Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
14-latka na filmie z dyskoteki
Autor Wiadomość
*piepia 

Telefon: n95
Sieć GSM: Heyah
Wysłany: 2008-02-13, 17:36   14-latka na filmie z dyskoteki
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

Od kilku tygodni po Opolu, z telefonu na telefon rozsyłany jest film nagrany na jednej z dyskotek w Opolu. Na nagraniu widać jak para nastolatków uprawia seks w toalecie. Jak się okazało, pijana nastolatka w czasie gdy nagrano film miała 14 lat. Sprawa trafiła na policję.

Całość: http://www.24opole.pl/?id...macje&news=1496

"Krystian Powolny, ginekolog z Opola: - Z reguły dziewczyny wolą być pacjentkami kobiet, więc do mnie trafiają te nastolatki, które zostały przyprowadzone przez mamy, także moje pacjentki. Mają po 15 lat i często nie są już dziewicami. Z rozmowy wynika, że sporo wiedzą o antykoncepcji, o tym, jak zaspokajać potrzeby seksualne. Inna rzecz, czy są przygotowane do życia seksualnego pod względem emocjonalnym.
Szybkie rozpoczęcie życia seksualnego grozi nie tylko nie chcianą ciążą (przed którą nastolatki i ich mamy chronią się receptą od ginekologa). W przyszłości, szczególnie jeśli dziewczyna miała wielu partnerów seksualnych, może sprzyjać wystąpieniu raka szyjki macicy. No i jest jeszcze kwestia zarażenia AIDS. Młodzi, stosując hormonalną antykoncepcję, zapominają o prezerwatywie (40% chłopców nie stosuje prezerwatywy podczas pierwszego razu).
Elżbieta Tomczuk nie ma wątpliwości: - Z dziewczynami, także z tymi, które mają spore doświadczenie seksualne, trzeba rozmawiać o tym, że do seksu trzeba dorosnąć nie w sensie metrykalnym, ale i emocjonalnym. Kiedy jednak mam to robić, jeśli codziennie przyjmuję czterdziestu pacjentów?
Ewa Bilicka"

oraz tutaj: http://wiadomosci.gazeta....69,4915504.html

Bez komentarza.. :zdziwko:

Niewygodne-pytania.pl
~Kaszmir 

Wysłany: 2008-02-13, 17:58   

Z jednej strony troszkę współczuję dziewczynie, bo fakt to co zrobiła było błędem, ale sposób napiętnowania przez otoczenie był okropny....jednak trzeba liczyć się z konsekwencjami jakie mogą nieść ze sobą nasze czyny

Skoro dziewczyna miała wyjść na spacer a później być u koleżanki to jakoś nie uwierzę, że siłą została zaciągnięta na imprezę w klubie, upita a później wykorzystana w ubikacji.

Nie porównywałabym też jej sytuacji do tej Ani z Gdańska, bo to dla mnie są dwie odrębne kwestie.

+MASTER 

Telefon: SE W810i
Sieć GSM: Plus/Orange
Wysłany: 2008-02-13, 22:44   
   Skąd o nas wiesz: Z forum internetowego

Hmm no ja słyszałem,że miała 15 lat...ale nie ważne...puściła się z byle kmiotem w klopie na dyskotece,tylko miała pecha,bo okoliczna gawiedź,choć ,jakby tylko mogła,to zrobiła by dokładnie to samo,teraz ja napiętnuje.
A ciekawe, jak tam koleś? Przecież on też tam był.

Albert Einstein

I'm going to black hole

*Aguś 

Telefon: LG Cookie
Sieć GSM: Orange Mix
Wysłany: 2008-02-14, 10:34   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

facetowi zawsze jakoś się upiecze :/ zazwyczaj w takich sytuacjach zawsze mówi się, że to dziewczyna zawiniła bo sprowokowała, a skąd można wiedzieć, że zrobiła to specjalnie?

Kocham życie :)

*piepia 

Telefon: n95
Sieć GSM: Heyah
Wysłany: 2008-02-14, 11:11   

MASTER napisał/a:
Hmm no ja słyszałem,że miała 15 lat.

No tak, teraz ma 15 :) Ale w chwili zdarzenia miala jeszcze 14.. ;)

Aguś napisał/a:
mówi się, że to dziewczyna zawiniła bo sprowokowała, a skąd można wiedzieć, że zrobiła to specjalnie?

Moze akurat im sie obojgu zachcialo ... i sobie poszli zaspokoic nature xD Wtedy pewnie jeszcze nie wiedzieli ze takie halo z tego bedzie..

*Monique ;) 

Telefon: Samsung X200
Sieć GSM: Orange
Wysłany: 2008-02-14, 11:44   

Taa, dokładnie 15km ode mnie :P

Nie wiem, czy widzieliście ten filmik. Ja widziałam. Nagrywali go ochroniarze... Od razu ich za to wyrzucili z pracy, tym bardziej, że dyskoteka jest oficjalnie od 18 lat...

Koledzy tego chłopaka podziwiają go i chwalą, że 'zaliczył laskę'.

A ona za umieszczenie tego filmu w internecie dostała spore odszkodowanie, chociaż już nie wiem ile dokładnie.

+MASTER 

Telefon: SE W810i
Sieć GSM: Plus/Orange
Wysłany: 2008-02-14, 13:09   
   Skąd o nas wiesz: Z forum internetowego

Cytat:

Koledzy tego chłopaka podziwiają go i chwalą, że 'zaliczył laskę'.

A ona za umieszczenie tego filmu w internecie dostała spore odszkodowanie, chociaż już nie wiem ile dokładnie.

Hehehe czyli jednak nie jest tak źle,jak to media kreują.
Jedno i drugie siebie warte ,do spółki z ochroną.

Albert Einstein

I'm going to black hole

~namaste15 

Wysłany: 2010-05-25, 12:05   

Kurcze to jest przykre że teraz 14 latki robia to w toalecie. My dojrzewaliśmy do tego 1 razu a teraz jest to na porządku dziennym.

~artek-18 

Wysłany: 2010-06-19, 11:07   

No to nieźle. Ale nie ukrywajmy, że teraz dorasta się szybciej i jest łatwiej. Kiedys ludzie ukrywali się i swoje tajemnice głęboko ukrywali. A teraz nikt się nie boi i wszystko daja pod publikę. To nie chodzi o to ze młodziez się nie szanuje w dzisiejszych czasach tylko o to, że nie potrafia utrzymywać sekretów i swoich tajemnic.

Odpowiedz do tematu