Dodaj wyszukiwarkę do FireFox'a

Regulamin ,  Doladuj Telefon,  Kanał IRC, Dzwonki I Ikonki

Poprzedni temat «» Następny temat
Szpital wrocławski...
Autor Wiadomość
~Magda_K 

Sieć GSM: Orange
Wysłany: 2007-02-03, 14:03   Szpital wrocławski...
   Skąd o nas wiesz: Z wyszukiwarki Google

Co o tym myślicie? Według mnie to straszna głupota!!! Jak można zamykać szpital dla tak chorych ludzi...

Niewygodne-pytania.pl
+MASTER 

Telefon: SE W810i
Sieć GSM: Plus/Orange
Wysłany: 2007-02-03, 16:00   
   Skąd o nas wiesz: Z forum internetowego

Nie wiem,czy wiecie ,jak dzialaja komornicy...
Wiec tak,jesli komornik ma odzyskac kwote x od kogos,to najpierw zabiera sobie tyle,ile zdola(lub x+jego koszty).Jesli jednak nieuda mu sie zabrac tyle,ile wynosi dlug,to najpierw to pijawka bierze swoje koszty(bodajze 15% z x),a to co zostaje ,oddaje wierzycielom.
Precz z komornikami,albo chociaz zupelnie zmienic zasady ich dzialania .

Albert Einstein

I'm going to black hole

~Magda_K 

Wysłany: 2007-02-03, 16:35   

Wedlug mnie powinno sie karac tych prawdziwych przestępców, a nie chore dzieci!!! To nie jest do końca normalne. A co do tych komornikówto jest to chyba najbardziej znienawidzony zawód... Mam taką nadzieję :niepewny:

*Aguś 

Telefon: LG Cookie
Sieć GSM: Orange Mix
Wysłany: 2007-02-03, 19:16   
   Skąd o nas wiesz: Od znajomego

Magda_K napisał/a:
Wedlug mnie powinno sie karac tych prawdziwych przestępców, a nie chore dzieci!!!

a jacy tu przestępcy występują bo się pogubiłam?
w końcu kto sobie narobił tych długów? szpitale... więc nie widzę przestępców...

Kocham życie :)

~Przemek90 

Telefon: samsung u900s
Sieć GSM: Era
Wysłany: 2007-02-03, 20:27   
   Skąd o nas wiesz: Z strony WWW

Wypowiem się w tym temacie jako ,ze los szpitala w którym miałem 'przyjemność' być przez pewnien okres i jako,że to szpital dolnośląski nie jest mi obojętne.
No więc sprawa ma kilka aspektów. W szpitalu pracują najlepsi lekarze jaki w swoim zyciu spotkałem , w całosci oddani swojej pracy tak mis ie bynajmniej wydaje, aż dziw ze za takie pieniadze tyle się poświęcają.Widocznie są na tym świecie jeszcze dobrzy ludzie.
Dolnoślaska służba zdrowia kuleje i to łagodnie powiedziane , samorząd w tej sprawie robi dość dużo ? ale bez pomocy rządu naszego kochanego,wielbionego przez cały naród nie daje sobie rady.
Przykre jest to,że to uderza w małe bezbronne dzieci, i osoby satarsze schorowane. jak są zarządzane szpitale to nie wiem, bo są takie na Dolnym śląsku, które nie mają długów albo niewielki (choćby mój lokalny.)
Ale to jest nasz piękny chory kraj, kraj w którym zaczeły się przemiany ustrojowe i poszło to na dalsze rejony Europy.My z tym sobie nie poradziliśmy do dzisiaj.Zobaczmy jak daleko jesteśmy za Francją,Niemcami cyz choćby Czechami.CIągle tylko wojny o teczki, konferencje prasowe na temat tego i owego, z których i tak nic nie wynika.
A niech te pier.... świnie ,które sa przy korycie obniża sobie wynagrodzenia do 25% z tego co mają a reszte niech przeznaczą na szpitale,szkoły,drogi,kolej ale nie lepiej dać 40 mln. na Swiatynie Opatrzności Bozej i to jeszcze z ZUS-u,czyli zabarc emerytom,rencistom ,którzy na lelki maja. Macie tanie państwo PIS-u. :kwasny: :kwasny: :zalamany: :zalamany:

~Magda_K 

Wysłany: 2007-02-04, 10:09   

Aguś napisał/a:
a jacy tu przestępcy występują bo się pogubiłam?
w końcu kto sobie narobił tych długów? szpitale... więc nie widzę przestępców...

Nie chodzi mi konkretnie o "przestępców" w tym szpitalu! Miałam na myśli ogólnie, żeby rząd zaczął się zajmować jakimiś normalnymi sprawami, a nie zamykać szpitale, które są według mnie jedną z najbardziej potrzebnych rzeczy.

[ Dodano: 2007-02-04, 10:11 ]
Przemek90 napisał/a:
A niech te pier.... świnie ,które sa przy korycie obniża sobie wynagrodzenia do 25% z tego co mają a reszte niech przeznaczą na szpitale,szkoły,drogi,kolej ale nie lepiej dać 40 mln.
Przyznaję racje:) Nie interesuję się zbyt polityką, ale jak widziałam jak te biedne chore dzieci proszą żeby pozwolono im żyć...

Odpowiedz do tematu