Co to jest "panel"?

Panel to specjalna "zakładka" pojawiająca się w postaci karty w bocznym menu przeglądarki zwanym Sidebar (Netscape, Mozilla) lub Hotlista (Opera). Oprócz kart dostępnych domyślnie w tych przeglądarkach, możliwe jest również wstawianie tam własnych. Na dodatkowych kartach użytkownik może poczytać aktualne wiadomości z sieci, sprawdzić znaczenie wyrazu w słowniku czy aktualny rozkład jazdy. To co znajdzie się na panelu, zależy tylko od pomysłowości webmasterów stron WWW.

Miło nam oznajmić, że teraz własny panel posiada również nasze forum dyskusyjne. Za jego pomocą bez potrzeby wczytywania całej strony można na bieżąco sprawdzać nowe tematy, błyskawicznie przeszukać forum czy otrzymać powiadomienie o nowej prywatnej wiadomości (trzeba być zalogowanym w trybie automatycznym). Aby dodać panel do swojej przeglądarki (tylko Mozilla/Netscape 6 lub Opera 6; w Internet Explorerze panel zostanie dodany do ulubionych), skorzystaj z generatora przedstawionego poniżej.

Co to jest RSS?

RSS - Really Simple Syndication (Bardzo Prosta Syndykacja) to metoda dostępu do wiadomości umieszczanych na stronach WWW oparta na języku XML. Korzystając ze specjalnych czytników, można regularnie pobierać nagłówki nowych wiadomości pojawiających się w serwisie. Przypomina to trochę newsletter, jednak w przeciwieństwie do niego, informacje są dostępne natychmiast po opublikowaniu, a nie dopiero po dokonaniu wysyłki przez administratora witryny. Zaletą technologii RSS jest możliwość zebrania w jednym programie wielu interesujących informacji z różnych źródeł oraz ograniczenie do minimum koniecznych do pobrania danych. Aby korzystać z RSS trzeba posiadać odpowiedni program zwany czytnikiem RSS. Tego typu programy są czasami od razu wbudowane w nowoczesne przeglądarki internetowe. Można również zainstalować osobną aplikację.Dodaj panel / RSS
Ilość tematów:
Ilość znaków:
Ilość znaków w treści RSS:
Odświeżaj co [min]:
Nie loguj:
 Tylko wybrane fora:
Organizacja:
 Ogłoszenia
 Archiwum
 Nowi użytkownicy
 Współpraca
 Pytania, Uwagi, Problemy, Propozycje i Skargi
 Kupię / Sprzedam / Zamienię / Dam pracę
 Reklama
 Kosz

Forum Helox.pl:
 Forum dyskusyjne
 Forum GSM
 Forum Technologiczne

Nokia:
 Nokia DCT3
 Nokia DCT4
 Nokia - Inne
 BB5

Siemens:
 Seria A/C/CX/CXV/7x
 Seria A/C/CX/CFX/M/S/SF/SK/SL/SP 6x
 Seria C/S/M/SL/ST 55
 Seria C/CF/ST/MC 6x
 Seria SXx
 Seria inne
 Software/Firmware
 Patche
 Patche - informacje

Inne modele:
 Sony Ericsson & Ericsson
 Motorola
 Sagem
 Inne modele

Symbian:
 Symbian
 Nokia Symbian
 Symbian Multimedia

Symbian 9.1/3rd:
 Symbian 9.1/v3
 Aplikacje Symbian 9.1
 Gry symbian 9.1

Róźne wersje symbiana:
 Symbian UIQ

Multimedia:
 Gry
 Multimedia

Off-topic:
 Operatorzy
 Nowinki GSM
 Forum ogólno - komórkowe
 Porady
 Warsztat
Dodaj panel ]   [ Dodaj RSS ]