Forum.Helox.pl
Helox Community

Internet - Jaki internet??

filter0830 - 2007-04-28, 18:05
Temat postu: Jaki internet??
Witam!!
mam prośbę czy mógłby mi ktoś doradzić jaki mam wziąć internet?? chodzi mi o korzystne oferty w obecnej chwili mam radiówkę ale działa trochę wolno a opłaty są spore jak na taką sieć (40 zł/m-c, transfer do/od komputera Abonenta do 128/64kb/s) obecnie kończy mi się umowa i chciałbym zmienić na coś co mógłbym "normalnie" korzystać z internetu.
z góry dziękuję
POZDRAWIAM

MASTER - 2007-04-29, 13:05

Pierw zobacz jaki masz wybor.
mistall - 2009-02-20, 12:30

odpowiedz sobie na pytnaie czego potrzebujesz. stacjonarnego? mobilnego? chcesz korzystac tylko w domu? czy tez na miescie? na laptoku? wazne pytania, bez nich nie dobierzesz sobie uslugi.
zdzisiek27 - 2009-03-09, 13:15

Nie chciałem już zakładać osobnego tematu, pomyślałem, że wbiję z tym pytaniem tutaj...Ktoś z Was może korzystał z neostrady i zmieniał usługę na neo+tv? Chodzi mi o to, czy jeżeli mam załóżmy podpisaną umowę na 24 m-ce (na samą neo) to czy trzeba czekać do końca tej umowy i dopiero wtedy można wziąć sobie opcję neo z tv, czy można to zrobić przed zakończeniem poprzedniej umowy, a jeżeli tak to na jakich warunkach (jakieś ew. opłaty, ile?).
MASTER - 2009-03-17, 21:28

Najlepiej zapytaj w tp.
zdzisiek27 - 2009-03-19, 12:59

MASTER napisał/a:
Najlepiej zapytaj w tp.

Myślałem, że tutaj będzie ktoś wiedział, po to jest w końcu forum, żeby pytać ;) To jak, nikt nie wie jak jest z tym przejściem z neo na neo+tv?

MASTER - 2009-03-24, 09:07

Najwyraźniej nie :P
Rayan - 2009-03-25, 21:34

Błękitna linie TP :D to chyba w tej chwili najlepsze rozwiązanie. Jak masz stacjonarny to będziesz miał za darmo :D
A jeśli chodzi o samą umowę to wydaję mi się że jedna będziesz musiał poczekać do końca umowy żeby zmienić cały pakiet.

forma - 2009-03-27, 11:18

Rayan napisał/a:
A jeśli chodzi o samą umowę to wydaję mi się że jedna będziesz musiał poczekać do końca umowy żeby zmienić cały pakiet.

W przypadku TP nie trzeba czekać do końca umowy

zdzisiek27 napisał/a:

Myślałem, że tutaj będzie ktoś wiedział, po to jest w końcu forum, żeby pytać ;) To jak, nikt nie wie jak jest z tym przejściem z neo na neo+tv?

to jest tak, że na opcję z telewizją możesz przejść kiedy chcesz, musisz tylko podpisać aneks do umowy.
No i w zasadzie płacisz tylko opłatę aktywacyjną (12 z groszem), bez kosztów za zmianę dotychczasowej umowy.

maczugins - 2010-03-17, 16:27

Hehe dobrze że w firmach hostingowych mają lepszy help desk np K2 Internet jest ok.
Dutch - 2013-03-29, 00:59

Mam UPC i jeśli Ci dociera - warto sprawdzić ofertę.
damm - 2013-12-13, 12:37
Temat postu: Re: Jaki internet??
filter0830 napisał/a:
Witam!!
mam prośbę czy mógłby mi ktoś doradzić jaki mam wziąć internet?? chodzi mi o korzystne oferty w obecnej chwili mam radiówkę ale działa trochę wolno a opłaty są spore jak na taką sieć (40 zł/m-c, transfer do/od komputera Abonenta do 128/64kb/s) obecnie kończy mi się umowa i chciałbym zmienić na coś co mógłbym "normalnie" korzystać z internetu.
z góry dziękuję
POZDRAWIAM

Heh, teraz za darmo oferują internet 512kbps - Aero2, i wystarczy do tego tylko modem, np. http://www.skapiec.pl/site/cat/9/comp/4129611