, Rozetka, Chwila, Kokardka

Samiec: Bubuś, Chrumcio, Tupcio, Cuduś, Hamkuś, Miki, Czester, Stinki,
Pank, Hipcio, Pimpuś, Kuki, Znajduś, Dzungar, Roborek, Milunio, Kubuś,
Norek, Karol, Hitler, Tuptuś, Supeł, Węzeł, Czarek, Parszywek, Pupil,
Myszor, Master, Bum, Bu, Sniki, Mars, Szczurek, Skin

~Martina. 

Wysłany: 2005-11-18, 16:53   

jestem za MADONNA ;D
chociaż w sumie.. tak obrażać krooliczka..

+Wojtek 

Telefon: Nokia 1600
Sieć GSM: Era Fun
Wysłany: 2005-11-18, 16:58   
   Skąd o nas wiesz: Z forum internetowego

Martina. napisał/a:
chociaż w sumie.. tak obrażać krooliczka..

Mogłabyś Martina rozwinąc to ,co napisałaś? Bo chyba nie za bardzo załapałem o co dokładnie chodzi... :roll:

~Martina. 

Wysłany: 2005-11-18, 17:00   

Wojtek napisał/a:
Mogłabyś Martina rozwinąc to ,co napisałaś? Bo chyba nie za bardzo załapałem o co dokładnie chodzi...

e, mogłabym, ale znowu mnie będziesz jechać z góry na dół za przedstawianie swoich poglądów X____x..
no po prostu nie darzę sympatią tej pani, no.

+Wojtek 

Telefon: Nokia 1600
Sieć GSM: Era Fun
Wysłany: 2005-11-18, 17:02   
   Skąd o nas wiesz: Z forum internetowego

Martina. napisał/a:
jechać z góry na dół za przedstawianie swoich poglądów X____x..

A czy ja kiedykowliek kogoś gnoiłem za przedstawienie swoich poglądów? :P
Poza tym ok.Dzięki za wyjaśnienie. Mógłbym dalej prowadził na ten temat polemikę ,ale to nie miejsce na to.

Odpowiedz do tematu