Forum.Helox.pl
Helox Community

W這sy - Klinika Handsome Men - pi瘯ne w這sy od zaraz

MonaLiza - 2005-11-25, 21:40
Temat postu: Klinika Handsome Men - pi瘯ne w這sy od zaraz
Z racji, 瞠 moje problemy w這sowe si nie zako鎍zy造 to szuka豉m dalej. Znalaz豉m pewn Klinike w Bielsku. By豉m na konsultacji i to co mi ten facet zaproponowa jest poprostu niesamowite. Po zastosowaniu ich systemu moje w這sy b璠 g瘰te, l郾i帷e i przede wszystkim nie zniszcz mi moich w豉snych!!!! Na zabieg mam czeka ok. 2 miesi帷e. Opinie os鏏 kt馧re by造 w tym samym czasie w klinice s bardzo pochlebne, zw豉szcza 瞠 now pacjentk jest Dominika Osta這wska i P. Barbara Wrzesi雟ka :)
Ajda - 2005-11-27, 21:34

Witam

jezeli masz jakies watpliwosci to nie miej zadnych. Sama skorzystalam z ich metod juz prawie 6 lat temu, w pazdzierniku powtorzylam zabieg :) . Nie ukrywam, ze jestem bardzo zadowolona. Sama korzystalam z tych pseudo firm co doplataja wlosy i skutki byly oplakane :( . Teraz jeszcze moja znajoma musze namowic i bedzie git hihihi.... Ale zeby bylo zabawniej to moj maz teraz chce cos zrobic z lysinka bo ja odmlodnialam 15 lat i mlodziaki sie za mna ogladaja a pierwszej mlodosci nie jestem :P .......

pozdro....

wexel - 2005-11-28, 14:20

Mo瞠sz si pochwali swoj czupryna? Chcia豚ym zobaczy jaki jest efekt po zabiegu. Moja ma鹵onka jest zainteresowana zabiegiem. Nie ukrywam, 瞠 te 3 znane Panie z ich strony www s do嗆 przekonywuj帷e.
Ajda - 2005-11-28, 21:16

jasne ze ci pokaze, podaj mi meil.
wexel - 2005-11-28, 21:19

podeslalem ci na priva.
wexel - 2005-11-28, 21:30

pokazalem wlasnie mojej zonie, jest zachwycona. nasuwa si nam zatem kilka pyta.
Jaki by koszt zabiegu, czy to boli i czy jest r騜nica pomi璠zy dowi您anymi w這sami a tym zabiegiem w HM. Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedz. Mam nadzieje ze do rozmowy dolacza sie inni bo im wiecej opini tym lepiej.

M霩g - 2005-11-29, 08:10

No to i ja sie do陰cze. Widzia貫m Osta這wska na zdj璚iu i powiem tylko tyle: wko鎍u kobieta ma normalne wlosy, bo jak sie kiedy obcie豉 do serialu to pozal sie boze. Teraz wyglada cudownie.
swarovski - 2005-11-30, 13:41

W dziale ZNANI jest Pani Wrzesi雟ka, teraz naprawd pi瘯nie wygl康a, wcze郾iej mia豉 straszne szkuty :kwasny: . Z tego co widzia貫m to Adrianna Gerczew te mia豉 robione. Chyba Miss byla
Ajda - 2005-11-30, 13:50

wexel napisa/a:
pokazalem wlasnie mojej zonie, jest zachwycona. nasuwa si nam zatem kilka pyta.
Jaki by koszt zabiegu, czy to boli i czy jest r騜nica pomi璠zy dowi您anymi w這sami a tym zabiegiem w HM. Z g鏎y dzi瘯uje za odpowiedz. Mam nadzieje ze do rozmowy dolacza sie inni bo im wiecej opini tym lepiej.

Koszt zabiegu uzale積iony by od moich preferencji, cena zaczyna si od 3 tysi璚y z這tych.
Zabieg nic mnie nie bola, tam si nie u篡wa skalpela!!!
R騜nicy jak sam widzisz nie ma najmniejszej, w這sy s wspania貫. Zam闚 film od nich, wszystko jest dok豉dnie pokazane i opisane. Teraz wysy豉j film z osobami znanymi.
Mo積a te zam闚i :) , sama by豉m ciekawa co to jest bo Pani z sekretariatu zadzwoni豉 i mi zaproponowa豉. Czekam i zobaczymy co to b璠zie :) .....

MonaLiza - 2005-12-01, 15:06

swarovski napisa/a:
W dziale ZNANI jest Pani Wrzesi雟ka, teraz naprawd pi瘯nie wygl康a, wcze郾iej mia豉 straszne szkuty :kwasny: . Z tego co widzia貫m to Adrianna Gerczew te mia豉 robione. Chyba Miss byla

Dzis dosta豉m p造te CD i jest tam jeszcze Anna Popek :) .... nie ma jej na stonie internetowej.
To ta co wystepuje w tym programie "ZA荅 SI".... wygl康a 鈍ietnie

wexel - 2005-12-01, 17:42

Ajda, a jak dlugo czekalas na zabieg? dzis zam闚i貫m katalog wraz z p造tami DVD.
Jeszcze jedno pytanie i nie bede cie meczyc. Czy mialas okazje rozmawiac z osobami po zabiegu :P na miejscu w Klinice?

