Forum.Helox.pl
Helox Community

Ogłoszenia - REKLAMA FORUM - NAGRODY RZECZOWE

walker - 2006-02-03, 16:43
Temat postu: REKLAMA FORUM - NAGRODY RZECZOWE
Witajcie, wiem że ten temat już był, ale zakładam poraz kolejny.
Tym razem motywacją dla Was i innych będą nagrody. Nagrody książkowe.

Znalazłem sponsora, który za nowe polecone osoby będzie dawać nagrody :P .
Oczywiście ma on w tym jakiś interes, ale bez szkody dla FORUM. Na forum żadnych reklam nie będzie.

A oto propozycja sponsora:
Za każde 30 poleconych osób ( ściągniętych na forum ) proponuje książke ( tematyka różna ). Każda książka warta minimum 40 zł.
Wydaje się być to prostym zadaniem, zważywszy na fakt, że miejsc w których można się reklamować jest sporo. Macie sporo znajomych. Każda osoba polecona będzie notowana w pliku EXCELA i będzie on ogólnie dostępny dla wszystkich z jasną specyfikacją kto kogo polecił.
To nie jest mój pomysł, ja tylko przekazuje co to mi ktoś zaproponował. Widać że ktoś się nami zaczął interesować, po fuzji mam nadzieje może być tylko lepiej zważywszy na fakt że rejestruje się tam dużo osób.

Moje małe propozycje dla was co do ściągania osób na forum.
- czaty, inne fora, szkoła ( gazetki, dyskoteki, info w klasach )
- tworzenie własnych banerów i moje staty kliknięć,
- znajomi.
- itd..........

Jeżeli macie inne propozycje to piszcie, facet jest dość elastyczny więc i na inny układ pewnie pójdzie.

Uchyle tylko rąbka tajemnicy co do sponsora :) . Jest to właściciel jednej z największych polskich księgarni internetowych, notabene mój sąsiad :P , więc żadna to ściema, jakby książki w nagrode nie wysłał to wiem gdzie mieszka.
Dlaczego chce takiego układu? Helox ma bardzo dużo wejść. Chce się u mnie gość reklamować, więc zaproponowałem taki układ. Jak nie wypali to trudno. Wole rozkręcać to FORUM niż brać pieniądze za reklame.

Fałszerzy wyłapie szybko jakby ktoś chciał na siłe rejestrować po 100 osób :) , po IP się sprawdzi.

Rozważaliśmy również program partnerski, reklama za kliki, ale to musi być od was jakaś sugestia.

izka_ - 2006-02-03, 16:53

hmm...świetny pomysł :) :) jestem pełna podziwu :P i od kiedy można zacząc zapraszać ludzi? :P
walker - 2006-02-03, 16:57

już :) .
Kinga. - 2006-02-03, 19:36

Hmm ... a ksiązki można samemu sobie wybrać ? :hyhy: Czy też nie ?
walker - 2006-02-03, 19:41

pierwsze 20 książek będzie narzuconych. Reszta do wyboru. Kwota maksymalna to 40 zł. Wystarczy że zostanie podany tytuł książki z wybranej księgarni internetowej.
Kinga. - 2006-02-03, 19:42

Ok rozumiem ... to za pierwszą 20 się nie biorę ... :rotfl:
walker - 2006-02-03, 19:52

ciesze się niezmiernie. Inne pomysły na reklamowanie forum mile widziane. Zrobienie banerów i przez to kierowanie do nas ludzi może być również dobrym pomysłem na ściąganie nowych userów. Reklamowanie nas na innych stonach może być opłacalne, ale to musiałbym z nim uzgodnić, czy np. zapłaci za kliki. Aczkolwiek obawiam się że tu może być dużo wałków nie do ominięcia.
Kolummbia - 2006-02-03, 21:22

No i co, przyjdzie przypuśćmy 30 osób i nikt z nich nie będzie się wypowiadał, bo to Ania poprosiła czy namówiła, aby się zarejestrowali tylko ze względu na książkę... no chyba że o to chodzi, aby ludzie się nie wypowiadali..:|
walker - 2006-02-03, 21:45

ale niech z tych 30 jedna pisze. LUDZIE!!! Rachunek prawdopodobienstwa sie klania.
Ile razy można to samo powtarzać? Lepiej nic nie robić i czekać aż sami do nas przyjdą? To nie te czasy. Proszę........... w ten sposób proszę nic nie argumentować. JEst to na poziomie dzieciarni a nie rozsądku.

Osoby, które chcą wziąść udział proszone są o przesyłanie na PW swojego loginu uczestnictwa. Osoba polecona proszona jest o przesłanie na PW informacji kto ją namówił do udziału w naszym forum.

Kolummbia - 2006-02-03, 21:48

Okej, przepraszam... :|
Martina. - 2006-02-03, 21:49

w głębokim poważaniu to mam, że moja wypowiedź będzie na poziomie dzieciarni.!
uważam, iż rachunek prawdopodobieństwa w tym wypadku to zwykła CHUJNIA, bo lepiej, żeby przychodziły osoby DOBROWOLNIE, samodzielnie - ale nastawione z góry na pisanie.!
a nie żeby tylko zarejestrować :/

Kolummbia - 2006-02-03, 22:26

walker napisał/a:
Osoby, które chcą wziąść udział proszone są o przesyłanie na PW swojego loginu uczestnictwa. Osoba polecona proszona jest o przesłanie na PW informacji kto ją namówił do udziału w naszym forum.

O! A nie lepiej byłoby aby przy rejestracji była taka rubryczka, od kogo się dowiedział czy coś w tym stylu?:P Kiedyś coś takiego gdzies widziałam, ale nie wiem... ;)

walker - 2006-02-03, 22:29

myślałem o tym, ale nie mam takiego modułu, musze Michała zapytać, może coś poradzi.
Kolummbia - 2006-02-03, 22:31

Ano pytaj Pan ;D byłoby moim zdaniem lepiej, mniej fatygi pisania PW :p
Niki - 2006-02-04, 12:31

Cytat:
myślałem o tym, ale nie mam takiego modułu, musze Michała zapytać, może coś poradzi.

chyba w nowym przemo jest mod "zapraszający" czy jakoś tak ;P

skiba - 2006-02-04, 13:35

znam jedno forum gdzie jest takie cos "kto polecil Ci to foru" czy cos takiego
Niki - 2006-02-04, 15:30

hmm ja myśle że najfajnieszy i najodpowiadniejszy jest ten nowy mod ;>
jest coś takiego że w profilu każdy ma linka ze swoim ID, którego się kopiuje osobie którą się chce zaprosić ;P i w profilu osoby widać ilość osób które wchodząc przez tego linka postanowiły się zarejestrować ;>

leny - 2013-11-25, 09:14

No myśle że to by było najmobilniejsze rozwiązanie :)