Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Dla Pań ;)
Autor Wiadomość
~SparrowPL 

Wysłany: 2011-01-17, 22:10   Dla Pań ;)
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

Witajcie, zastanawiałem się długi czas nad kupnem odpowiedniego prezentu dla mojej dziewczyny z okazji naszej „ 5 rocznicy” bycia razem ze sobą ( prezent musi być idealny bo w końcu wytrzymała ze mną już 5 lat! Szok ). Szukałem kilka dni na allegro oraz w sklepach internetowych. Kupienie Kobiecie prezentu nie jest tak proste jakby mogło się wydawać. Poradziłem się mojej dobrej przyjaciółki i zasugerowała mi pomysł z biżuterią. Ale biżuteria od razu kojarzy mi się z tysiącami czyli półroczną pensją … Co się okazuje. Byłem z wielkim błędzie. Można kupić świetny prezent mieszcząc się w rozsądnych granicach cenowych. Ów moja przyjaciółka poleciła mi firmę Biagi porównując ją pod względem jakości do takich Firm jak Pandora, Apart. Ceny o wiele mniejsze niż w tym markach. Jak mi powiedziała, kupując w sklepach bardzo znanych płacę za „markę”. I w ten sposób zacząłem oglądać ofertę sklepu internetowego firmy/marki Biagi. Po konsultacji z kilkoma osobami doszedłem do wniosku, że najlepszym prezentem będzie „ charmsy Carlo Biagi w kształcie serc i łączniki Biagi.
Oczywiście do tego będą kwiaty, kolacja przy świecach, winko ;) . Sądzę, że to najlepszy wybór jeżeli chodzi o prezent dla Ukochanej Kobiety. W sklepie firmy Biagi( strona internetowa: www.niebieski-koralik.pl ) zapewne będę robił zakupy kilka razy w roku ( rocznica, walentynki, święta, urodziny, imieniny …).

Niewygodne-pytania.pl
~jagodzianka 

Wysłany: 2011-05-16, 17:08   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

cześć chciałam wam polecić świetne kursy uwodzenia prowadzone przez Wyższą Szkołę Uwodzenia, Wywierania Wpływu i Rozwoju Wewnętrznego. Szkolenia, które prowadzą są bardzo efektywne, a atmosfera na zajęciach niezwykle miła i przyjazna, co pozwala na lepsze przyswojenie sobie wiedzy, która jest bardzo ciekawa i pożyteczna metody uwodzenia są skuteczne, wiem, bo wykorzystuję je na co dzień żaden mężczyzna mi się nie oprze dzięki temu, czego nauczyłam się na szkoleniu. Naprawdę warto skorzystać www,wyzszaszkolauwodzenia,pl

~pietrucha 

Wysłany: 2013-03-14, 13:04   

Dla pań ja mogę polecić

Wiadomość:

* Tu znajduje sie link aby go zobaczyc nalezy sie zalogowac. *
* Jezeli nie posiadasz konta to sie zarejestruj. *
. Świetnie nadają się również na prezent dla ukochanej dziewczyny, jeśli ta ma ku temu smykałkę.

~klekociku 

Wysłany: 2013-08-13, 10:00   bellastoria.pl
   Skąd o nas wiesz: Z innego źródła

to ja polecam

Wiadomość:

, która wspaniale nada się jako wystrój miejsca, w którym można kontynuować taką romantyczną kolację :D

Wiadomość:

~Kirsten 

Wysłany: 2013-08-21, 15:50   

A może taka

Wiadomość:

? :D Jeśli Twoja kobieta lubi taki klubowy styl i ma poczucie humoru to może być dla niej przecież świetny prezent ;D
Mi moja dziewczyna podarowała taką koszulkę na urodziny -fajna sprawa.

Odpowiedz do tematu