Forum.Helox.pl
Helox Community

Wenus - zakupy

Michał - 2005-09-10, 14:12
Temat postu: zakupy
Czy to prawda że dziefffczyny kochaja kupować :P ? Poprawia wam to nastrój :P ?
Kinga. - 2005-09-10, 14:39

Ojj ... mi to bez różnicy. A nastroju wcale nie poprawia ... nie lubię czegoś szukac i stać 15 minut w jednym sklepie :P Jak idę na zakupy to patrzę tylko tak ogólnie ... wtedy wybieram tą rzecz, która mi wpadła za pierwszym razem w oko ;)
Nie lubię chodzić z kumpelami na zakupy stoją i porównują dwie bluzki z pół godziny :P

RyBcIa ;) - 2005-09-10, 14:45

Yyy... jasne - nowa bluzeczka zawsze poprawi mi nastrój ;) Często chodze sobie z kumpelą po sklepach - nie zawsze coś kupujemy, raczej wypartujemy, a jeśli już coś nam się podoba wracamy w to miejsce kilka godzin później, lub następnego dnia, ale już z pełną kieszenią :]

Ogólnie mogę powiedzieć, że zakupy poprawiają mi humor ;]

Aguś - 2005-09-10, 15:55

zależy jakie zakupy...

jeśli idziesz do hipermark(i)etu po jakieś żarcie czy cuś to to nie jest zbyt przyjemne ale jeśli chodzi o ciuchy... ;) ja mogę po sklepach łazić godzinami ale tylko jeżeli mam pełny portfelik :P

@grd - 2005-09-10, 22:17

Prawda, która boli po kieszeni...
hoodszy - 2005-09-11, 09:47

dokładnie ;) dziewczyny bez zakupów to jak hmm piwo bez bąbelków 8)
Cytat:
Prawda, która boli po kieszeni...

Dokładnie ;) az za bardzo boli :P a tabletki zadne nie pomogą ;)

bLu - 2005-09-11, 09:50

srednio loobei zakoopy :)
loobei je tylko wtedy, gdy od razu mi sie cos podoba i jest fajne ;]
nieznosze chodzenia godzine za jedna bloozka a tym bardziej nieznalezienia (? :D ) jej w tym czasie, masakraaaaaaa.
ostatnio na siłe byłam ciągana po sklepach przez mojego :P bo juz normalnie nie mogłam ;d mialam dosyc ;P nic mi sie nie podobało ;] nie wiem dla kogo oni to robia :P :P albo jest wstretne albo jak jest w maire ogarniete to mi sie w to cycki nei mieszcza ^_^

Aguś - 2005-09-11, 13:43

bLu napisał/a:
to mi sie w to cycki nei mieszcza ^_^

no to sobie zrób operację plastyczną albo... " cycki se usmaż " :P :P:P ja nie mam tego problemu ;) moje są akurat :D

@grd - 2005-09-11, 14:14

Hashi napisał/a:
no to sobie zrób operację plastyczną

Naturalne piękno niszczyć - ble!

Hashi napisał/a:
cycki se usmaż

Uuu, nowy zwrot, co oznacza?
Hashi napisał/a:
ja nie mam tego problemu

Tylko się cieszyć... (hihi ja też nie mam) :)

Wojtek - 2005-09-11, 14:35

Cytat:

Uuu, nowy zwrot, co oznacza?

To jest tekst z "Killera" :-)

@grd - 2005-09-11, 15:14

Nie pamietam o co chodziło ;)
Aguś - 2005-09-11, 17:15

hehehe.... to chyba nie oglądałeś go wcale :)

no szkoda żebyś miał taki problem :P :P chyba ze jesteś kobietą :?

