Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Łysienie plackowate
Autor Wiadomość
~Olcia 

Wysłany: 2006-08-16, 13:38   leczenie

hej, a może spróbuj sie leczyć dcp? ja sie tymlecze narazie 2 miesiące ale są juz małe efekty. Peruke zawsze warto mieć, ponieważ ludzie już zaczynają traktowac Cię inaczej. Sama ostatnio sobie kupiłam, bo doszło do tego, że wstydziłam się wychodzić z domu. pozdrowionka

Niewygodne-pytania.pl
~damian16 

Wysłany: 2006-08-17, 18:33   

powiedz coś wiecej na dcp co to jest ipt. jakies stronki z tym związane...
Ale chcialbym do końca wakacji kupić peruke bo ide do szkoly sredniej wiec macie może jakies namiary gdzie można kupić? Mieszkam w małopolsce jak by co

~Olcia 

Wysłany: 2006-08-18, 09:44   

Hej! jeśli chcesz dowiedzieć się o dcp to wejdź na stronę mojego lekarza www.wasylyszyn.com . Tam dowiesz się więcej o metodzie. koszt tego leku to 900 zł na cały rok. Leczą sie u niego pacjenci z całej Polski, to jest naprawdę dobry lekarz, wizyty są co 1,5 - 2 miesiące. Powiem Ci, że nie jest łatwo znaleźć lekarza który tę metodę stosuje, ponieważ tego leku nie ma w Polsce, sprowadza się go z zagranicy i dostęp do niego mają tylko lekarze pracujący w ośrodkach akademickich. A jeśli chodzi o peruki to polecam salon beaute de famme - rokoko. Są dwa salony w Polsce jeden w Warszawie drugi w Krakowie. Mają strone w necie. Wcześniej to mi polecono ten salon i nie żaluje, bo peruka jest świetna, pozdrawiam

~termix35 

Wysłany: 2006-08-18, 18:58   

ludzie KUPIE CYKLOSPORYNE CENA NIEGRA ROLI!!! MOZE KTOS ZALATWIC???

~satan123 

Wysłany: 2006-09-24, 06:39   
   Skąd o nas wiesz: Z Banneru reklamowego

Witam...trafilem na to forum przez przypadek. Nie mam problemow z wlosami, bo w mojej rodzinie az do smierci nawet dziadkowie mieli bujne czuprynki :D Ogladalem te zdjecia, wyglada nieciekaiwe. Dla faceta to nie problem bo zgoli glowe i po sprawie. Ja mam geste krecone wlosy...nie nawidze loczkow wiec gole, bo przeciez taka moda im krotsze tym lepsze. Ale dla dziewczyny to rzeczywiscie uciazliwa choroba... :zalamany:

~kejtik 

Wysłany: 2008-05-01, 14:09   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

Współczuję, ale z tym można normalnie żyć, są choroby, które to wykluczają. Także nie jest to jeszcze takie najgorsze.

~Endrju2008 

Wysłany: 2008-06-11, 01:07   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

straciła włosy i po 3 miesiącach wszystko wróciło do normy? nieciekawie..a czy to ma podłoże hormonalne? :niepewny:

Odpowiedz do tematu