Ajda - 2005-12-01, 23:59

elo

na zabieg czeka豉m ok. 3 miesi帷e, ale za drugim razem by造 to dwa miesi帷e. Tak, mia豉m okazje rozmawia z innymi pacjentami. Na zabiegi jest sporo os鏏. W ko鎍u oni tylko robi w Polsce takie rzeczy, na takim wysokim poziomie.

foka - 2005-12-03, 18:58

witam, a powiedz mi Ajda czy daja jakies znizki bo nie jestem zbyt majetna :( ....
Ajda - 2005-12-04, 18:59

Pan, kt鏎y przeprowadza konsultacje jest niezwykle mi造m i uprzejmym cz這wiekiem. Rzadko si spotyka ludzi, kt鏎zy nie chc naci庵n望 a pom鏂. Dlaczego to pisz? Bo jak by豉m pierwszy raz to stanowczo mi odradzi wykonywania nowej fryzury. Dlaczego? Bo mia豉m jeszcze wystarczaj帷 ilo嗆 w這s闚 i nie by這 konieczno軼i robienia uzupe軟ienia. Dopiero po trzech latach przyjecha豉m ponownie i wtedy si zdecydowa豉m. Mia這 to sens.
Ja dosta豉m zni磬e za zgod na wykonanie zdj耩 i publikowanie ich w reklamach itd....

foka - 2005-12-13, 16:31

um闚i豉m si na konsultacj w styczniu :) , zobaczymy co z tego wyniknie
Ajda - 2005-12-13, 19:51

a widzia豉 materia造 reklamowe?
foka - 2005-12-14, 09:55

jasne, najlepszy jest ten nowy film z Osta這wsk :) .
Ajda - 2005-12-14, 19:03

a Popek? Moim zdaniem wygl康a 15 lat m這dziej.
foka - 2005-12-14, 20:27

Ogl康a豉m ju ten film dwa razy, jest na prawd 鈍ietny, szkoda tylko 瞠 cen nie podaj, ale moim zdaniem odm這dzenie o 15 lat jest warte wszystkich pieni璠zy :P .
wexel - 2005-12-14, 20:29

te si um闚i貫m z 穎nk na konsultacje :D , jak z niej si zrobi zajebista laska teraz to i ja pewnie b璠 musia sobie zapewni max fryzurke bo jest kiepskawo z w這skami :mad: :mad: :mad:
foka - 2005-12-18, 08:31

moim zdaniem facet 造sawy jest sexy :) , aczkolwiek nie jest to regu陰.
danutaW - 2005-12-26, 21:39

M鎩 m捫 造sia :( . Mia przeszczep, najpierw stripa 5 lat temu, wygl康a這 to fatalnie. Kazali mu g這we posypywa jakim proszkiem na zwi瘯szenie obj皻o軼i w這s闚. Wygl康a這 to tak fatalnie 瞠 szkoda gada. P馧 roku temu mia zabieg w HM. Jeste鄉y bardzo zadowoleni. Z ca喚go serca Panu Ryszardowi dzi瘯ujemy, na FORUM PUBLICZNYM :) !!! Przywr鏂i Pan m篹owi i mi rado嗆 z 篡cia, a przede wszystkim normalne samopoczucie.
Pozdrawiamy z Zielonej G鏎y

Ala54 - 2005-12-28, 20:05

a czy osoby po plackowatym te mog skorzysta z ich us逝g? niestety teraz dotkn窸a mnie ta choroba :( . Na stronie nie dopatrzy豉m si tego.
foka - 2006-01-05, 21:46

jasne 瞠 robi, wejd w przyk豉dy zabieg闚 a potem uzupe軟ienia ca趾owite.
Ala54 - 2006-01-08, 22:03

No widzia豉m, wygl康a to zupe軟ie naturalnie. Szuka豉m te innych firm, ale patrz帷 po tym kto korzysta z ich us逝g mo積a i嗆 w ciemno. Chyba um闚i si na konsultacj i zobacze co z tego wyniknie.
foka - 2006-01-10, 06:07

jutro mam konsultacje w wawie, zobaczymy co z tego wyjdzie :/ .
zdam relacje.

Ala54 - 2006-01-10, 19:18

i jak po? by豉? jakie wra瞠nia? Nadal si waham :( .....
foka - 2006-01-10, 19:50

tak, by豉m na konsultacji, szczerze? przeros這 to moje oczekiwania, po feralnych spotkaniach z pseudo perukami, dopinkami i dowi您ywaniem, ten system na prawd jest 鈍ietny. Nie dziwi si wcale 瞠 skorzysta豉 z tego np. Osta這wska czy Ania Popek.
Zabieg mam mie kwiecie/maj. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Obecnie mam kolor w這s闚 blond, nowe w這ski te b璠 blond, tyle 瞠 z odcie ciemniejszymi pasemkami.

kokoszanel - 2006-01-30, 14:55

by豉m, zrobi豉m, jestem bardzo zadowolona. Wcze郾iej stosowa豉m r騜ne treski, ale nic nie by這 tak lekkie i naturalne jak w這sy od nich. Jak kto jest zainteresowany to prze郵e foteczki :P ..... Moj kole瘸nk te nam闚i豉m. Zadowolone jeste鄉y obie z zabiegu.
Zastanawia mnie jedna rzecz tylko. Wczoraj s造sza豉m w radiu, 瞠 facetowi w Katowicach podczas tego zawalenia zerwa這 mu sk鏎 z g這wy. Ciekawe czy oni by si podj瘭i takich uzupe軟ie...

walker - 2006-02-02, 16:15

pewnie tak, bo przypuszczalnie wygl康a to jak 造sienie plackowate tyle 瞠 z zerwan sk鏎. my郵e 瞠 najpierw rany si musz zagoi a p騧niej mo積a co my郵e dalej. Widzia貫m na ich stronce prokurator oblan kwasem i go軼ia z hali stoczni gdanskiej. wyglada to naprawde naturalnie.
canvas - 2006-02-04, 14:47

Ja skorzysta貫m z us逝g kliniki blisko 14 lat temu. Zabieg, kt鏎emu si podda貫m, nie tylko zmieni m鎩 wygl康, ale przede wszystkim osobowo嗆. Metoda ta jest na tyle pewna, 瞠 leczy dog喚bne kompleksy. Kto nigdy nie utraci w這s闚, tego nie zrozumie.
Samo u篡tkowanie jest praktycznie bezproblemowe, ale...dla cz這wieka kt鏎y chce po鈍i璚i czas w celu zadbania o sw鎩 wygl康. Nic nie przychodzi za darmo, wi璚 i o nowe w這sy trzeba dba. Odrobina staranno軼i odbija si pozytywnie na kondycji w這s闚 i czasie ich u篡tkowania.
Polecam

foka - 2006-02-04, 15:34

a mia貫 wykonywany raz czy kilka razy? bo ja ju czekam na nowe w這ski i nie wiem czy efekt faktycznie b璠zie dog喚bnie zmieniaj帷y moj psychik :) ....
canvas - 2006-02-05, 14:31