@grd - 2005-09-11, 22:57

To może oświecicie mnie o co chodziło cio???
Aguś - 2005-09-12, 09:02

chodziło o to że Rysia (wychylając swe... "płuca" z okienka na schodach) proponowała jajecznicę Jurkowi a Siara powiedział "cycki se usmaż" jasne? :) a jak nie to masz jako pracę domową obejrzeć Kilera :P :P
nasty - 2005-09-13, 13:28

ooj poprawaia i to bardzo... no a nieudane zakupy za to bardzo psuja chumor..
tafcio - 2005-09-13, 18:27

ja tez kocham kupowac :P ale potem jestem zły na siebie ze tyle kasy wydałem :/
Aguś - 2005-09-13, 18:33

tafcio napisał/a:
ale potem jestem zły na siebie ze tyle kasy wydałem

najczesciej na cos co do niczego mi sie nie przyda... ja tak mam :/

tafcio - 2005-09-13, 18:45

ja nawet jak mi sie przyda to jestem wsciekły jak podlicze ile wydałem :/
Wojtek - 2005-09-13, 18:58

Ja tez oczywiście lubię zakupy (tylko nie ciuchów) ,ale z reguły zwyczajnie nie mam na nie kasy.
Ale nie wiecie nawet jak jeden duży ,ciepły pączek z czekolada moze poprawić humor, a kasy wiele nie potrzeba. 8)

menta - 2005-09-16, 15:00

Uwielbiam kupowac:D Chociaz denrwuje mnie to wtedy kiedy nie ma rozmariu albo nie pasuje mi kolr wtedy zamiast polepszyc sobie humor mam jeszcze gorszy:9 Ale sam wypad do sklepow to naprawde przyjamnosc:D :P
GoCha - 2005-09-17, 18:34

Ja bardzo lubie chodzic na zakupy....
a jak jest u mnie z humorkiem czy poproawiaja czy nie to bez roznicy
nie udane i tak mi nie popsuja humoru :]

biuna - 2005-09-18, 11:28

kocham zakupy ;D mogłabym chodzic po sklepach godzinamy :P tylko, żebym miała na to wszystko kasę ^^
ale jak mam przypływ gotówki, to... ;> wracam obładowana ;D ;)

Aguś - 2005-09-18, 13:29

biuna napisał/a:
wracam obładowana ;D

ojj tak... :D to jest najlepsze... widzieć owoc ciężkiej pracy ;)

kredka39 - 2005-09-18, 13:36

A ja nie cierpię zakupów... Nie lubię bez potrzeby łazić po sklepach jak moje koleżanki. To zmarnowany czas. Najchetniej, gdy musze coś kupic, weszłabym, zobaczyła od razu to, co chcę kupić i wyszła... To moja idealna wizja zakupów. Trwa może ok. 10min... :]
Aguś - 2005-09-18, 14:31

czasami chyba każdy tak ma... ale od czasu do czasu dobrze jest połazić ok 4 h po sklepie żeby się odstresować od dnia codziennego...
kredka39 - 2005-09-18, 14:40

po 4h ja bym sie dopiero zestresowała...
Aguś - 2005-09-18, 14:49

mnie nie przeszkadzają takie wycieczki :P lubię chodzić... a jeśli już cieszę oko (i ciało) ciuchami to jest coś... :D
kredka39 - 2005-09-18, 14:53

jak kto woli :P
biuna - 2005-09-18, 16:58

Cytat:
to jest najlepsze... widzieć owoc ciężkiej pracy

bardzo ciężkiej i męczącej ;) ale jakiej przyjemnej :hyhy:
Cytat:
ale od czasu do czasu dobrze jest połazić ok 4 h po sklepie żeby się odstresować od dnia codziennego...

ostatnio chodziłam 4,5 H :) )) i wydałam troszku kasy, ale się opłacało :wink:

Irreplaceable - 2006-10-08, 21:37

Michał napisał/a:
Czy to prawda że dziefffczyny kochaja kupować :P ? Poprawia wam to nastrój :P

