Forum.Helox.pl
Helox Community

Ogłoszenia - Jak wam sie podoba forum?

Michał - 2005-05-04, 22:06
Temat postu: Jak wam sie podoba forum?
Forum istnieje już troche czasu... i według mnie ma już dość spore rozmiary :) piszcie jak wam się podoba forum? Co byście chcieli w nim zmienić?
estranged - 2005-05-04, 23:33

hmm jak narazie mi sie wszystko podoba.. jak posiedze tutaj dluzej to moze cos tam znajde negatywnego.. ale narazie niezbyt. .podoba mi sie kolorystyka :)

a i mam pytanko.. jak chodzi o ta liste przebojow to mozna oddawac nieskonczona ilosc glosow?? bo nan iektorych forach jest ograniczone do glosowania np tylko 3 razy..

Michalin - 2005-05-05, 11:59

Forum jest spoko siedze tu od kilku dni i mi sie podoba :p luzik bluzik jakby nie bylo bylo bardzo milo :) bede tu goscil jak najdluzej zdolam :)
Michał - 2005-05-05, 12:02

No wiec tak :D co do tej listy przebojów to chyba nie ma ograniczeń ;) przynajmniej tak mi sie wydaje (nie sprawdzane) A co do stylu to go nie zmienie ;) Bo mi się podoba i już zdążyłem sie do niego przyzwyczaić ;) :evil:
Michalin - 2005-05-05, 12:08

No styl tego forum jest super luzik :-D normalnie jak pierwszy raz tu weszlem to myslalem ze jestem na Hawajach takie taki fajny wystroj ma to forum :-D
estranged - 2005-05-05, 12:12

a niebieski to moj ulubiony kolorek :P
pewnei mozna zmienic gdzies tam wyglad forum w ustawieniach jak w wielu innych forach ale ja tam bym nic nei zmienila ;]

Michalin - 2005-05-05, 12:42

Popieram w 100% :P lepiej nic tu nie zmieniac :)
Kinga. - 2005-05-05, 15:03

nio tak styl super, ludziska przyjaźni (taka mała rodzinka :) ) I w ogóle fajnie... Jedyne forum na którym jestem najdłuzej... i to chyba o czymś świadczy :)
tafcio - 2005-05-05, 16:47

Forum mi się podoba ale jak dla mnie za dużo tu jest nawalone :P ja lubie prostote i funkcjonalność :]
Michał - 2005-05-05, 18:13

Tafcio a moim zdaniem akurat jest wszystkiego :D i tak miałem zamiar wiecej modów dograć :D no ale sie opamiętałem :P
Inspiration - 2005-05-05, 18:58

Wygląd forum jak najbardziej przypadł mi do gustu :) lubię kolorek niebieski :)
poza tym panuje tu miła,serdeczna atmosfera :)

tafcio - 2005-05-05, 20:30

to dobrze ze sie opamietałeś :P
hoodszy - 2005-05-05, 20:39

ja bym troche tutaj pozmieniał ;)
Inspiration - 2005-05-05, 22:01

ChOoDy PeReZ napisał/a:
ja bym troche tutaj pozmieniał ;)

...kontynuuj swoją wypowiedź 8)

hoodszy - 2005-05-05, 22:34

przede wszystkim :
zeby nie było cenzury w koncu jak forum młodziezowe to młodziezowe a nie pipidówa dla dzieci :) (forum fajne ale no :P ) jedna grupa modów ;) czyli góra 5-6 (zebym ja w niej był :D ) troche naprawdę róznych tematów wprowadził :P dla nowych uzytkowników jesli w ciągu tygodnia ich liczba postów nie przekroczy 10-15 -kasujemy konto :evil: nie zamykac tematów na ktore ludzie by się wypowiedzieli dodatkowo ;) nie chodzi mi o nabijanie postów no ale sami wiecie ;) swiezak by sie chciał wypowiedziec a nie moze bo temat zamknięty ;) pokazac tej "młodziezy" jak jest naprawdę na swiecie i jakie jest zycie bo z tego co czytam to kazdy ma git zajebiscie menciu ok i wszystko jasne :/ dla mnie to jest dziwne :) ciut inne podpisy pod działami bo to lekki przesadyzm z kulturą az TAKĄ :|więcej pomyslów rodzi się w mojej główce ale sie ich nie chce przeładowac na język kumptuerowy :P na tym zakonczymy ;) kolejny odcinek z serii: Choody Perez i jego smuty po dodaniu nowego postu :D :evil:

bLu - 2005-05-06, 15:54

o kasowaniu useroow moowilam wczesniej Michałowi:P ale moze jak wspomni teraz ktos jeszcze o tym to sie za to wezmie:P
hmm co do opisoow, zgodze sie-tym bardziej ten pod działem seks i erotyka-to denne:) wymoog 18 lat-niby z jakiego powodu? nie ma tam niczego takiego, zero konkretoow, poza tym gdyby mialo byc to przestrzegane-proponuje zablokowac dział dla useroow niepelnoletnich albo usuwac posty nieletnich w tematach - BZDURA!

fakt.. foroom kolorowe, w tematach wiekszosc pozytywoow, sposoob na ubarwienie zycia i pominiecie problemoow? hmm.. przeciez nie o to chodziło..
a co do tematoow.. nie wiem jak skłaniac useroow by je pisali:) ale wiem, na swoim przykladzie ze nie zawsze ma sie konkretny pomysł.. ehh niestety..

a co do tematu, czy foroom mi sie podoba. ma wady.. fakt.. ale i tak mysle ze sie rozwija w dobra strone:) i gratuluje Michałowi ze mu to wyszło (z moja pomoca oczywiscie:P:P:P:P) bo wiem ile pracy w to włozył i ze chciał sie poddac:) :*

hoodszy - 2005-05-06, 16:03

aaa i jeszcze jedno: mianowicie usuwanie postów (powód: nie na temat :| ) lol's trzeba zrozumiec przekaz postu a nie go kasowac bezmylsnie.... :?
Michał - 2005-05-06, 19:01

bLu napisał/a:
wymoog 18 lat-niby z jakiego powodu? nie ma tam niczego takiego, zero konkretoow, poza tym gdyby mialo byc to przestrzegane-proponuje zablokowac dział dla useroow niepelnoletnich albo usuwac posty nieletnich w tematach - BZDURA!

A wiec tak :D Ten opis to był tylko tako o ;) on jest jzu od początków istnienia forum ;) Woęc jak ktoś ma pomysły na opisy to prosze założyć nowy topic ze swoimi propozycjami ;)

bLu napisał/a:
o kasowaniu useroow moowilam wczesniej Michałowi:P ale moze jak wspomni teraz ktos jeszcze o tym to sie za to wezmie:P

Kasowanie userów ;) hmm.... bedize ;) ale jeszcze nie teraz ;)

ChOoDy PeReZ napisał/a:

aaa i jeszcze jedno: mianowicie usuwanie postów (powód: nie na temat ) lol's trzeba zrozumiec przekaz postu a nie go kasowac bezmylsnie....

No to tak :P Niektóre posty łamia regulamin lub są faktycznie nie na teamt wiec są usuwane.. chyba od czegoś musza być moderatorzy... prawda? :evil:

kapuch - 2005-05-06, 19:18

Jestem na forum już długo i uważam, ze jest spoko. Dodał bym więcej styli do wyboru.
hoodszy - 2005-05-06, 21:06

ja bym pozmieniał duuuzo rzeczy ;)
jerry486 - 2005-05-06, 21:46

Forum jest bardzo dobre.
Co wiecej - rokuje duze nadzieje na dalszy rozwoj - rozni ludzie i przede wsztystkim sporo ludzi ktorzy sa chetni do dyskusji na rozne tematy - a to daje duze nowe mozliwosci - trzeba tylko sie zastanowic nad mozliwymi nowosciami.
Nie watpie ze adminowi sie uda temu zadaniu sprostowac i moze on liczyc na moje poparcie i pomoc.