Jedno z drugim nie ma nic wsp鏊nego. Swoj "drug" fryzur mo瞠sz przenosi trzy, cztery, a nawet pi耩 lat. A co do spodziewanego efektu, to powinna otrzyma szczeg馧owy opis w klinice. To co mnie przekona這 wiele lat temu, to wyt逝maczenie i prezentacja tej metody na osobie w豉軼iciela firmy. Czy zmieni to Twoj psychik - nie wiem. Sama na pewno rozwa瘸sz co chcesz zmieni w swoim zyciu, co powinno sie w nim wydarzy jak ju b璠ziesz po. W這sy to tylko klucz do realizacji tego zamierzenia.
OLISA - 2006-02-13, 18:04

Ajda napisa/a:
Witam

jezeli masz jakies watpliwosci to nie miej zadnych. Sama skorzystalam z ich metod

:przestraszony: :przestraszony: :przestraszony: ..

kokoszanel - 2006-02-14, 07:19

? reklama? :/ ....przecie to forum, ludzie maj tu prawo wyra瘸 swoje opinie, negatywe b康 pozytywne.....a to 瞠 s dobre znaczy 瞠 to reklama? dziwne masz postrzeganie 鈍iata. Sama mam fryzure wykonan u nich i w cale nie twierdze aby to by豉 peruka. Nie ma to z peruk nic wsp鏊nego, dlatego nie wprowadzaj zam皻u prosze ;) . Poza tym, czy np. Osta這wska albo Popek :P , pozwoli豉 by sobie na peruke :/ , nie wydaje mi si.
OLISA - 2006-02-16, 21:56

P造tke mam star..w kt鏎ej pani Osta這wska zaznacza wyra幡ie, 瞠 nowe w這sy s dla potrzeb sztuki, chwilowe....Mo瞠 si myle..Ale ko這 tej firmy kr璚e si ju troche... Za dwa tygodnie jade na narty do SZczyrku, czyli w ko鎍u dotre na konsultacje, bo marze o normalnych w這sach ju sto lat, bo przez moje ju d逝go si m璚ze....i 豉duje kase w cuda////Bardzo bym Ci prosi豉 droga Koko, aby odezwa豉 si na m鎩 mail(Olisa0wp.pl).....Pozdrawiam i ju nie bede wprowadza zam皻u...ale si odezwij!!!!!!!!!
supermaniek5 - 2006-02-17, 07:29

m鎩 znajomy by w klinice i zdecydowanie mu odradzono stosowanie ich metod, aczkolwiek facet bardzo chcia. No wiecie. Ego.... Osobiscie uwazam ze ma na lbie cala mase wlosow i nie potrzebuje miec wiecej, prawie jak kobieta sie czasem zachowuje. Ciagle ma malo :P .
adamwp - 2006-02-18, 09:42

Wi瘯szo嗆 z Was zachwyca si t metod. Ja powa積ie my郵 o wyborze jej i niedawno rozmawia貫m o tym z 2 dermatologami. Przy 造sieniu m瘰kim i dodaniu nowych w這s闚 trzeba je raz na kilka dni-tygodni po prosu odkleja i zdejmowa, a w豉sne pod spodem goli na zero. Dla mnie by這by to bardzo uci捫liwe, poza tym oznacza to, 瞠 jest to po prostu peruka przyklejana do sk鏎y g這wy.
Skoro to taka 鈍ietna metoda, mam pro軸 do os鏏 po zabiegu: czy musicie co pewien czas "demontowa" te w這sy i czy to po prostu rodzaj peruki? Jak rosn w豉sne w這sy pod tym implantem?
Dzi瘯i za odp.

OLISA - 2006-02-19, 12:34

I w豉郾ie o to mi chodzi...瞠 to bardziej profesjonalna peruka...Jest jeszcze kilka innych metod doczepiania nowych w這s闚..na klipsy i spinki..itd..I 軼i庵a..to trzeba wystarczy zadzwoni do kliniki..i odpowiedz na pytanie na temat 進庵ania, bo musz, nie bed k豉ma.Mi pan powiedzia,瞠 oczywi軼ie, 瞠 musze 軼i庵a minium raz w tygodniu do umycia w豉snych w這sow...wi璚 to troche uci捫liwe, 瞠bym musia豉 si chowa...przed niezapowiedzianymi go嗆mi na przyk豉d i montowa w這sy... :zawstydzony: A po drugie to trzeb si庵a, bo si poprostu nizczy i w momncie kiedy bym w tym spa豉 to zu篡這 by sie to po miesi帷u...a 5 z..to nie kosztuje/a w豉sne w這sy jak s przykryte innymi to na pewno nie jest im za rewelacyjnie/////Pozdro.....I dlaczxego nie odzywaj si osoby, kt鏎e robi造 takowy zabieg...??????????????????????????
terespol - 2006-02-20, 08:48

adamwp napisa/a:
Wi瘯szo嗆 z Was zachwyca si t metod. Ja powa積ie my郵 o wyborze jej i niedawno rozmawia貫m o tym z 2 dermatologami. Przy 造sieniu m瘰kim i dodaniu nowych w這s闚 trzeba je raz na kilka dni-tygodni po prosu odkleja i zdejmowa, a w豉sne pod spodem goli na zero. Dla mnie by這by to bardzo uci捫liwe, poza tym oznacza to, 瞠 jest to po prostu peruka przyklejana do sk鏎y g這wy.
Skoro to taka 鈍ietna metoda, mam pro軸 do os鏏 po zabiegu: czy musicie co pewien czas "demontowa" te w這sy i czy to po prostu rodzaj peruki? Jak rosn w豉sne w這sy pod tym implantem?
Dzi瘯i za odp.

Musze przyzna 瞠 po przeczytaniu twojego listu poczu貫m si tak samo jak 5 lat temu kiedy walczy貫m z problemem wypadania w這s闚 , 造sienia. Niestety moja walka si璕n窸a du穎 dalej ni twoje wizyty u dw鏂h dermatolog闚. Je瞠li chcesz to przedstawie ci po kr鏒ce jak dr捫y貫m i nadal dr捫e ten temat.

