Forum.Helox.pl
Helox Community

Hobby - Hobby/zainteresowania... no co robicie w wolnym czasie?

Pic!@ - 2005-03-20, 11:06
Temat postu: Hobby/zainteresowania... no co robicie w wolnym czasie?
Jedni zbierają znaczki, niektórzy chodzą na ryby a jeszcze inni grają w golfa (ci nadziani); a co wy robicie w wolnym czasie i co wam to daje?
bLu - 2005-03-21, 09:33

net net NET NET ;d
no i czasem foty robie. :P ale ogoolnie net i szlajanie. i mooza o tak...
nie mam hobby.. jestem poosta nastolatka bueehehehehhe :D

mysle ze w dzisiejszych czasach niewiele jest czasu na własne zainteresowania w tym wieku..

Michał - 2005-03-22, 09:57

A ja w wolnym czasie :P siedze tutaj i popraiqam błedy :P czyli tk jak bLu net net :P No ale czasami zdarza mi sie TV poogladac ;) pouczyć sie :lol: jak mi cos przyjdzie jeszcze do głowy to dopisze :P
jerry486 - 2005-03-23, 10:48

bLu napisał/a:
mysle ze w dzisiejszych czasach niewiele jest czasu na własne zainteresowania w tym wieku..

ze cooo? czasu nie ma?
A net net net ile pozera Ci czasu jestem ciekaw :D

A jesli chodzi o moje zainteresowania to wybiore sie czasem w plener z aparacikiem ..
Teraz jak sie zrobi cieplo to duzo znowu schodze swiata - wypady w gory ..
Dawniej jeszcze dorzucilbym rower, ale najpierw musze go naprawic - wymaga sporych inwestycji ..
Jazda samochodem - nie ma to jak jakis wakacyjny wypad gdzies dalej ..

Jesli pada i musze siedziec w domu i zalozmy ze jest burza i kompa nie idzie wlaczyc no to juz inna sprawa .. ale wtedy po prostu siedze na balkonie, slucham deszczu i burzy - lubie burze. .

R@mzes - 2005-03-25, 13:55

Ja zbieram, a wzasadzie to zbieralem znaczki (bo jush mi przeszlo) :wink: teraz to wole Net'a i TV :D
Kinga. - 2005-03-25, 15:38

Net :D w większości gg :D
A w wakacje rózne koncerty, czasem spacerki, no i dyskoteki :D jesli to można nazwac zainteresowaniem

angy - 2005-03-27, 12:10

net... fotografia, kamera (filmowanie); montaż tego co udało mi sie uchwycić obiektywem chociaż to już podchodiz troche dalej bo zaczełam 'zawodowo' sie tym zajmować ;]
agusia85 - 2005-03-31, 21:06

Nie wiem jak mozna w necie caly czas siedziec i jak to moze byc czyjes hobby! ale niech bedzie, widac że połowa społeczeństwa jest uzależniona!

Ja w wolnych chwilach spotykam sie z przyjaciółmi, z chłopakiem, chodzę na imprezki, na piwko, a jak mam handrę to ide na zakupy. chodze tez na basen, do sauny, do odnowy biologicznej. mam zróznicowane poglady. ale w necie dłużej niz 2 godz bym nie wytrzymała! :rotfl:

kapuch - 2005-03-31, 21:25

Ja przeważnie siedze na necie lub u dziewczyny, albo wypad z kolegami na browara :)
Madzia - 2005-04-01, 14:57

angy ja też uwielbiam fotografować ale niestety niemam takiego profesjonalnego sprzetu :/ a jesli chodzi hobby to sport, sport, sport trenuje sport walki ( ale niebije :D ) niestety niemam jeszcze zkończonych 16 lat i niemoge zrobić tego co kocham a kocham spadochrony :hyhy:
Kinga. - 2005-04-02, 18:59

Madzia a co dokładniej trenujesz??
askka - 2005-04-02, 20:56

Net to pozeracz czasu,nie popieram wiecznego siedzenia przed kompem choc ciagle przed nim siedze pomimo to,ze jest wiele innych pozytecznych zajec.A tak ogolem to trenuje karate,szkicuje,od czasu do czasu staram sie napisac jakis wiersz,duzo mysle ,a raczej rozmuslam i probuje dojsc do jkis wnioskow.No i zapomnialam o najwazniejszym spotykam sie z kumpelkami i milo spedzamy czas na wariacjach i wyglupianiu sie!!!
Nikola - 2005-04-08, 11:36

ja poza siedzeniem przy kompie :D chodze na taniec (hip-hop) co mi to daje?? poprostu robie to bo lubie a ze nie uprawiam zadnego sportu to przynajmniej jest w tym moim hobby troche ruchu :-)
Ewelinka - 2005-04-08, 15:12

