Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Tak wczesne łysienie???
Autor Wiadomość
~groszek 

Wysłany: 2006-10-21, 00:45   Tak wczesne łysienie???

Mam lat 18. Jeszcze 3 lata temu miałem bujne gęste włosy. Pozwoliłem sobie nawet na zapuszczenie takich dłuższych, prawie do ramion, ale niestety z przodu po bokach (miejsca zakol) przerzedziły mi się, a następnie nowe były już tylko krótkie i nie rosły dalej. Zatem je ściąłem. Od tej pory moje włosy stały się bardzo słabe i zaczęły intensywnie wypadać. Obecnie nie jestem już w stanie wyhodować sobie nawet grzywki :/ włosy na czubku głowy również się osłabiły i rosną dość nierówno. Także po bokach na linii rozpoczęcia włosów (wokół głowy), włosy stały się takie raczej cienkie, ale bardzo kręcone (co już zauważyłem w momencie gdy miałem tą długą fryzurę, ale to chyba jest dość powszechne przy długich włosach). Stosowałem kilka preparatów (min. coś tam ze skrzypu polnego, kamiwazę oraz seboradin lotion), które patrząc na efekt raczej nie na wiele się zdały. Muszę też jeszcze dodać, że paradoksalnie, reszta mojego ciała jest no dosyć bardziej owłosiona niż u innych (nogi, ręce, brzuch no i nawet na klacie mam już niezłą dżunglę).
W mojej rodzinie nie zauważyłem, żeby ktoś przedwcześnie wyłysiał, a mój tata wciąż mam w miarę bujną fryzurę. Podejrzewam, że mam po prostu zwiększone wydzielanie hormonów, ale ja tam żadnym ekspertem nie jestem... Byłem kiedyś u dermatologa, ale zapisał mi tylko witaminy i poradził ten seboradin lotion, co nie dało olśniewających efektów. Bardzo mnie dziwi ten szybki postęp wypadania tych włosów no i w ogóle wcześniej bym nie pomyślał, że może mnie ten problem dotknąć aż tak wcześnie. W sumie to jeśli mam być łysy to niech już będę, wielka tragedia to to nie jest (chociaż...smutno), ale zawsze lepiej z włosami, zwłaszcza, że ja się nie najlepiej czuję w krótkich fryzurach, tak więc teraz mam takiego hybrydowego hairstyla – „krótko z przodu, długo z tyłu”.
Jednak może ktoś wie i jest dla mnie jakaś nadzieja???

Dodano: 2006-11-02, 02:03
Mogłby ktoś poradzić, albo odpisać chociaż... : /. Jak nie to trudno, chciąż w jakimś tam temacie powyżej coś o piwie pisali... hmm ja tam piwo wole wypić ;), niż podlewać nim włosy mając nadzieje, że przestaną wypadać :P (ale jeśli ktoś potwierdzi niech napisze ; )

Niewygodne-pytania.pl
~Matheww 

Wysłany: 2006-11-12, 10:36   

Moge Ci polecic preparat Anastim firmy Ducray. Wlosy wypadaly mi garsciami (przy myciu okolo 100-200), po przeczytaniu o anastimie zaczalem go stosowac i po miesiacu wlosy przestaly w ogole wypadac....i pomimo, ze przez pol roku mialem taki ubytek to i tak ciagle mialem jescze "czape" na glowie( tak mialem wyjatkowo geste wlosy), jednak zrobilem blad i po 2 miechach przestawlem to stosowac i znowu przez 3 miechy wlosy mi wypadaly...a ja nic z tym nie robilem(bardzo to sobie wyrzucam!!!!!!!!! :kwasny: ), az z "czapy" zrobila mi sie przecietna czupryna...tego juz bylo dosc. Udalem sie do lekarza: wytluamczylem z czym problem, i zazywam 15 mieseicy propecie i do tej pory mam w sumie wlosy takie, ze jescze czasami slysze "on to ma wlosy", chociaz nienawidze tego bo wiem, ze moze 1/3 mi zostala z tego co mialem. Jednak przy myciu i w ogole nie bylo tak jak powinno i tu przypomnialem sobie o ANASTIMIE i CUD!!!! Zazywajac propecie i wcierajac Anastim(po miesiacu) wlosy totalnie przestaly mi wypadac!! Wazna wskazowka kupujcie Anastim w butelce nie w AMPULKACH!!!!wiem, ze to glupio brzmi ale anastim w ampulkach nic mi nie pomogl!!!

~groszek 

Wysłany: 2006-11-19, 18:14   

Mathew ile kosztuje kuracja Twoim :ANASTIM firmy DUCRAY ??? wybróbować nie zaszkodzi co?

(wpisałem się w temacie powyżej "Łysienie 17 lat" no to nie bede się tutaj powtarzał...;)

~Matheww 

Wysłany: 2006-11-24, 11:48   

Otoz anastim jest to tonik dermokosmetyczny firmy Ducray. Mozna go kupic w aptekach. Kosztuje okolo 140-150 zl (jedna butleka), ktora starcza nawet na ponad 2 miechy lub wiecej, wiec jest to wzglednie niedrogo. Nalezy nim co drugi dzien pokryc glowe (u gory, po bokach, u z tylu ponizej czubka glowy) i delikatnie wmasowac. Powiem tak w moim przypadku wiem na 100% ze on uratowal moje wlosy a nie propecia i gdybym nie zwlekal a potem nie zrobil bledu z 3-miesieczna przerwa mialbym jescsze gesta czupryne przez duze "G". Jego ogromna zaleta jest to, ze jest calkowicie anty-alergiczny (mam sucha i wrazliwa skore jak wiekszosc europejczykow i nawet on sam dobrze dziala na nia) i wspaniale nawilza skore i nie ma w skladzie zadnego minoxildilu, ktory powoduje niebezpieczne skutki uboczne. Anastim= 100%bezpieczny lek, zadnych skutkow ubocznych...Bardzo wazna uwaga!!! Kup ANASTIM w butelce a nie w ampulkach!!! Naprawde nie wiem dlaczego ale gdy stosuje anastim w butelce to przy myciu wypada mi moze do 10 wlosow max a jak w ampulkach to wiecej!!

~raymond 

Wysłany: 2010-02-10, 10:56   
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

I jak kuracja pomogła? Bo mogę Ci zaproponować inny środek- Subrina Recept przeciw wypadaniu włosów-to zestaw 3 kosmetyków-najpierw nakładasz na głowę płyn z ampułki (starczy na 2 razy z jednej nawet) i trzymasz kilkanaście minut, potem myjesz szamponem a po myciu wcierasz też płyn we włosy-lotion z tej serii. W pierwszym miesiącu zabieg ten wykonuje się 2 razy w tygodniu a potem raz i myślę, ze po 3 m-ach zobaczysz już rezultaty tak jak ja.

Odpowiedz do tematu