W這sy zacz窸y mi wypada ju b璠帷 na trzecim roku studi闚. Wiadomo jak wa積e s dla m這dego cz這wieka w這sy. Pierwsze co zrobi貫m to poszed貫m do kliniki dermatologi w Warszawie. Wizyta trwa豉 nad wyraz krutko, poniewa lekarz powiedzia mi 瞠 z 造sieniem nie da si wygra medycyn ;) . Wyda這 mi si to do嗆 dziwne jakim cudem nikt na 鈍iecie nie wymy郵i nic na 造sienie. Przecie jest na 鈍iecie tyle 造sych glac. Nie czekaj帷 d逝go wybra貫m si do kolejnego dermatologa. Jak na ironie ten powidzia to samo. :szok:
Nie podda貫m si i uda貫m si do trzeciego aby w ko鎍u kto zacz掖 mnie leczy chemi. Na wizycie dosta貫m nadziej i lekarz przepisa mi najpierw Regaine. Nie ukrywam, 瞠 w這sy przesta造 wypada, ale jak to dla studenta brak這 mi pieni璠zy na dalsz terapi.
W這sy przesta造 rosn望 :( , meszek znikn掖. TRzy miesi璚zna przerwa i ponownie zacz掖em bra lek, tym razem by to jaki w這ski odpowiednik propeci. Niestety okaza這 si, 瞠 moje Libido spad這, jest to efekt uboczny stosowania tego leku.
P馧 roku temu stosowa貫m te loxon, ten mocniejszy z USA, ale to co si z moj pikaw dzia這 to nie wnikam.

Zacz掖em wi璚 zbiera kase na przeszczep. Impreza droga. Zrobili mi Stripa, 1200 graft闚.
Efektu nie b璠 komentowa. Fakt, w這sy najpierw wypad造, potem odros造. Mia貫m nawet co zaczesywa :zawstydzony: , posypa貫m topiciem i by這 ca趾iem ca趾iem, ale moja rado嗆 trwa豉 stosunkowo kr鏒ko, poniewa 造sienie nadal post瘼owa這.

Z racji 瞠 jestem sprzedawc handlowym jestem w ci庵造m kontakcie z lud幟i. Wygl康 odgrywa niebagateln role. W przypadku kiedy moje w這sy by造 marne to i sprzeda by豉 niska. Jak komu zaczn wypada w這sy to dopiero wtedy poznaje ich znaczenie i jak jest postrzegany przez innych.

S造sza貫m wiele opini na temat kliniki Handsome Men, ale sam zdecydowa貫m si na konsultacj. Jest wiele metod, kt鏎e stosuj. Ka盥a zale篡 od tego ile ci w這s闚 pozosta這.
Taki dermatolog kt鏎y ci jakie szcz徠kowe informacje udziela musi nie by wtajemniczony w wszystkie szczeg馧y ich metod, a 鄉iem przypuszcza 瞠 nie jest. S r騜ne typy 造sienia m瘰kiego, ka盥y z nas jest przecie inny. Zdecydowa喚m si na ich metod, poniewa z tych wszystkich, kt鏎e do tej pory stosowa貫m jest ona najlepsza! A wierz mi 瞠 zastanawia貫m si nawet nad kastracj ;) .

Nie chce tu robi 瘸dnej reklamy i sia propagandy, ale nie ukrywam, 瞠 nie jest to rozwi您anie najbardziej mi odpowiadaj帷e. Na chwile obecn nadal szukam czego lepszego. Chce mie swoje w豉sne rosn帷e w cebulkach w這sy.
Stosowa貫m prze r騜ne leki, podda貫m si nawet przeszczepowi, i 瘸dna z tych metod nie da豉 mi takiej swobody 篡cia jak mam teraz.

Nigdy, prze nigdy nie zdecydowa豚ym si na za這瞠nie peruki czy tupetu. To rozwi您anie dla DESPERATOW!!!! Ich metody nie maj z tym nic wsp鏊nego.

Moim skromny zdaniem przysz這嗆 le篡 w klonowaniu naszych w豉snych w這s闚. W闚czas chirurg, kt鏎y b璠zie robi przeszczep nie jest ograniczony ilo軼i w這s闚 i wtedy efekt b璠zie zaje...... :) Czyta貫m na jakim ameryka雟kim forum, 瞠 GenHair ma zamiar robi pierwsze pr鏏by kliniczne ju w 2012 roku! Ja osobi軼ie czekam na tego typu zabiegi. Je郵i tw鎩 problem nie jest a tak wielki to zdecydowanie radze aby poczeka, zbiera pieni康ze i zdecydowa si w豉郾ie na taki zabieg. Ja czekam zniecierpliwiony i na pewno poddam si temu zabiegowi.

Jaki czas temu chcia貫m zdecydowa si na FUE, ale niestety koszt zbyt du篡. Efekty widzia貫m i mog powiedzie 瞠 s dobre, ale uzale積ione tak瞠 od naszych w豉snych oczekiwa. Tylko 瞠 造sienie od conajmniej kilku lat musi by zatrzymane. W Polsce na chwil obecn tego nie robi.

Najlepszym sposobem na 造sienie jest pogodzenie si z nim. Trudno to sobie wyt逝maczy, ale najpro軼iej ogoli si na glace i po problemie. Sam kiedy tak zrobi貫m, ale kiedy szef mnie zobaczy to o ma造 w這s nie wylecia貫m z pracy. My郵e 瞠 powiniene pojecha na konsultacj i sam zdecydowa czy tego chcesz czy nie. Do takiej decyzji trzeba dojrze.

Droga OLISO, pragn ci wyci庵n望 z powielanego wielokrotnie b喚du. Zabieg mia貫m wykonany tylko raz, a od tego czasu min窸y 4 lata i moje w這ski s w 95% w idealnym stanie. Jak dbasz tak masz. Nale篡 dok豉dnie pozna co to jest peruka, treska czy tupet.
Zanim zdecydowa貫m si na ich metod to dok豉dnie prze郵edzi貫m i analizowa貫m r騜ne, r騜niaste metody. By貫m w kilku polskich perukarniach, na ko鎍u pojecha貫m do nich. Moje wyobra瞠nie na temat ich metod zupe軟ie si zmieni這. Co ja tu b璠 pisa, trzeba pojecha i samemu si zapozna i ewentualnie podj望 decyzj na TAK lub NIE. Wyb鏎 zawsze nale篡 do ciebie. Mnie nikt do niczego nie namawia, w豉軼iciel rzetelnie przedstawi mi wszystkie szczeg馧y ich metod. Nie zdecydowa貫m si na pierwszej wizycie. Przemy郵a貫m temat i pojecha貫m drugi raz. Wielkim plusem jest to 瞠 w czasie trwania konsultacji maj te zabiegi. Mo積a porozmawia z osobami przed i po zabiegu.