Zainteresowania?
Literatura, jazda agresywna na rolkach, teatr (gram); net (glownie fora internetowe); zakupy.
Poza tym interesuje sie resocjalizacja, II wojna swiatowa, psychologia, seksuologia, filozofia, komunikacja interpersonalna. Wieczorami wole czytac poezje Rafala Wojaczka zamiast wychodzic na imprezy...

kyCia - 2005-04-08, 22:05

uwielbiam tanczyc, chlioowac z ludzmi ( znajomymi) kolekcjonuje kazde pamiatki z miejsc w ktorych bylam i jakie dostalam ;] a co do netu tez na nim czasem siedze, ale nie moge tego zaliczyc jako hobby ;]
cynic - 2005-04-21, 10:32

roznie to bywa z moim wolnym czasem...ostatnio czytam ksiazki, ogladam filmy, katuje kolejne RPG lub gram sobie na gitarze, ale to tylko na tygodniu - w weekendy zazwyczaj robie cos innego (czyt. imprezuje gdzie sie da)
tafcio - 2005-04-21, 15:16

Hobby: modelarstwo, komputery :D

W wolnym czasie: net, znajomi, piwko :P

Florka - 2005-05-03, 13:12

Uwielbiam malować. To moja największa pasja i poświęcam jej się w każdej wolnej chwili.
estranged - 2005-05-03, 14:32

hmm ja tam hobby nie mam.. w wolnym czasie to net, muuuuuuuza [bez niej nie moge zyc:)] czasem rysowanie.. no i czesto ze znajomymi gdzies na piffko do pubu;]]
Wojtek - 2005-05-04, 21:14
Temat postu: Mój wolny czas
Moj obrazek pod nazwą użytkownika nie jest przypadkowy a więc w wolnych chwilach najchętniej wybieram się na mecze pokibicowac i pooglądac troszkę...
poza tym oczywiście książki... komputerek też niestety za dużo czasu mi zabiera.
poza tym spotkania ze znajomymi i ich denerwowanie.
raz na jakiś czas wypad do klubu (co nie zawsze końcy się miło); albo na enemefa.
gdyby było więcej kasy troszkę... ech..marzenia... :lol:

Michalin - 2005-05-05, 14:04

Ja tam w wolnym czasie pogryuwam sobie w noge, tzn. ucze sie sztuczek :P czasem jakas mi tam wyjdzie, ale to zadko. Piłka nożna to jest moja pasja, ale to dzieki takiej jednej bajce zainteresowalem sie piłką. Jak byłem mały ogladalem z zachwytem bajke Capitan Jastrząb inna nazwa Kapitan Hawk a orginalna nazwa tej bajki to ( Captain Tsubasa) popularna bajka o pilce noznej. Dzieki tej bajce zaczalem grywac w noge i tak mi juz zostalo :P
buffy - 2005-05-07, 16:01

ja kiedys zbieralam karieczki i znaczki.........baaardzo dawno temu
teraz lubie jezdzic na rowerze, na rajdy ( ostatnio bylam na trop-roversie nie Madzia??)
lubie robic zdjecia ale nie mam sprzetu :)
nooo i jezdzic konno-nie mam konia , jerzdze latem u wuja
i uwielbiam rysowac :D -olowkiem- cieniowac ale zawsze troche potrwa zanim zdecyduje co rysowac :D
chcialabym nauczyc sie serfowac na desce ale nie mieszkam nad morzem :- (

ps. Madzia trenuje karate

Inspiration - 2005-05-16, 22:16

Kiedyś zbierałam duże puszki po piwie :D a teraz kolekcjonuję figurki aniołków i świeczki :)
_cache - 2005-05-22, 11:20

