Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Jesli nie propecja to co??
Autor Wiadomość
~kubus17 

Wysłany: 2006-10-04, 12:36   Jesli nie propecja to co??

Witam!!
Mam 25 lat . Moj problem z lysienie zaczol sie w wieku 19 lat.
W wieku 21 lat zakupilem 2 paczki propecji ktore byly-sa ponoc najlepszym srodkiem na rynku ("jesli nie one to nic ci juz nie pomoze") Bralem je przez okres 5 miesiecy i nic:( wiec zaprzestalem dalleszgo kupowania tego leku poniewaz lekarz poinformowal mnie ,ze jesli w tym okresie nie bedzie widac chodzby najmniejszej poprawy to szkoda kase wyzucac.
I tak po tym zrezygnowalem z jakiej kolwiek kuracji ..moje wlosy coraz bardziej sie przezedzaja a ja łapie straszne doly psychiczne poniewaz dla mnie wyglad ma duze znaczenie(pewnei jak i u wszystkich)

zastanawiam sie juz nad przeszczepem w Clinice w poznaniu ,ale ciezko na necie znalezc jakas pozytywna opinie na temat przeszcepow.

prosze poradzcie mi czy jest jakis inny srodek lepszy od propecji . A moze powiecie mi ze za krotko stosowalem jesli tak to co by mialo takie dzialanie jak propecja i tyle nbie kosztowalo.
Za wszystkie rady z gory bardzo bardzo dziekuje!!

Niewygodne-pytania.pl
~PePe1983 

Wysłany: 2006-10-04, 19:17   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

Przyjacielu! Tylko Loxon 5%. Potzreba cierpliwości ( 6 mies - 2 lata) a odzyskasz wlosy! Jestem tego przykładem. Musisz być także systematyczny. Efekt guarantowany:)

~kubus17 

Wysłany: 2006-10-05, 09:04   

Rozumiem ,ze w twoim przypadku lek zadzialal. No ,ale zastanawiam sie czy aby w moim przypadku zadziala jesli nie podzialala propecja ...lek o najlepszym dzialaniu na wlosy.
Ciekawy jestem po jakim czasie zobaczyles poprawe i czy uzywales preparatu zgodnie z "instrukcja" czy moze czesciej smarowales glowe. I jeszce cos po jakim czasie po w cieraniu mozna umyc glowe?

~PePe1983 

Wysłany: 2006-10-05, 19:10   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

Po zastosowaniu Loxonu 5% głowę można umyć po 4 godzinach. Pierwsze efekty stosowania Loxonu pojawiły się w 3 miesiącu użytkowania w postaci krotkich slabo wybarwionych włosków. Z czasem ciemniały i gęstniały. Kapitalny efekt był widoczny po roku. Wcierałem go 2 razy dziennie, rano po przebudzeniu i wieczorem przed snem. 2 razy starczy - nie częściej bo można przedobrzyć. To zaś może oznaczać wzmożone wypadanie włosów. Teraz ma jeszcze niewielkie zakola ale i one zarastają ładnie. Wiesz zapewne, że włosy na zakolach najtrudniej odzyskać. Ale jest to możliwe. Co jeszcze. Teraz gdy włoski odrosły profilaktycznie wcieram Loxon ale 2% 2 razy w tygodniu. Co do pomocy. Jeśli chodzi o szampony to polecam Nanoguard, Seboradin Niger oraz Diolem. Odżywka do włosów - Seboradin Niger. Dobre efekty daje też częste przemywanie wodą brzozową. Aha jeśli masz miejsca łyse dłużej niż 5 lat niestety nawet Loxon nie pomoże. Najlepiej Loxon stosowąc w dość wczesnym etapie łysienia. Ale wierzę, że wygrasz. Walcz! POLONIA BYDGOSZCZ fanatics:)

@walker 

Telefon: Nokia 9300
Sieć GSM: Plus
Wysłany: 2006-10-05, 19:36   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

Wydaje mi się że opinii negatywnych na temat loxonu jest więcej niż tych pozytywnych więc byłbym ostrożny co do tych twoich rewelacji. Wystarczy poczytać inne fora.

http://www.lysienie.info/...7d0325a0b454eae
http://www.lysienie.info/...7d0325a0b454eae

ponadto może pojawić się arytmia serca, wiem bo mój kumpel to brał i podczas pływania po dwóch pięćdziesiątkach miał zadyszke jak po 40. Jak przestał brać to włosy się posypały z głowy jak śnieg z nieba. Miał zaczerwienienia i po roku łupież. Głównym składnikiem loxonu jest lek na nadciśnienie ;) . Więc powodzenia

FAVORITE - Pink Floyd - High Hopes.
FAVORITE - Yamaha R1.
FAVORITE - Francuskie Bordeau.
FAVORITE - Malediwy.......

~kubus17 

Wysłany: 2006-10-07, 16:30   

teTeraz to juz sie boje :0. Chcialbym by ktos ie wypowiedzial na temat mojego pytania czy jest sens brac jakis srodek jesli nie pomogla mi propecja tzn..(stosowalem 5 miesiecy i zrezygnowalem zadnych skutkow ..nawet bym powiedzial ze wiecej wlosow mi wypadalo)

~miner1 

Wysłany: 2010-09-25, 11:45   Loxon 5% działa !!!
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

Witam
Mam 29 lat, zakola mi się robią już od dawna, ale nie bardzo wiedziałem jak z tym walczyc. W sumie włosy wypadały i wypadały, i z czubka głowy nie zostało praktycznie nic, taka mała śmieszna grzyweczka. Zacząłem stosowac Loxon 5% ok 5 - 6 miesięcy temu i ... efekt powalający. Jak porównam siebie do zdjęc ze ślubu to dzień do nocy. Nawet moja żona jest zdumiona, ale ona wie że stosuje loxon. A co najbardziej buduje, to jest kiedy jakiś człowiek, który nie ma pojęcia że walczę z łysieniem dziwi się, że mi tak włosy odrastają. Smaruje również na brwi, których zawsze miałem skąpo i też sporo mi nadrosło.
Powiem Wam tak, efekt pokazał się dopiero po 3 miesiącach, a teraz czyli po ok 6 juz spore miejsca zarosły. Czytałem że efekty są widoczne po 3 miesiącach i aż do 2 lat. Ja będę napewno stosował tak długo jak będzie poprawa. Cena ok 20 ł w aptece chyba nie jest wygórowana jak za taki złoty środek.
Czytałem również że dobrze tobi odżywka jantar z bursztynem, którą również stosuje, ale z przerwami.
Polecam Loxon z czystym sercem. Dam zna jakie będą dalsze postępy

pozdrawiam

~rosomak 

Wysłany: 2012-01-31, 13:36   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

kubus17,
Cytat:
PePe1983, miner1,

To jak to jest w końcu z tym loxonem ? opłaca się go brać czy nie ? jakieś problemy z sercem są w związku z nim ?

Odpowiedz do tematu