Nadal czego szukam, nie tylko w Polsce, ale i na zagranicznych forach. Jak co nowego si pojawi to na pewno o tym si ludzie dowiedz.

Jak by by jaki cudowny lek to pewnie bym go sprzedawa :P .
pzdr.[/scroll]

OLISA - 2006-02-20, 21:42

Dzi瘯i za odp..Bardzo nawet dzi瘯i...Ale widze, ze koniecznie musze pojecha i zobaczy sama jak wygl康a ,,monowanie' w這sk闚 HM/////POZDRAWIAM wszystkich, kt鏎zy my郵 cz窷ciej o w這skach ni o czym kolwiek innym....A przecie to takie w sumie ;niedorzeczne :)
foka - 2006-03-29, 19:57

witajcie, do嗆 d逝go nic nie pisa豉m, ale w ko鎍u si prze豉ma豉m. By豉m, zrobi豉m i jestem na chwil obecn zadowolona, zobaczymy co b璠zie dalej w praktyce i w "praniu". Jak co z貫go si zacznie dzia to od razu napisze.
wexel - 2006-05-04, 05:53

foka napisa/a:
witajcie, do嗆 d逝go nic nie pisa豉m, ale w ko鎍u si prze豉ma豉m. By豉m, zrobi豉m i jestem na chwil obecn zadowolona, zobaczymy co b璠zie dalej w praktyce i w "praniu". Jak co z貫go si zacznie dzia to od razu napisze.

witaj "foczko", mo瞠sz mi powiedzie jak po tym okresie czasu sprawuj si twoje nowe w這sy? Moja 穎na ju te ma wykonane, chcia豚ym pozna twoj opinie czy jeste zadowolona. To do嗆 dla nas istotne :) . Powiedz mi czy nie ma sytuacji 瞠 wychodz ci nadmiernie w這sy, czy nie masz podra積ie sk鏎y, czy w這sy nie trac koloru i czy przez ten czas w這sy wygl康aj jak nowe.

pozdro.

maxx - 2006-05-05, 20:21

czesc. mozecie powiedziec na czym dokladnie polega ten zabieg. z gory dzieki
terespol - 2006-05-05, 21:57

potrafisz czyta forum? zobacz sobie na ich stron internetow to si dowiesz. Ja wystarczaj帷o opisa貫m postem powy瞠j wi璚 nie zadawaj g逝pich i zupe軟ie nie na miejscu pyta :zalamany: :przestraszony:
foka - 2006-06-03, 11:31

wexel napisa/a:

witaj "foczko", mo瞠sz mi powiedzie jak po tym okresie czasu sprawuj si twoje nowe w這sy? Moja 穎na ju te ma wykonane, chcia豚ym pozna twoj opinie czy jeste zadowolona. To do嗆 dla nas istotne :) . Powiedz mi czy nie ma sytuacji 瞠 wychodz ci nadmiernie w這sy, czy nie masz podra積ie sk鏎y, czy w這sy nie trac koloru i czy przez ten czas w這sy wygl康aj jak nowe.

pozdro.

witaj, p鏦i co to jestem zadowolona, jedyny mankament to to, 瞠 wszystkie kole瘸nki mi zazdroszcz :P co mnie bardzo wkurza. A tak na powarznie to narazie nic z貫go si nie dzieje. Jestem zadowolona, ale wydaje mi si 瞠 to narazie zbyt kr鏒ki okres czasu. Poczekamy zobaczymy.

A z czego jestem zadowolona to mo磧iwo嗆 robienia koka :P i warkoczyk闚, kt鏎e s sexi :D .........

造sek - 2006-06-15, 02:14

czolem. jestem wstepnie zainteresowany zabiegiem w klinice HM. Zapoznalem sie z materialami przeslanymi mi przez firme oraz znalezionymi w internecie na ich temat. Mam 2 konkretne pytania na ktore nie udalo mi sie znalesc odp:

Cena zabiegu ksztaltuje sie od 3000pln w gore, ale czy ktos moze mi napisac maxsymalna gorna granice ceny za nowe sztuczne wlosy wykonane w HM? Tak wiem, ze jest to kwestia indywidualna i dopiero po zobaczeniu moich wlosow na konsultacji bedzie sie mozna okreslic co do ceny... Klopot w tym ze nie jestem zbyt majetny i nawet te 50pln na konsultacje to dla mnie spory wydatek :/

ile Wy daliscie za swoje wlosy?
wygladam tak: jestem rocznik 1985 i mam typ lysienia Nw. 5A (brak wlosow na przedzie glowy, a na czubku tylko wlosy resztkowe). brunet, wlosy europejskie lekko krecone.

dziekuje pozdrawiam - 造sek

foka - 2006-06-15, 09:53

witaj, tak, to prawda, ceny s r騜ne. Moja znajoma p豉ci豉 np. 7500 z ale zbi豉 cene o 1500 z :P bo zgodzi豉 si na wykonanie zdj耩. Co do trwa這軼i to podczas zabieg闚, kt鏎e si u nich odbywa造 rozmawia豉m z osobami, kt鏎e mia造 wykonywan fryzur po 7 latach! Wszystko zale篡 od tego jak dbasz o nowe w這sy i jaki ich rodzaj wybierzesz.

By造 te osoby, kt鏎e dostawa造 zdecydowane zni磬i wykonuj帷 kolejny zabieg. By豉 np. babka do嗆 bogata mi si wydaje, kt鏎a robi豉 sobie w這sy co dwa lata. Nie wnika豉m po co, ale m闚i豉 瞠 pierwszy raz p豉ci豉 co ko這 7k a teraz 4k. Czyli nie s zdziercy bo robi kolejne fryzurki zdecydowanie taniej.