Oby tak dalej!

Michał - 2005-05-06, 22:15

ChOoDy PeReZ napisał/a:
ja bym pozmieniał duuuzo rzeczy

Konkrety... co bys pozmieniał? Napisz może któryś z twoich pomysłów zostanie zrealizowany... :evil:

gostek - 2005-05-07, 14:30

Widze ze jako jedyny zaglosowalem na nie. Dlaczego? Juz mowie:
1. Forum przypomina bilbord reklamowy, toplisty na gorze, reklamy na dole.
2. Za duzo modow w menu, nie mozna sie polapac, a wiekszosc jest zbedna.
3. U mnie przynajmniej logo sie rozjezdza, jest oki tylko na glownej.
4. Podobnie jak komus wyzej mi tez sie podoba prostota i funkcjonalnosc, a tego tu nie ma.

Michał - 2005-05-07, 18:05

gostek napisał/a:
3. U mnie przynajmniej logo sie rozjezdza, jest oki tylko na glownej.

Z tym sie musze zgodzić, logo sie rozjezdza.. ale na razei nie mam czasu poprawic tej usterki

gostek napisał/a:
1. Forum przypomina bilbord reklamowy, toplisty na gorze, reklamy na dole.

Top listy sa po to abyś je zauwązył i na nią kliknął :D Dzięki temu bedziemy wyżej w topliscie a co za tym idzie szanse ze bedzie wiecej osób na forum ;)

Na dole są tylko odnośniki do statystyk strony ;) które są włacznie do mojej dyspozycji ;)

gostek napisał/a:
2. Za duzo modow w menu, nie mozna sie polapac, a wiekszosc jest zbedna.

gostek napisał/a:
4. Podobnie jak komus wyzej mi tez sie podoba prostota i funkcjonalnosc, a tego tu nie ma.

hmmm... moze i jest za duzo tych modów nagranych ;) ale według mnie wiekszość jest dośc funkcionalna ;) i racej nie zamierzam odinstalowywać zadnego ;)

po 1 :D bo mi sie podobają a po 2 nie chce mi się :D

kapuch - 2005-05-07, 18:08

Michał ale ja bym dodał jakieś style do forum. Żeby był jakiś wybór bo ten już mi się znudził....
Michał - 2005-05-07, 18:17

niom dodam jakieś style.. ale jak juz to w przyszłym tygodniu ;) zobaczymy co da sie zrobić :D Moze przeriobie jakis styl z phpbb wtedy bedzie bardziej orginalnie :D :evil:
buffy - 2005-05-07, 21:46

jest fajnie :)
sa spox ludzie
fajne tematy
mozna pogadac, wymienic sie uwagamii itd.
mi sie podoba :)

Madzia - 2005-05-07, 23:03

forum jednym słowem jest zeje***** a to tylko dzieki super ludzim którzy się wypowiadją i zawsze tafionym tematom ;) jest tylko jeden minus....te ciągłe awarie...ale spox przeciesz ja sie jednego dnia niewypowiem to drugiego za 2 dni sie napisze :lol: -pozdro!! :)
hoodszy - 2005-05-08, 21:56

jeszcze jedna uwaga:
mody mają za duzo praw w pizduł :/ zmienili mi posta i wyszło zem gej :/ ha w de

bLu - 2005-05-08, 21:59

nie bede tu załatwiac swoich prywatnych spraw. chcesz - staraj sie o odebranie mi moda. mam to gdzies bo niczego złego nie zrobiłam - pomijajac bzdoory ktoore masz pod postami i ktoore nie maja z niczym zwiazku (odbiegajac od tego, czy maja zwiazek z prawda^_^) mysl co piszesz w tresci postu - wara w niej ode mnie.