Hmm.. przeważnie siedzę w necie :P a tak to czasami pojeżdżę na rolkach gdy brat albo jego dziewczyna siedzi przed kompem :P
Pawelek - 2005-05-23, 15:59

siatkowka, pilka nozna, net to cala moja rozrywka :P
Alania - 2005-05-30, 17:46

hmm...chyba jak prawie każdy napiszę: net net net. Najwięcej siedziałam we wakacje potrafiłam przesiedziec od 16 do 22. Non stop bez przerwy...ale już się oduczyłam i komp zajmuje mi codziennie (od pon do pt) około 3h najmniej. Do szkoły chodze na popołódniu więc nie moge siedzieć dłużej...co innego weekendy- ale tego to już lepiej żebyście nie wiedzieli. :evil: Po za netem to lubię rysować, pisać opowiadania czyli tworzyć. Czasem tez lubię wybrać się na spacerki bo mieszkam w ładnej okolicy i głównie w około siebie mam łąki i małe lasy. :D Interesuje się także muzyką i często oglądam VIVE albo MTV. Zawsze chciałam uprawiać sporty ekstremalne, ale zrezygnowałam bo nie ćwiczę na wf ze względów zdrowonych od ponad 6 lat i na żaden sport nie mam szans. No to chyba tyle by tego było........
Dibon - 2005-06-01, 22:12

Dużo czasu zrzera mi net, ale wieczorkiem to gra na gitarze :D :P To jest super opcja :D Tak minimum pół godziny dziennie :D :D :lol:
Gt125p - 2005-07-27, 16:23

motoryzacja stara i nowa a zwłaszcza stara :mad: :evil: :twisted:
filet - 2005-07-27, 16:30

Hmmm... Net a w nim p. wsz. fora. Kumple, kumpele, basen, strzelnica (w przyszlosci); czytanie, lazenie po rynku wroclawskim, empik, RPG, i wiele wiele innych...
zax - 2005-07-27, 20:06

NET, dziewczyna ;) ; Książki, Muzyka. :hyhy:
Dj_Ruda - 2005-08-19, 11:28

Ja sie interesuje wszystkim ;] bo świat jest ciekawy...

Lubie przyrode i poznawanie nowych rzeczy o których wczesniej nie miałam pojęcia.
Ogólnie jestem ciekawska.

Najbardziej lubie słuchac muzyki, zapoznawac sie z nowymi gatunkami,
grać na bębnie,
oglądać horrory :)
poznwać ludzi... spacerować ;]
i najważniejsze : IMPREZOWAĆ :D

filet - 2005-08-19, 20:53

mam jeszcze jedna, dosc wstydliwa... Fizyka. Ale przedstawiona nie-podrecznikowo, luzno, na chlopski rozum...
Dj_Ruda - 2005-08-29, 13:21

no a ja lubie jeszcze grać w siatkówke
kapany - 2005-08-30, 20:40

Ja jestem fanatykiem piłki nożnej! :D Lubie ogólnie sport, no i jeszcze gry komputerowe i internet. Ah zapomniał bym! ;) Jeszcze II wojna światowa i hacking.
@grd - 2005-08-30, 22:37

kapany napisał/a:
Jeszcze II wojna światowa

O to widzę, że wojjeną bratnią duszę znalazłem:D

Blue7 - 2005-10-05, 22:11

W wolnym czasie zazwyczaj robie wypad gdzieś tam z kimś tam na piwko... czasami na rybki sobie pojadę :-P wieczorami słucham muzyki i siedzę w wirtualnym świecie :-P a no i jeszcze ostatnio dużo czasu poświęcam na rozpracowanie Linuxa.

poZdro

Maćko - 2005-10-06, 07:40

W wolnym czasie przewaznie Gram na Gitarce, a gdy nadazy sie okazja to na basie i drummsah ;]. Kolejna czynniscia jaka robie w wolnych chwilach to sluchanie muzyki. Wieczorami przewaznie robie wypad na browara z fajka ;]
hoodszy - 2005-10-06, 13:54

muzyka, książki, dobry film, dziewczyny, imprezy, czasem nauka :lol: sport czynny i bierny :P pisanie z ludźmi na necie, na czatach, na gg, na forach ;)
Martina. - 2005-10-06, 15:37

książki, dobre książki.
downy spod bloku..
chłopak mój kochany.
SMSy i muzyka.
od biedy fora i komunikator tlen.
i długie, dłuuuugie listy do ludzi z całego świata / od ludzi z całego swiata.

biuna - 2005-10-08, 08:56

fotografia no 1 ;)
a teraz kolejność dowolna: komp, znajomi, czytanie, jedzenie ( :lol: ) fora internetowe, czat takiego innego forum :) , GG

buffy - 2005-10-13, 21:39

uwielbiam sluchac muzyki :!: :!: :!:
wtedy sie totalnie otwieram
jak mam wene to rysuje ale tykam sie tylko ołówka za farbami nie przepadam
madzia widziala moje prace :)
noo i czasem....pisne jakiegos wiersza..czasem