Ja osobi軼ie mia豉m do czynienia z pewn firma w Polsce, nie chce pisa o niej z造ch rzeczy, ale wspomnienia mam nie najlepsze. Jak to m闚i co tanie to drogie, i te ja tak uwa瘸m. Oni s na rynku od bardzo dawna, i robi to profesjonalnie.

pzdr.

red_dress - 2006-07-04, 14:28

witam :) jestem bardzo zainteresowana t klinik handsome man i mam kilka pyta. chcia豉m si dowiedzie czy po wykonaniu uzupe軟ienia oni naucz jak nale篡 zdejmowa "nowe w這sy" i je powt鏎nie zak豉da czy nale篡 do nich je寮zi? bo z tego co si dowiedzia豉m nale篡 to uzupe軟ienie co jaki czas zdejmowa. i jeszcze mam jedno pytanko kt鏎a z metod jest bardziej kosztowna: pe軟e uzupe軟ienie czy zag瘰zczenie przez kt鏎e s przeplatane w豉sne w這ski? wydawa by si mog這 瞠 pe軟e ale wola豉bym si spyta :P bardzo prosi豉bym o pomoc
pozdrawiam

foka - 2006-07-04, 19:02

red_dress napisa/a:
witam :) jestem bardzo zainteresowana t klinik handsome man i mam kilka pyta. chcia豉m si dowiedzie czy po wykonaniu uzupe軟ienia oni naucz jak nale篡 zdejmowa "nowe w這sy" i je powt鏎nie zak豉da czy nale篡 do nich je寮zi? bo z tego co si dowiedzia豉m nale篡 to uzupe軟ienie co jaki czas zdejmowa. i jeszcze mam jedno pytanko kt鏎a z metod jest bardziej kosztowna: pe軟e uzupe軟ienie czy zag瘰zczenie przez kt鏎e s przeplatane w豉sne w這ski? wydawa by si mog這 瞠 pe軟e ale wola豉bym si spyta :P bardzo prosi豉bym o pomoc
pozdrawiam

Witaj, oni musz ci to pokaza wszystko :P , jak by tego nie robili to by by豉 totalna fuszerka.
Wszystko Ci poka膨, nie ma konieczno軼i ponownie do nich je寮zi. Wszystko b璠ziesz robi sama. Co do ceny to generalnie s r騜ne. Siateczki nie polecaj, aczkolwiek o niej pisz. Jak si zgodzisz np. na zdj璚ia to zni磬a Ci czeka.

pzdr.

red_dress - 2006-07-04, 20:35

dzi瘯i foka ;) tylko ja nie zrozumia豉m tego z t siatk :( ja my郵a豉m 瞠 obie rzeczy s na siateczce ale Tobie chodzi這 o to zag瘰zczenie tak? ja przepraszam 瞠 tak g這w zawracam ale dzwoni豉m do nich, sekretarka stwierdzi豉 瞠 jak chc si wi璚ej dowiedzie to mog mi materia造 wys豉. i jeszcze ostatnie pytanko czy to na prawd nie ma 涉DNEGO z貫go wp造wu na w豉sne w這sy?
foka - 2006-07-05, 06:20

nie ma za co. Odpowiadaj帷 na Twoje pierwsze pytanie - tak.
Powinna sobie zam闚i te materia造, wydaje mi si 瞠 uzyskasz w nich odpowiedni ilo嗆 informacji. Aczkolwiek 100 % mo積a tylko na konsultacji, wiele os鏏 tego nie rozumie bo my郵 瞠 telefonicznie wszystko wyt逝macz. Zbyt wiele czynnik闚 sk陰da si na wykonanie takiej fryzury :) . Gdyby co si dzia這 z moimi w豉snymi to ju bym o tym dawno tu napisa豉 :P . Lepiej uprzedza innych ni pakowa ich w bagno. Ja nie mog narazie nic z貫go powiedzie. No mo瞠 tylko to 瞠 w lecie musze je zafarbowa, no ale w sumie swoje i tak kiedy zawsze farbowa豉m.

maly_pwr - 2006-07-12, 21:37

Foka mam tylko jedno pytanie. Prosze odpowiedz mi.
Wiem ze jestes po zabiegu w Handsome Man.
Chodzi mi mianowicie o to ze te nowe wloski czyli tkzw implanty sa na powiedzmy 5 - 7 lat. I przez te 5 czy 7 lat postepujemy z nimi normalnie jak z wlasnymi, ale nie sciagamy ich z glowy bo to nie peruka czy tupet(sami tak twierdza). Po prostu sa one na stale przymoowane do naszej skory g這wy oczywiscie za pomoca tej siatweczki ktora jest jakby splatana z nasza skora glowy.

foka - 2006-07-13, 05:17

nie wiem po ile razy mo積a zadawa to samo pytanie. Przecie na ich stronie jest wszystko dok豉dnie opisane. Nie zadawaj pyta na kt鏐 sam mo瞠sz znale潭 odpowied.
Jak ci bardzo zale篡 to si doszukasz ;) i uzyskasz odpowied z materia堯w, kt鏎e wysy豉j.
Dla mnie bynajmniej to by這 oczywiste.

maly_pwr - 2006-07-13, 09:38

foka chodzi mi o to ze znalazlem i ze wydaje mi sie ze nie trzweba nic sciagac bo to nie peruka. WIesz ja juz sam nie wiem:).Dlatego pytam sie osoby ktora korzystala z ich uslug. a przeciez nie jest CI ciezko napisac TAK LUB NIE:).

Ale z tego co wiem to jestes bardzo zadowolona:)
Pozdrawiam

foka - 2006-07-13, 15:15

ja mam wykonane tak metod, kt鏎a nie wymaga zdejmowania. Peruka to takie co co przymocowujesz do g這wy i wida r騜nice :) . Peruka nie daje ci mo磧iwo軼i stylu i formy.
No i przede wszystkim czujesz si w tym nie swojo. Ja nie czuje 瞠 mam cokolwiek na g這wie :) .