O nie! Nie znoszę zakupów!
A wynika to z mojego skrajnie perfekcjonistycznego podejścia do wszystkiego. Jestem przeokrutnie wybredna i ciężko mi znaleźć coś co mnie w pełni zadowala.
Bo np. jakaś bluzeczka może być prześliczna, ale jak się dopatrzę, że obszyli ją nieodpowiadającym mi ściegiem to już mi się nie podoba. ;|

Dlatego wolę szyć sobie ciuchy u krawca. Mam wtedy kontrolę nad każdym szczegółem mojego przyszłego ubrania. :)

Sylwia - 2006-10-08, 21:55

Ja uwielbiam kupowac... :D :D a jesli jestem w złym humorku a trafia mi sie udane zakupy to juz nic mi nie popsuje dnia...chyba ze na zakupach nie znajde tego co by mnie zadawalało to bez kija nie podchodz :D
Monique ;) - 2006-10-08, 23:03

a ja nie lubię zakupów takich ciuchowych... właściwie to żadnych nie lubię, ale tych ciuchowych to już najbardziej :P

Jak już muszę sobie coś kupić to idę do sklepu do mamy, spędzam tam godzinę i wybieram parę rzeczy :D Ale ostatnio jakoś nawet nie mam ochoty na żadną nową rzecz. Już nawet rodzice mi proponują: a może kurtka? albo dżinsy? a ja po prostu nie potrzebuję

Kaszmir - 2008-02-19, 06:41

Zakupy jedynie jak mam na to kasę...nie lubię chodzić po sklepach dla samego chodzenia (wyjątkiem jest empik, ale jak nie mam kasy choćby na najtańszą gazetę to mnie to przytłacza)...a jeśli chodzi o robienie zakupów to humor mogą mi poprawić zarówno zakupy żywności, jak ciuchów czy innych rzeczy...umiem się cieszyć nawet z drobnych zakupów...heh choć czasem ogarnia mnie coś na kształt "zakupowego szału" (i wtedy lepiej, żebym miała mniej kasy niż więcej)
zdzisiek27 - 2009-02-27, 16:46

Odświeżam tego trupa, bo chciałem Was zapytać o zdanie na temat zakupów internetowych. Często kupujecie tą drogą, czy może uważacie, że to nie jest bezpieczne itp. Macie jakieś swoje ulubione sklepy internetowe? Pytam bo sam ostatnio zaobserwowałem, że coraz częściej zdarza mi się korzystać z e-shopów, już chyba tyle samo kupuje w nich co w tradycyjnych sklepach...
Monique ;) - 2009-03-01, 19:48

Mi zdarza się kupować ubrania, biżuterię i coś w stylu mp3, aparaty itd.

A tak poza sklepami to jeszcze czasem korzystam z allegro :)

prometeusz - 2009-03-02, 16:20
Temat postu: Zakupy przez net
Cóż, nie wyobrażam sobie żeby przed zakupami nie sprawdzić cen najpierw przez porównywarki, albo w poszczególnych sklepach w których kiedyś juz robiłem zakupy.
Oczywiście może być z tym problem, gdy sklep jest 'conajmniej' nierzetelny i umieszcza na swojej stronie towar którego nie ma na stanie, to jest strasznie "niefajne" (żeby nie używać mocniejszych słów).
Moje zakupy tyczą się głównie elektroniki, muzyki, książek (to głównie Merlin).
Telefony kupowałem przy przedłużaniu umowy przez stronę Orange.

Generalnie kupuję tam gdzie najtaniej (łącznie z kosztami przesyłki, ewentualnie jest możliwość odbioru osobistego).

No i jeszcze dochodzi Allegro, ale nie jestem jakims maniakiem. Choc znajoma znajomej podobno nabija 40 transakcji miesięcznie, to coś na ksztalt uzależnienia...

