Forum.Helox.pl
Helox Community

Religia - Czy spowiadacie się z seksu?

walker - 2005-11-09, 22:03
Temat postu: Czy spowiadacie się z seksu?
Bardzo mnie to ciekawi :) , ja osobiscie nie uznaje to za grzech i sie nie spowiadam z tego....
Kinga. - 2005-11-09, 22:08

Ja nie ...
Ale mój chłopak był przed bierzmowaniem u spowiedzi ( on miał w pierwszej klasie liceum )
No i mówi tak przy spowiedzi :
On: Seks przd ślubem to grzech ??
Ksiądz : Tak
ON : No to się z tego spowiadam
Ksiądz : ...

Sebo - 2005-11-09, 23:37

dajcie spokój musiałbym codziennie albo co drugi dzień do spowiedzi chodzić:P
Wojtek - 2005-11-09, 23:47

Ja nie spowiadam się w ogóle, więc takiego problemu nie mam. Myślę ,ze gdybym chodził do konfesjonału to chyba i tak bym seksu księdzu nie wspominał.
Mózg - 2005-11-10, 07:23

Wojtek napisał/a:
Ja nie spowiadam się w ogóle

Dokładnie. A kiedy się spowiadałem to mówiłem w konfesjonale. Ale i tak robiłem potem to samo. Więc przestałem się spowiadać. Bo po co.

Martina. - 2005-11-10, 14:00

a co księdza obchodzi moje życie osobiste.. bardzo osobiste?
Florka - 2005-11-10, 15:46

Sebo napisał/a:
dajcie spokój musiałbym codziennie albo co drugi dzień do spowiedzi chodzić

To ty dobry jestes :P

Ja się z tego nie spowiadam...nie prześlizgłoby mi się to przez gardło :/

Cwaniak - 2005-11-10, 19:50

po co mam sie spowiadac z seksu ?? wielebnemu sie przykro zrobi ze on ma tylko ksiedza proboszcza a proboszczowi ze ma tylko wikarego ... :) a nie no gosposie jeszcze maja :) no to tam tez niezle jest :)
Sebo - 2005-11-11, 08:48

taaa kiedyś jak rozmawiałem ze znajomym to mi mówił, że właśnie remontują dom syna księdza ich :lol: oni też nie są tacy święci jak mówią mają więcej na sumieniu niż niejedno z nas
Aguś - 2005-11-11, 12:29

Sebo napisał/a:
taaa kiedyś jak rozmawiałem ze znajomym to mi mówił, że właśnie remontują dom syna księdza ich oni też nie są tacy święci jak mówią mają więcej na sumieniu niż niejedno z nas

czyżby coś znaleźli "przez przypadek"? :P ;)

Sebo - 2005-11-11, 12:32

Hashi napisał/a:
czyżby coś znaleźli "przez przypadek"? Jezyk Mruga

ta hehe wiesz matka mojego kolegi z księdzem i paroma innymi osobami upijała się, a ksiądz ją podrywał:P

Monique ;) - 2005-11-11, 16:47

przypomniał mi się kawał do tego

rozmawia dwóch księży:
-wiesz, że mają u nas znieść celibat
-taa, może i zniosą, ale my to już tego nie doczekamy
-no my nie, ale nasze dzieci na pewno :evil:

walker - 2005-11-12, 07:51
Temat postu: re
hahaha, dobre........... nawiasem mówiąc moja koleżanka z klasy jest ponoć córką księdza. Tak mówią WE WSI :P .
Maćko - 2005-11-12, 15:30

kurcze ja do spowiedzi chodze 2 razy w roku. Przed nozym narodzeniem i Na wielkanoc tylko po to zeby babcia widziala i kasa jak zawsze obdarowala :D

Idoac zawsze odwalam wyuczona na pamiec regolke skladajacych sie zawsze z tych samych "grzechow" wychodze i heyah... ide raz do komuni i po klopocie... ;]

supermaniek5 - 2005-11-24, 19:23

Nie spowiadam się wcale. Poza tym co miałbym gadać panu w konfesjonale ile razy i z kim. Dla mnie bez sens. No i jeszcze żałować. A potem odejść i czynić swoją powinność, czyli dalej to samo :) . Bez sensu.
Darth - 2005-11-30, 08:53

A czy seks to coś złego, że trzeba się z niego spowiadać?
Sebo - 2005-11-30, 09:12

Darth napisał/a:
A czy seks to coś złego, że trzeba się z niego spowiadać?

kościół uważa, że przed małżeństwem tak

Martina. - 2005-11-30, 12:25

Sebo napisał/a:
kościół uważa

dużo różnych dziwnych rzeczy. ;]

skiba - 2005-11-30, 14:18

hehe Martina ma racje
Ira6 - 2005-12-01, 11:47

Seks wg kościoła nie jest grzechem.Ale np.zapobieganie ciąży w inny sposób niż tzw.Kalendarzyk Małżeński jest grzechem, inna pozycja niż klasyczna jest grzechem, Przed ślubem jest grzechem i za przeproszeniem zejście z kobiety przed punktem kulminacyjnym też jest grzechem itp.itd.

Z seksu się nie spowiadam tylko z pokus :D

Dziobii - 2005-12-01, 21:44

Heh, o proszę, jacy obeznani w temacie forumowicze ;) Ja sexu jeszcze nie próbowałem i na razie nie zamierzam. Czekam aż się usamodzielnię i - nie daj Boże - w razie wpadki móc samemu utrzymać dziecko. A jeśli chodzi o, ehem..., sex z samym sobą (ale zgrabnie to ująłem ;) ) to nie spowiadałem się i chyba nie będę... Ale i tak ostatnio zacząłem to ograniczać, więc jakaś tam poprawa jest bez mówienia o tym księdzu :D