Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zniszcz swoj telefon
Autor Wiadomość
~forma 

Wysłany: 2007-07-04, 15:41   Zniszcz swoj telefon
   Skąd o nas wiesz: Z innego źródła

Udalo sie komus zniszczyc telefon, ale tak zupelnie na amen? Nie mowie oczywiscie o akcjach typu wrzuc telefon pod pociag, tylko o zwyczajnych "wypadkach przy pracy".
Ja bylem bardzo blisko, mozna powiedziec, ze wielokrotnie probowalem usmiercic nokie 3310, ale to byl aparat nie do zdarcie i oczywiscie - na szczescie! - sie nie udalo. Upuscilem ja mnostwo razy, zalalem, raz mi upadla na lod na chodniku i dokonala obronnej katapultacji wszystkich elementow, ale po otrzasnieciu ze sniegu dzialala jak nowa.
Za to SE k700i zaczal szwankowac po pierwszym deszczu:/

Ale tak spektakularnie to nigdy nie udalo mi sie dokonac dziela zniszczenia. Ograniczam sie do sluchania, co tez moi niewydarzeni koledzy zrobili z telefonami. Spuszczenie do sedesu to klasyka, mozna tez wrzucic do wanny lub szklanki z herbata, jeden znajomy upuscil monitor na komorke - ten to dopiero mial szczescie. Znacie inne sprawdzone sposoby? ;)

Niewygodne-pytania.pl
~ART 

Telefon: SE W200i
Sieć GSM: PLUS
Wysłany: 2007-07-04, 16:57   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

hmm np. v3 rozłożoną w kant stołu po rozmowie z dziewczyną bo sie kumpel wkurzył (dwu częściowa była)

a jeszcze wujkowi raz spadła komoreczka jak sie nachylał żeby zawiązać buta to lekko walnela na dywan i już sie nie włączyła cos musiało być już z nią

*Żelek 

Telefon: SE K750i
Sieć GSM: Era FUN
Zaproszone osoby: 3
Wysłany: 2007-07-04, 21:28   
   Skąd o nas wiesz: Z innej wyszukiwarki

Siemens C65 z 2 metrów na asfalt poleciał. Wszystko się rozleciało, ale że znam się na Siemensach to złożyłem i działał ;)

~forma 

Wysłany: 2007-07-05, 14:15   
   Skąd o nas wiesz: Z innego źródła

Tak samo mialem z ta nokia. Co by sie nie stalo, zawsze po poskladaniu dzialala dalej.

A jeszcze mi sie przypomnialo, jak kiedys upuscilem ja na szczycie schodow i zjechala w kawalkach na sam dol... tez przezyla dziewuszka!

[ Dodano: 2007-07-06, 15:27 ]
Dziewczyna pokazala mi watek na polki.pl, gdzie jest od zasiekania śmiesznych historii o telefonach. Jakis konkurs czy cos. Wrzucam: http://www.polki.pl/forum...33&page=1&pp=10

HilariousXD

*Żelek 

Telefon: SE K750i
Sieć GSM: Era FUN
Zaproszone osoby: 3
Wysłany: 2007-07-09, 23:15   
   Skąd o nas wiesz: Z innej wyszukiwarki

http://youtube.com/watch?v=EVcKq9Vj2VA no comments :zly:

~torfo 

Wysłany: 2007-07-11, 15:26   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

A propos smiesznych akcji z telefonami http://pl.youtube.com/watch?v=GdutOfId_GA

~pavop 

Wysłany: 2012-07-25, 11:29   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

mi ciagle spada telefon nokia na ziemie, nosze na deszczu w rekach i nic sie nie dzieje ;d

~Jarotecki 

Wysłany: 2013-01-13, 13:51   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

ja "próbowałem"wiele razy, ale mi sie nie udało...chociaz te telefony juz widac ze mniej wytrzymuja i szybciej sie psuja...mi cigale cos z wyswiatlaczem pada...

Wiadomość:

* Tu znajduje sie link aby go zobaczyc nalezy sie zalogowac. *
* Jezeli nie posiadasz konta to sie zarejestruj. *
?

Odpowiedz do tematu