Kinga. - 2009-03-02, 21:04

Kupuję czasem, ale nie na allegro. Jakoś nie mogę się przekonać :)
Głównie są to książki, raz mi się zdarzyło, że kupiłam ubranie. A teraz czaje się na zakup biletu lotniczego ... tylko na kartę kredytową trzeba czekać :(

zdzisiek27 - 2009-03-02, 23:05

Kinga. napisał/a:
A teraz czaje się na zakup biletu lotniczego ... tylko na kartę kredytową trzeba czekać :(

A to nie jest tak, że przy transakcjach kartą kredytową pobierają ci prowizję i naliczają odsetki? Ja tam wolę płacić przelewami internetowymi....też patrzę gdzie najtaniej...

Kinga. - 2009-03-04, 22:35

zdzisiek27 napisał/a:

A to nie jest tak, że przy transakcjach kartą kredytową pobierają ci prowizję i naliczają odsetki?

Niestety pojęcia nie mam :(
Ja oczywiście, też wole formę przelewu. Ale cóż zrobić jak czasem nie ma po prostu takiej możliwości.

zdzisiek27 - 2009-03-05, 17:09

Kinga. napisał/a:

Niestety pojęcia nie mam :(
Ja oczywiście, też wole formę przelewu. Ale cóż zrobić jak czasem nie ma po prostu takiej możliwości.

Oj, to lepiej się zorientuj, bo ze spłaceniem odsetek mogą być kłopoty, nie chcę Cię straszyć , ale lepiej zawsze dmuchać na zimne. "trochę" za duże zakupy kartą kredytową i potem są problemy ze spłacaniem odsetek.

W zakupach przez net denerwuje mnie też to, że często niejako z musu pośredniczy w nich poczta polska ;) Chociaż i to można często ominąć, dużo sklepów zwykle ma opcję przesyłki kurierskiej, która jest może trochę drozsza ale za to jest wieksza pewność ze towar do ciebie dotrze, ja sam wybieralem taki rodzaj dostawy placac w kilku ksiegarniach, kumpel korzystał z tego przy zakupie jakichs glosnikow, chyba na stronie tepsy. No a jak kupujesz jakies wieksze rzeczy (np meble) no to zwykle juz nie ma innej opcji tylko kurier (albo odbior osobisty).

Kinga. - 2009-03-05, 20:57

zdzisiek27 napisał/a:

Oj, to lepiej się zorientuj, bo ze spłaceniem odsetek mogą być kłopoty, nie chcę Cię straszyć , ale lepiej zawsze dmuchać na zimne. "trochę" za duże zakupy kartą kredytową i potem są problemy ze spłacaniem odsetek.

Karta ta jest kartą debetową, która działa jak kredytowa - mogę kupić coś przez internet. Po prostu pobierają tą określoną sumę z mojego konta :)

Wiem, że mogą być problemy moja mama właśnie się ich nabawiła i mamy teraz niezły dług do spłacenia :przestraszony:

MASTER - 2009-03-08, 22:52

I TO JESZCZE W CZASACH KRYZYSU... :P
Kinga. - 2009-03-09, 12:29

Kryzys nie kryzys spłacić trzeba :P
olka - 2010-03-26, 17:03

Ja przyznaję, że jak mam iść na zakupy to mi się robi niedobrze :P Ale fakt, że nowy ciuch czasem poprawi humor :)
Jakubpl - 2018-02-28, 10:42

Wysyłam wszystko przez kurierów. W dzisiejszych czasach mogą dostarczać dowolne towary. Ostatni raz wysłałem paczkę do Irlandii - skorzystałem z tego kuriera na stronie https://www.parcelabc.pl/...do-irlandia/105

;) ;) ;)

lunalelyte - 2018-07-31, 14:22

Polecam ParcelABC dla ciebie. Jest to nowa platforma internetowa, ale kilka razy ją męczyłem, działało bardzo dobrze, a cena była całkiem dobra. szczególnie

Wiadomość:

* Tu znajduje sie link aby go zobaczyc nalezy sie zalogowac. *
* Jezeli nie posiadasz konta to sie zarejestruj. *