Forum.Helox.pl
Helox Community

Miłość & Przyjaźń - walentynki

skiba - 2007-02-10, 18:42
Temat postu: walentynki
A więc jak zamierzacie spędzic Walentynki? Na romantycznej kolacji we dwoje, czy może w kinie? a moze tak samo jak kazdy inny dzien?
Kolummbia - 2007-02-10, 18:47

Ja mam zamiar z domu nie wychodzić;] chociaż musze do weterynarza jechac więc nie będę musiała tej komercji w szkole oglądać :D
Michalin - 2007-02-10, 18:48

Ja chce go spedzic z kims... Fajnie by bylo poczuc to z nowu ten klimat we dwoje, bynajmniej chcialbym ten czas spedzic z kims na kim mi zalezy. Ale chu znowu to bedzie glupi szary dzien. ;S
MASTER - 2007-02-10, 23:03

W sumie dzień jak co dzień gdyby nie to,że wszędzie będą o tym trąbić.Na pewno w prasie,radiu,tv i internecie,a nawet w głupim sklepie będą tylko walentynki.
Tv zresztą pewnie nawet nie włączę,bo przez cały dzień ,skoro mają być głównie komedie romantyczne,których nie lubię za bardzo.

Aguś - 2007-02-11, 10:41

a ja przed telewizorem... i tyle...
Monique ;) - 2007-02-11, 12:28

U mnie dzień jak każdy inny.

Jakoś tak nigdy na walentynki nie miałam faceta i w tym roku znowu podtrzymałam tradycję :P

Pójdę do szkoły, przekonam nauczycieli, żeby nie pytali, bo to w końcu walentynki :P później pójdę na trening. A na koniec dostanę parę życzeń 'szczęśliwych walentynek" i to już nawet wiem od kogo one będą...

piepia - 2007-02-11, 13:25

Michalin napisał/a:
Ja chce go spedzic z kims... Fajnie by bylo poczuc to z nowu ten klimat we dwoje, bynajmniej chcialbym ten czas spedzic z kims na kim mi zalezy. Ale chu znowu to bedzie glupi szary dzien. ;S

Ja mam to samo co Michal :P Raczej nie obchodze tego swieta, a chcialbym :) Fajnie tak przy swiecach i cichej muzyczce sobie posiedziec z dziewczyna... Zadnych kartek nie wysylam chyba ze smsy albo e-kartki. Nic wiecej bo jakos ostatnio kiepsko u mnie z funduszami :P

kwestionariusz - 2007-02-11, 13:27

a ja raczej bym się podpisał pod wypowiedzią Mastera, pewnie gdyby nie te nasze mass media to nawet niedowiedziałbym się że są jakieś walentynki, dla mnie to będzie dzień jak każdy, zresztą niemam nawet z kim tego święta obchodzić
gosia - 2007-02-11, 14:54

narazie przed telewizorem :P no chyba, ze ktos gdzies mnie zaprosi, ale watpie :hyhy:
Kinga. - 2007-02-11, 17:34

normalnie. pewnie w domu :znudzony:
MASTER - 2007-02-11, 18:58

hehe sporo ludzi pisze ,ze przed tv spędzi ten dzień...a tam same komedie romantyczne...to już bym wolał załatwić sobie jakiś dobry film(ale to jeszcze zależy,czy będę już miał nową k. muzyczną) .
Najgorsze jednak dopiero mnie czeka... niezapomniane wrażenie podczas odbierania kilkunastu reklam o walentynkach w postaci smsów zapewnia mi mój kochany operator - orange :wstyd: .

Dibon - 2007-02-11, 19:03

O_O a ja też nie mam z kims spędzić... ale przyjaciółki mnie wyciągają do clubu :) nie z okazji tego dnia ale tak bo się dawno nie widzieliśmy :D i przypadkowo zapadła decyzja że akurat 14 :) i mimo że nie lubie chodzić do clubów ale już się zgodziłem :P
Wojtek - 2007-02-11, 19:56

Jakoś tak od kilku lat wychodzi ,że tego dnia zawsze gdzieś tam pije.
A jako ,że tradycję podobno szanować trzeba to w tym roku pewnie będzie podobnie.
Generalnie to jest to dla mnie taki sam dzień jak innego (tak samo jestem samotny jak w inne dni ;) ).