Więc jak wam sie podoba foroom :] ?

Michał - 2005-05-08, 22:14

ChOoDy PeReZ napisał/a:
jeszcze jedna uwaga:
mody mają za duzo praw w pizduł zmienili mi posta i wyszło zem gej ha w de

To co zrobił jeden z moderatorów bylo za cichym przyzwoleniem Administracji... Nie pisz wiecej tego typu postów jak tamten... I co to tych twoich podpisów też bym miał zastrzeżenia...

bLu napisał/a:
ie bede tu załatwiac swoich prywatnych spraw. chcesz - staraj sie o odebranie mi moda.

Nawet jak by sie starał, to i tak nie stracisz funkcji moderatora ponieważ moim zdaniem bardzo dobrze spełniasz sie w tej roli.

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Wracajac do tematu. Piszciev jak podoba wam się forum :evil: ;)

hoodszy - 2005-05-08, 22:52

omg ludzie LUDZIE troche komizmu :| człowiek dla żartu cos napisze :| tak jak na czacie z bLu nawijka :| a tutaj kurwa AFERA moze komisję śledczą zatrudijcie :/

dobrze dajcie mi BANA każdy będzie zadowolony i po robocie w pizduł człowiek chociaz tutaj nie moze jakos sie oderwac od szarej rzeczywistosci :/ pfffff tez mi przyjaciel :/

Michał - 2005-05-08, 23:02

No to blu dla zartów zmieniła treść wiec nie wiem czemu sie wkurzasz :P :evil:
Slim - 2006-07-06, 00:02

Jak narazie jestem tu od kilku godzin:P
ale jak na ten krótki czas to pozyt :rotfl: wnie jestem nastawiony;))
pożyje zobacze;)
:rotfl:

gosia - 2006-07-06, 08:22

no mi sie jak najbardziej podoba :D wkoncu jak byłoby inaczej nie wypowiadałabym sie tu :P
Przemek90 - 2006-07-06, 10:56

No pewnie ,że mi się tu podoba.Jak by mogłobyć inaczej :D
Slim - 2006-07-06, 11:48

A co ma być:P
;>

Sylwia - 2006-07-06, 22:30

Mi sie podoba, heh rzecz jasna bo jesli miałoby byc inaczej to raczej juz dawno bym sie tu nie udzielała :0
Pozdrówka dl forumowiczów :) :D

miętus - 2006-07-07, 09:02

Fajna stronka :rotfl: Forum jest dobrze rozbudowane i wogole jest SPOKO :hyhy:
Wojtek - 2006-07-07, 09:58

Graficznie jest całkiem sympatycznie ,tylko szkoda ,że brak tutaj stary emotów o co wielokrotnie postulowałem. Ale i tak rzadko używam ikon emocji ,więc jakoś to przeżyje.
Minusem jest to ,że posty z foruym komórkowego zliczane są razem z tymi z forum ogólnego ,co miało się zmienić już sporo czasu temu/niestety tylko na obietnicach się skończyło/.
Co do ludzi to troszke wkurza mnie ,że 3/4 osób jest tylko po to by ściągać różne rzeczy do swoich telefonów a nic nigdy nie pisze /jakby jedno wykluczało drugie/.
Brakuje mi owszem paru ludzi ,którzy kiedyś /w blższej bądź dalszej przeszłości/ tutaj pisało, ale o nich też większość wie ,wiec nie będę wymieniał po loginach.
Ciu ,ciut mało jest nowych tematów ,ale bywało gorzej, wiec nie narzekam.
Ogólnie sympatycznie się tutaj dyskutuje z ludźmi pomimo ,że zdecydowana większość ma inne zdanie, poglądy na sporo spraw ode mnie.
Szkoda tylko ,ze kilka ciekawych tematów odeszło w zapomnienie ,bo nadawały się one do szerszej i dłuższej dyskusji.
Reasumując bardzo forum mi się jednak podoba i w najbliższym czasie nie mam zamiaru zamieniać go na inne. Pozdrawiam.