Musisz si liczy z tym, 瞠 na forach pisz generalnie niezadowoleni :) i mnie to wcale nie dziwi. Sama tu napisa豉m bo jak b璠zie co nie tak to na pewno napisze i ostrzege, ale p鏦i co nie mam do tego powod闚.

red_dress - 2006-07-13, 15:23

ehh Foka przepraszam 瞠 tak truj :P ale chcia豉m Ci spyta je郵i mo積a oczywi嗆ie ile Ty za swoje zap豉ci豉 i jaka d逝go嗆 kolor oraz g瘰to嗆 je郵i mo積a jako opisa czyli to od czego zale篡 cena. wem 瞠 u mnie b璠zie inaczej bo to do ka盥ego si dobiera ale tak ori皻acyjnie :) i pyta豉m si jak dzwoni豉m czy wykona te mo積a w wawie ale zapomnia豉m bo przej皻a by豉m sytuacj :/ wi璚 czy trzeba na zabieg do bielsko bia貫j(chyba) czy do wawy te tak jak na konsultacje?

[ Dodano: 2006-07-13, 17:03 ]
ju wiem w wawie te robi, ciekawe tylko czy trzeba te tyle samo czeka w obu miejscowo軼iach :zalamany:

foka - 2006-07-13, 17:41

nie ma za co :)

co do moich w這sk闚 to gdzie chyba pisa豉m. Jestem blondynk, teraz te jestem blondynk ale mam wykonane na w這sach pasemka.

Co do ceny to zap豉ci豉m 5200 z. Utargowa豉m 400 z z 5600. Z tego co wiem to zabiegi wykonuj tu i tu wi璚 nie trzeba jecha specjalnie do jednego z miast.
Nie odpowiem ci czy trzeba czeka tak samo. Sekretarka raczej powinna ci powiedzie ile si czeka.

red_dress - 2006-07-13, 18:43

heh nie no wiem wiem to by這 takie pytanie retoryczne bo jak si pyta豉m to mi powiedzieli 瞠 obecnie to ok p馧 roku :przestraszony: a jakiej masz d逝go軼i w這ski? mi o tym jak si spyta豉m ile by kosztowa這 to co bym chcia豉 mie to powiedzia豉 瞠 ok 10 tys :( no ale trudno nic nie poradz :)

[ Dodano: 2006-07-13, 22:13 ]
a w豉郾ie je郵i kto z os鏏 kt鏎e skorzysta造 z handsome jeszcze m鏬造 napisa ile zap豉ci i za jak d逝go嗆 oraz kolor to by豉bym wdzi璚zna :)

maly_pwr - 2006-07-15, 10:18

Ja osobiscie chyba poczekam na cos takiego jak GEN Hair czyli klonowanie naszych wlasnych zdrowych wloskow. Chociaz to pewnie za ladnych pare lat.
foka - 2006-07-15, 16:29

Musisz rozr騜ni klonowanie z zag瘰zczeniem w這s闚. Bo nie jeste w stanie poprawia natury, no mo瞠 troszke jak narazie. A niestety chirurgia niesie za sob wiele negatywnych skutk闚. Sama jestem po 3 operacja ;) w tym jednej kr璕os逝pa i dw鏂h g這wy wi璚 co o tym wiem.

Ja negatywnymi opiniami bym si nie sugerowa豉. Przy zakupie Mazdy MX6 poczyta豉m troche na grupach dyskusyjnych przez google i mi si odniechcia這 bo ludzie pisali jaka to tragedia i wog鏊e :( , ale w ko鎍u zdecydowa豉m si i samochodzik ma 7 lat i nic si z nim prawie nie dzieje i jestem z niego bardzo zadowolona. Generalnie ludzie na forach pisz niezadowoleni bo nie znalaz豉m o tym autku ani jednej pozytywnej :( .

Kobieta 造sa czy z przerzedzonymi w這sami m鎩 drogi nie mo瞠 czeka tak jak facet, jeste鄉y troche inne ;) .

red_dress - 2006-07-16, 13:44

no dok豉dnie :) niestety jak zwykle kobiety maja gorzej :P ale je郵i rzezczywi軼ie s osoby niezadowolone to wypada這 by si dowiedzie czego wi璚ej o nich bo nie chcia豉bym do nich do陰czy :zalamany: w ka盥ym rozie ponawiam poprzednie pytanie :D
maly_pwr - 2006-07-17, 22:22

Powiem CI foka ze facet czy kobieta to problem jest ten sam. Moze My faceci tak nie mowimy wszystkim o tym ale rowniez nas to bardzo doluje i to psychicznie:(((
foka - 2006-08-16, 10:02

Mo瞠 i masz racj, nie jestem facetem, ale og鏊nie tak si utar這 瞠 ozdob kobiety s jej w這sy. Facet na 造so si ogoli i po problemie.
wexel - 2006-08-30, 20:05

no nie by豚ym tego taki pewien :) , facte te cz這wiek, na 造so nie wszystkim pasuje. Ja np. nie m鏬 bym chodzi na 造so.
foka - 2006-09-14, 14:58

no mo瞠 zbytnio to uog鏊ni豉m, ale jednak wida na ulicach wielu 造sych czy 造siej帷ych.
samuraj - 2006-09-25, 18:53

siemka,

wiecie co, by貫m na tym www.handsome.com.pl i stronka i efekty mi si podobaj, ale mam jedno pytanko, bo nie znalaz貫m tego info tam. Czy Klinika Handsome Men wykonuje fryzury np. takie do pasa, bo moja kobieta marzy o czym takim. Pr鏏owa豉 dowi您ywa, no ale niestety d逝go嗆 nie ta i nie mog jej takich d逝gich i naturalnie wygl康aj帷ych zrobi.
Dajcie zna co i jak jak kto co wie.

pozdro z Dar這wa :]

pietrek - 2006-10-08, 16:54

samuraj napisa/a:
siemka,

wiecie co, by貫m na tym www.handsome.com.pl i stronka i efekty mi si podobaj, ale mam jedno pytanko, bo nie znalaz貫m tego info tam. Czy Klinika Handsome Men wykonuje fryzury np. takie do pasa, bo moja kobieta marzy o czym takim. Pr鏏owa豉 dowi您ywa, no ale niestety d逝go嗆 nie ta i nie mog jej takich d逝gich i naturalnie wygl康aj帷ych zrobi.