Magda_K - 2007-02-14, 15:43

Dzisiaj są już te walentynki, ale według mnie jeżeli ktoś ma je z kim spędzać to powinny trwać cały rok :) , nie tylko wtedy jak w telewizji mówią "zakochani, walentynki itd..." Zakochanym się jest ciagle a nie tylko 14 lutego...! Przynajmniej ja tak mam :hyhy: a spędzę je normalnie, jak każdy inny dzień. No chyba że wieczorem moja druga połówka coś wymyśli :rotfl:
piepia - 2008-02-11, 16:20

Minął roczekk od ostatniego posta :) Więc.. Jak spędzacie tegoroczne walentynki..? :)

Monique ;) - 2008-02-11, 16:55

Osobno :P

Mój facet aktualnie jest na nartach na Słowacji. Mi się sprzęt rozwalił, więc zostałam zmuszona do siedzienia w domu...

A pierwszy raz w Walentynki mam tego, z którym mogłabym je obchodzić, ale tradycja musi być i, jak co roku, 14 lutego muszę być sama :P :P

Dibon - 2008-02-11, 18:09

pewnie samemu będę siedział w domu, nie mam z kim to nie obchodzę ...
menta - 2008-02-12, 08:52

w tym roku pewnie spędzę ten dzień normalnie.. czyli przed tv, może coś porobię do szkoły. Nie ma z kim i gdzie i jak cos fajnego zrobić
Aguś - 2008-02-12, 10:27

a co to są Walentynki? :/
Kinga. - 2008-02-12, 15:02

a ja nie wiem :P Poszło by się do kina, ale najbliższe i najwygodniejsze to w Olsztynie, a nie chce się jechać, więc skończy się pewnie na domowym zaciszu :hyhy:
Kaszmir - 2008-02-12, 17:31

Aktualnie partnera nie posiadam, więc żadne romantyczne kolacje przy świecach, żaden spacer, kwiaty itd. itp.

Hmm...Walentynki święto zakochanych...czy bycie w kimś zakochanym / zauroczonym mimo że ta osoba o tym nie wie upoważnia do świętowania? hehe bo jeśli tak to obejdę :) waflem Prince Polo uczczę ten dzień ;)

Tak czy siak "obejdę" ten dzień sama :)

piepia - 2008-02-12, 19:00

U mnie 14 luty niestety w domu.. Sam..

Za to 19-ego robie walentynki xD Hyyy ;p Do "znajomej" jade w odwiedziny xD :]

Przemek90 - 2008-02-12, 23:14

Kupiłem bliet do Olsztyna tam i z powrotem. Nie chce być sam w ten dzień.Komercyjna bzdura dla naiwnych..
skiba - 2008-02-12, 23:58

no niestety samotnie, bo nie mogę spędzić tego dnia z tą osobą z którą chcę :kwasny:
Kinga. - 2008-02-13, 00:17

Cytat:
Komercyjna bzdura dla naiwnych..

Ale ile promocji w barach itp. :D

Kaszmir - 2008-02-13, 00:22

No z jednej strony komercyjna bzdura dla naiwnych....ale prawda jest taka że najczęściej mówią to osoby dla których bycie w ten dzień samemu jest uciążliwe (bez urazy Przemku)

Też uważam, że o osobie którą kochamy trzeba pamiętać codziennie i codziennie dawać dowody swojego uczucia (nie mówię tu oczywiście wyłącznie o wymiarze materialnym)....ale z drugiej strony takie święta też mogą być miłe.