Madzia - 2005-10-14, 20:01

Kingunia napisał/a:
Madzia a co dokładniej trenujesz??

sport walki (karate schotokan).......a juz nie długo zostane spodochroniarką :-D no i oczywiscie kolarstwo :D

MASTER - 2005-12-26, 12:10

NET,kompy(glownie programowanie,troche sieci itp),elektronika,lubie czytac ksiazki/czasopisma naukowe/o "nieznanym",konstruowac rozne rzeczy(osatatnio sprzęt na silke ,m.in. modliterwnik),ze sportu to wlślnie siłownia,troche bieganie,lubie tworzyc...i to rozne rzeczy,glownie na kompie...mapy/levele do gier,programy,troche strony www,filmy amatorskie(hehehe)no takie rzeczy. W tym roku tez robilismy z kumplem pijalke w jego piwnicy...z burdelu zrobilismy prawie luksusowy pokoik do picia i silwonie w jednym.Niestety piwnica juz nie jest aktualna :( ,a silwonia stoi u mnie w pokoju, zajmując wiekszość miejsca.
bredo - 2005-12-26, 12:26

Podobnie jak przedmówca, programowanie - ale głównie stron www (systemy portalowe, panele administracyjne, fora), kiedyś próbowałem tworzyć programy, jednak wolę narazie jeszcze rozwinąć swoje dotychczasowo nabyte umiejętności. Niegdyś bawiłem się w programie do modelowania trójwymiarowego 3d Max Studio, jednak jednoznacznie stwierdzając, nie mam talentu i wizji twórczej, dlatego plastyka jest raczej nie dla mnie :) . Znalazłem jednak coś dla siebie, muzykę, którą obecnie tworzę. To jest ciekawe i mógłbym to robić całymi dniami.

Z sportu, Piłka Nożna, biegi (1 lub 2 km) lub mini-siłownia.

Gamiks - 2005-12-26, 21:09

Hym, muzyka, pisanie, czytanie książek i ostatnio Magia ;]
skiba - 2005-12-27, 18:43

muzyka, sport: siatka, piłka nożna
Monique ;) - 2005-12-27, 21:16

to co wyżej + piłka ręczna i taniec
Kolummbia - 2006-01-10, 23:15

Ja jak mam czas wolny to odpoczywam:) Lubię czytać książki, to jest jakby moje hobby, piszę i spędzam wiele czasu ze znajomymi, czego raczej zainteresowaniem nazwać nie można, ale spędzanie czasu...
Ozzi - 2006-04-05, 21:36

Lubie grac w bilard, spedzac czas z dziewczyna, pic piwko i spotykac sie z przyjaciolmi.
A w niedziele to nie ma nic lepszego niz AirSoftGun - dzieki temu moge sie wyrzyc na caly tydzien :P

Monique ;) - 2006-04-05, 23:21

:rozpacz: :rozpacz: :rozpacz: ehh... ja ostatnio nie mam wolnego czasu
Bujki - 2006-04-05, 23:41

GSM, Komputer, dziewczyny, Muzyka, Sport
Sylwia - 2006-04-06, 15:45

Muzyka,sport,dyskoteka,czas z chłpakiem przyjaciółmi :)
KenczaN - 2006-06-03, 15:10

A ja w wolnym czasie uwielbiam grać na swoim wiosełku :) Fantastyczna sprawa gitarka :) Polecam każdemu. I niech nikt mi nie mówi że to go nie kręci jak nie spróbował jak to jest tworzyć w takim niezwykłym materiale jakim jest muzyka :)
Molph - 2006-08-11, 17:49

Ja w wolnym czasie gram w Magic the Gathering. Jest to taka gra karciana, poprostu super sprawa, i jak wciąga.
SonGoku - 2006-08-11, 20:15

Basketball , Szukanie Gier /Aplikacji na komorki itp ;)
razor1911 - 2006-08-11, 21:02

forum fony może ide pograć w piłe :D :D
kwestionariusz - 2006-08-11, 21:53

ide na piwko,spotykam sie ze znajomymi,przeglądam neta
Kirsten - 2013-11-18, 07:44

Ja bardzo lubię jogę - ćwiczę już od dłuższego czasu. Relaksuje mi i pozwala się bardziej porozciągać. Generalnie polecam zaopatrzyć się w porządną matę taką jak tutaj: http://jogastyl.pl/pol_m_Maty-do-jogi-157.html - znacznie ułatwia to ćwiczenia i sprawia, że o wiele przyjemniej nam się rozciągać ;D