Witam!
Z tego co wiem to wykonuj wszelkie rodzaje w這s闚. Nawet jak kobita chce to zrobi jej dready ;) Najlepiej jecha na konsultacj ale z tego co s造sza貫m robi czego dusza zapragnie tylko oczywi軼ie kwestia finansowa.

Ry篡 Stefan - 2006-10-11, 22:06

samuraj napisa/a:
siemka,

moja znajoma, tzn. dziewczyny kole瘸nka zrobi豉 sobie u nich takie w這sy p鏊 roku temu do pasa! Wygl康a zajebi軼ie!!!!! Ma teraz takie jak http://handsome.com.pl/?pl/przyklady/38/7
ta Gerczew. No mo瞠 troszke d逝窺ze, ale wydaje mi si 瞠 nie wiele d逝窺ze.
Jak by co to moge ci da namiar na t kobitke, pewnie ch皻nie ci si pochwali. Wal do mnie na PW.

pawel. - 2006-10-17, 21:39

wiecie moze ile teraz trzeba czeka na konsultacje a potem na zabieg?
foka - 2006-10-31, 11:37

czeka豉m na konsultacje jako dwa miesi帷e, na zabieg trzy, ale jak moja znajoma teraz u nich by豉 to musi czeka d逝瞠j bo maj tyle ludzi. Takim si to cieszy zainteresowaniem.
Ala54 - 2006-11-03, 11:06

czy moze sie ktos mi powiedziec czy takie wlosy mozna tapirowac????
foka - 2006-11-03, 11:41

trwala ondulacja owszem, tapirowanie nie wiem...
walker - 2006-11-04, 20:58

ciekawi mnie co bardziej ni tapirowanie, czy robi te brwi, mam tak znajom, kt鏎a straci豉 brwi na skutek grzybicznych zmian sk鏎nych :(
foka - 2006-11-06, 08:53

brwi i rz瘰 jej nie zrobi, te kiedy o to pyta豉m :( bo moja matka ma w豉郾ie taki poblem, tylko 瞠 straci豉 na stutek oparzenia :(
red_dress - 2006-11-06, 16:39

no rz瘰y to Twoja mama mo瞠 u kosmetyczki sobie dokleja. trzymaja si do嗆 d逝go i nie s zbyt drogie. nigdy tego nie robi豉m ale kole瘸nka na 郵ub chcia豉 mie g瘰te rz瘰y. brwi mo積a tym makija瞠m trwa造m ale chyba nie jest zbyt naturalny efekt gdy si nie mam wog鏊e brwi.
foka - 2006-11-08, 11:52

mo瞠sz mi powiedzie ile to mo瞠 kosztowa?
red_dress - 2006-11-08, 20:07

wiesz nie wiem dok豉dnie bo nigdy czego podobnego nie robi豉m ale je郵i chodzi o brwi to widzia豉m ulotki i kosztuje to ok 300-500 z w zale積o軼i gdzie by si zdecydowa豉 na pewno b璠zie o wiele lepiej wygl康a豉 chocia przy kompletnym braku brwi nie b璠zie to ca趾owicie naturalniewygl康a這, przynajmniej tak mi si wydaje, mo磧iwe 瞠 sie myl;p
a je瞠li chodzi o rz瘰y to niby mo積a w sklepach samemu kupi takie delikatne nie jakie bardzo sztucznie wygl康aj帷e kosztuj ok 15 z ale nie sa z tego co wiem wygodne w u篡ciu i nie jes mam jak d逝go si utzymuj. je瞠li by si zdecydowa豉 w salonie kosmetycznym to wiem od kole瘸nki co ten slub bra豉 瞠 k瘼ka kosztuje ok 2z ale ona mia豉 nie w kepkach robione bo chcia豉 nardziej naturalnie( k瘼ki wcale 幢e nie wygl康aj, kiedy widzia豉m zdj璚ie modelki od razu zauwa篡豉m 瞠 mia豉 kepki doklejane ale bardzo fajnie to wygl康a這, naprawd uroczo) i ona z tego co pami皻am za ca這嗆 zap豉ci豉podajrze 50 czy 60 z wi璚 o wiele bardziej si k瘼ki op豉ca du穎 taniej wychodzi. a co do d逝go軼i utzymania si to m闚i豉 瞠 r騜nie nieby cz瘰to si s造szy 瞠 2 tyg ale jej chyba 3 czy troszeczk d逝瞠j nie pami皻am.
mam nadziej 瞠 troszeczk pomog豉m:)

wexel - 2006-11-09, 09:30

drogi szpas :(
foka - 2006-11-21, 19:09

przyda豚y si sklep na handsome z kosmetykami do w這s闚.
niunia22 - 2007-03-14, 12:05

a ja to jestem po konsultacji nie zadowolona i zadowolona. Pewnie kto z pisz帷ych spyta dlaczego, a bo dlatego 瞠 facet mi ODRADZI wykonanie w這s闚 co mnie najpierw bardzo poirytowa這 i zdziwi這. Wiecie czemu? Bo powiedzia mi 瞠 mam bardzo du穎 swoich w這s闚 i nie powinnam sobie tego robi :( . Te s這wa pad造 w pierwszych pi璚iu minutach rozmowy. Moja kobieca natura jest troch skomplikowana, jak zreszt wielu kobiet :P , no i niestety u鈍iadomi mi facet 瞠 mam problem natury psychicznej a nie brak w這s闚 :zalamany: . I rezultat jest taki 瞠 p鎩de sobie dowi您a w這sy, a potem mo瞠 do pscyhologa albo psychiatry, bo mo瞠 jednak co z psych mam. Jak co to fotki na meila, poka瞠 ile mam w這s闚, sami ocenicie a jak sobie zgrzeje w jakim salonie kosmyki to te poka瞠 hihihi. Oby mi tylko nie obci捫y這 tych w這s闚 kt鏎e mam.

pozdro

taranka - 2010-05-04, 20:27

Ja to mia豉 zrobione w這sy w Handsome Men 3 lata temu i p鏦i co to jestem bardzo zadowolona. Z 造sieniem plackowatym ju troch walcz wi璚 znam do嗆 sporo firm na rynku i ta jest aktualnie najlepsz. Jak kto chce to mog podes豉 foteczki.