MASTER - 2008-02-13, 11:03

Ja mam plan...na szczęście w czwartki wypadają mi 2 treningi, do tego muszę podgonić pisanie magisterki oraz prace nad pewnym algorytmem ,więc nudzić się nie będę.
Generalnie gdyby nie ta cała komercyjna otoczka to bym w ogóle nie zauważył ,że coś takiego jest :)

piepia - 2008-02-13, 11:50

Ze mna dziewczyna ma walentynki caly rok :rotfl: Tylko zeby byla.. a niestety jej nie ma :wstyd:

A moze jakies spotkanie forumowe na czaciku w walentynki..? :P

Kaszmir - 2008-02-13, 15:59

Tak :) dla samotnych urządzić jakiś dzień singla i po kłopocie...w ogóle jest coś takiego? jak znam życie i tyle ile już powstało sztucznych dni/świąt to na pewno jest.
Kinga. - 2008-02-13, 16:04

No gdzieś czytałam, że 15 luty to światowy dzień samotnych :P
Kaszmir - 2008-02-13, 16:07

No :) to 15 lutego na forum samotni będą obchodzić swoje święto :) heh oczywiście nawet Ci niesamotni mile widziani...swoją drogą :) czy jest jakieś "święto" które jeszcze nie powstało....słyszałam nawet o dniu ziemniaka choć nie pamiętam już kiedy to wypada
Kinga. - 2008-02-13, 16:11

A ja świętowałam pieczonego ziemniaka... to było chyba jakoś wrzesień/październik :)
Kaszmir - 2008-02-13, 16:12

Hehe to możliwe że to właśnie to Kinga :) ale żeby nie było OT ;) nadal spędzę 14 samiuteńka.
Kinga. - 2008-02-13, 16:14

Nie trzeba koniecznie spędzać Walentynek tą druga połówką. Zawsze można wybrać się gdzieś z przyjaciółmi :P
Kaszmir - 2008-02-13, 16:19

Właśnie miałam o tym wspomnieć...dla mnie w sumie to święto nie jest tak typowo "tylko dla zakochanych" często tego dnia wysyłam jakieś miłe smsy czy dzwonię do przyjaciółki czy znajomych...Mimo iż nie takie w zamyśle jest to "święto" to naginam je sobie do własnych potrzeb :)
piepia - 2008-02-13, 17:13

Z przyjaciolmi.. Taa..
Moze i dobry pomysl ale u mnie nie wypalil ;] Paczka z ktora mialem sie gdzies wybrac sie rozsypala.. Kilka osob jednak spedzi to swieta ze swoja druga polowka a reszta wybiera sie w inne miejsce lub nie moze/nie chce im sie wyjsc z domu.. Yh :P

Wojtek - 2008-02-14, 20:50

Ja mógłbym w sumie skopiować swoją ostatnią wypowiedź w tym temacie ,z tym ,że w te walentynki obyło się bez picia. Cały dzień przespany i tyle. :)
A no i dzisiaj jest światowy dzień chorego na padaczkę tak ,jakby kogoś interesowało. ;)

Kinga. - 2008-02-14, 21:32

Ja wypiłam sobie szampana a potem złapałam doła :zalamany:
Kaszmir - 2008-02-14, 21:56

Ja (jako że alkoholu nie piję) popijam sok wieloowocowy i piszę (staram się pisać) magisterkę...otaczają mnie więc tego dnia książki...żadna rewelacja, ale staram się nie dopuszczać do siebie złych myśli...w razie czego w pogotowiu leży Prince Polo :)
Kirsten - 2013-11-18, 08:04

A ja swojemu mężczyźnie zawsze kupuję coś praktycznego ;) Z doświadczenia wiem, że takie prezenty podobają mu się najbardziej.
Do Walentynek jeszcze daleko ale mogę Wam napisać co mu sprawiłam fajnego na gwiazdkę, a mianowicie taką koszulkę w stylu dubstep: http://www.embros.pl/Drum...ubstep-c91.html - lubi taką muzykę.