Rafał Jestem - 2006-07-23, 18:10

Wojtek, posty/tematy nieprzeczytane są zlicznae osobno w każdym z działów wjedz sobie np. do forum dyskusyjne, forum gsm i kliknij posty nieprzeczytane
KenczaN - 2006-07-24, 01:50

Jeżeli chodzi o graficzną formę jest zajedobrze. Na emotki też nie ma co narzekać bo są przyzwoite choć troszkę więcej by nie zaszkodziło, ogólnie rzecz biorąc bdb. Co do tematów to każde forum ma raz ich więcej a raz mniej więc nie wiem czy jest o czym dyskutować. Nie wiem czemu wydaje mi się że można by zmienić podział grupowy. Tzn. dodać trochę grup etc. Forum byłoby wtedy barwniejsze choć mówię od razu że nie znam się za nad to na tym, ale piszę tylko swoje przemyślenia. Co dalej... razi mnie to że w opisach grup reklama etc. pisze żę niby można tam pisać od 25 (albo 15 nie wiem) postów a tak naprawdę tak nie jest. Spójrzmy tylko na userów którzy jedyny post jaki napisali napisali właśnie tam. Poza tym spamu na forum jest troszkę przy dużo a temu można zaradzić. Przykro tez czasem się robi jak się widzi że userzy przychodzą są przez góra miesiąc i znikają albo jak znikają starzy userzy... chociaż tak jest na każdym forum i jego nie można za to winić.. Ogólnie to forum uważam za świetne bo gdyby tak nie było poszukałbym innego a że ma swoje słabsze strony... każde forum ma swoje słabsze strony ale to nie znaczy że zasłaniając się tą regułą mamy przestać się rozwijać.
pawka - 2006-09-22, 04:10
Temat postu: Zarombisty, tak trzymać!
Zarombisty, tak trzymać dalej chlopaki!!
:D

Monique ;) - 2006-09-22, 12:49

pawka napisał/a:
chlopaki!!
i dziewczyny...
Żelek - 2006-09-22, 22:00

Dla mnie wszystko jest git!! Zawsze chciałem udzielać się na taki forum i się spełniło!! Naprawde suuuuper!!!!! ;)
Boogie - 2006-09-25, 19:21

Widzisz Żelek? Marzenia się spełniają :rotfl: mnie też się podoba i właśnie dzięki Żelkowi tutaj trafiłem. Super forum! Gratuluję
zbyszekm - 2006-12-08, 15:49

super forum tu jest wszystko na symbiana. fajni moderatorzy,uploader i administatorzy wsyzstkich tych i innych pozdrawiam
:D

cosinus - 2009-05-30, 20:18

TO FORUM CHYBA PADŁO I JUŻ NIE POWSTANIE
Rafał Jestem - 2009-06-03, 01:18

hehe jakieś boty spam robią na forum hm, nie wiem co z tym shit boxem ;d
Monique ;) - 2009-06-03, 11:18

Ja ich co jakiś czas wyrzucam, ale i tak nie nadążam :P
Aguś - 2009-08-09, 15:20

Przydałaby się porządna reanimacja ;/
chociaż pewnie i tak to nic nie da.

Ewentualnie odłączenie Dyskusyjnego od Elektronicznego jak to było przed fuzją.

cosinus - 2009-10-17, 18:38

reanimacja ? ... upadłe forum dosyć zabawnie wygląda...
nipsu - 2009-10-26, 11:53

no to nie ma co gdybać, tylko rozkręcajmy to forum!
leny - 2013-11-25, 09:06

Forum jest bardzo schludne i uporządkowane :) Dobra robota :)