Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: walker
2010-05-04, 21:29
Klinika Handsome Men - piękne włosy od zaraz
Autor Wiadomość
~red_dress 

Wysłany: 2006-11-06, 16:39   

no rzęsy to Twoja mama może u kosmetyczki sobie doklejać. trzymaja się dość długo i nie są zbyt drogie. nigdy tego nie robiłam ale koleżanka na ślub chciała mieć gęste rzęsy. brwi można tym makijażem trwałym ale chyba nie jest zbyt naturalny efekt gdy się nie mam wogóle brwi.

Niewygodne-pytania.pl
~foka 

Wysłany: 2006-11-08, 11:52   

możesz mi powiedzieć ile to może kosztować?

~red_dress 

Wysłany: 2006-11-08, 20:07   

wiesz nie wiem dokładnie bo nigdy czegoś podobnego nie robiłam ale jeśli chodzi o brwi to widziałam ulotki i kosztuje to ok 300-500 zł w zależności gdzie by się zdecydowała na pewno będzie o wiele lepiej wyglądała chociaż przy kompletnym braku brwi nie będzie to całkowicie naturalniewyglądało, przynajmniej tak mi się wydaje, możliwe że sie mylę;p
a jeżeli chodzi o rzęsy to niby można w sklepach samemu kupiś takie delikatne nie jakieś bardzo sztucznie wyglądające kosztują ok 15 zł ale nie sa z tego co wiem wygodne w użyciu i nie jes mam jak długo się utzymują. jeżeli by się zdecydowała w salonie kosmetycznym to wiem od koleżanki co ten slub brała że kępka kosztuje ok 2zł ale ona miała nie w kepkach robione bo chciała nardziej naturalnie( kępki wcale źle nie wyglądają, kiedyś widziałam zdjęcie modelki od razu zauważyłam że miała kepki doklejane ale bardzo fajnie to wyglądało, naprawdę uroczo) i ona z tego co pamiętam za całość zapłaciłapodajrze 50 czy 60 zł więc o wiele bardziej się kępki opłaca dużo taniej wychodzi. a co do długości utzymania się to mówiła że różnie nieby często się słyszy że 2 tyg ale jej chyba 3 czy troszeczkę dłużej nie pamiętam.
mam nadzieję że troszeczkę pomogłam:)

~wexel 

Wysłany: 2006-11-09, 09:30   

drogi szpas :(

~foka 

Wysłany: 2006-11-21, 19:09   

przydałby się sklep na handsome z kosmetykami do włosów.

~niunia22 

Wysłany: 2007-03-14, 12:05   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

a ja to jestem po konsultacji nie zadowolona i zadowolona. Pewnie ktoś z piszących spyta dlaczego, a bo dlatego że facet mi ODRADZIŁ wykonanie włosów co mnie najpierw bardzo poirytowało i zdziwiło. Wiecie czemu? Bo powiedział mi że mam bardzo dużo swoich włosów i nie powinnam sobie tego robić :( . Te słowa padły w pierwszych pięciu minutach rozmowy. Moja kobieca natura jest trochę skomplikowana, jak zresztą wielu kobiet :P , no i niestety uświadomił mi facet że mam problem natury psychicznej a nie brak włosów :zalamany: . I rezultat jest taki że pójde sobie dowiązać włosy, a potem może do pscyhologa albo psychiatry, bo może jednak coś z psychą mam. Jak co to fotki na meila, pokaże ile mam włosów, sami ocenicie a jak sobie zgrzeje w jakimś salonie kosmyki to też pokaże hihihi. Oby mi tylko nie obciążyło tych włosów które mam.

pozdro
Ostatnio zmieniony przez niunia22 2007-03-14, 12:06, w całości zmieniany 1 raz  

~taranka 

Wysłany: 2010-05-04, 21:27   

Ja to miała zrobione włosy w Handsome Men 3 lata temu i póki co to jestem bardzo zadowolona. Z łysieniem plackowatym już trochę walczę więc znam dość sporo firm na rynku i ta jest aktualnie najlepszą. Jak ktoś chce to mogę podesłać foteczki.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi